Monday, February 26, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Przywróćmy wspomnień czar

Przywróćmy wspomnień czar

Jak zatrzymać wspomnienia? Czy istnieje taka możliwość? Najlepiej utrwalić je właśnie na zdjęciach

Przywróćmy wspomnień czar

Przywróćmy wspomnień czar / fot. materiał prasowy

Czy ktokolwiek z nas zna człowieka, który przez całe swoje życie nie uwiecznił na kliszy aparatu fotograficznego żadnej spośród tak ważnych dla niego chwil? Z pewnością nie. W ciągu całego naszego życia wielokrotnie zdarzają nam się momenty romantycznego wzruszenia, cudownej radości i niemierzalnego żadną miarą szczęścia. Jednym z takich wydarzeń jest z pewnością ślub. Choć angażowanie zdolnego fotografa, który wyłapie dla nas wszystkie najważniejsze momenty jest już połową sukcesu, nie możemy zapominać również o odpowiedniej oprawie pamiątek z tej ceremonii.

Przywróćmy wspomnień czar

Przywróćmy wspomnień czar / fot. materiał prasowy

W odpowiednim wydaniu

Zdjęcia są pamiątką na całe życie – nie tylko dla nas i naszych najbliższych, którzy w tym radosnym dniu byli razem z nami, lecz również dla naszych potomków. Jakże ciekawym i wzruszającym przeżyciem jest oglądanie zdjęć ze ślubu własnych rodziców, jakże cudowną chwilą jest dzielenie się tym wspomnieniem z dziećmi.

Niestety, zdjęcia wydrukowane na zwykłym papierze odchodzą powoli do lamusa, zamiast tego często wybieramy alternatywę albumu – przechowywanie zdjęć na płycie CD lub innym elektronicznym nośniku danych. Gdzie w tym wszystkim urok dawnego przesiadywania na kanapie z najbliższymi, przewracając kolejne strony wypełnione zdjęciami? Czy w dobie tak zaawansowanego postępu technicznego można choć na moment porzucić chłód nowoczesności i powrócić do przytulnego ciepełka tradycji?

Perła wśród nowinek

Dobra wiadomość! Jeszcze inną alternatywą dla tradycyjnego albumu jest nowoczesna fotoksiążka. Dzięki niej nadal możemy cieszyć się bliskością, siedząc razem przy kominku i oglądając zdjęcia wydrukowane na kolejnych jej kartach. Fotoksiążka jest wykonana z wytrzymałych i solidnych materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że nasze zdjęcia nie ulegną zniszczeniu ani zabrudzeniu. Co ważniejsze, ta fantastyczna pamiątka dostosowana jest do naszych indywidualnych potrzeb i z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających. Dlaczego? Ponieważ tworzymy ją sami! Wystarczy wejść na stronę www.empikfoto.pl by już po chwili zapoznać się ze szczegółami oferty. Zasady tworzenia albumu są niezwykle proste. Pierwszym krokiem jest wybranie podstawowych parametrów, takich jak: format, rodzaj papieru oraz typ okładki.

Stwórz własną foto-pamiątkę

Po ustaleniu szczegółów, możemy przejść do najprzyjemniejszej czynności – wybieramy zdjęcia, które chcemy umieścić w naszej fotoksiążce. Następnym krokiem jest pobranie programu, który umożliwi nam niezwykle łatwe zaprojektowanie albumu. Ponieważ ślub jest jedną z najbardziej wyjątkowych okazji, program zawiera kilka specjalnych szablonów, które idealnie pasują do skomponowania naszej pamiątki z tego wydarzenia. Okolicznościowe cliparty pomogą jeszcze bardziej uatrakcyjnić szatę graficzną. Jeśli jednak nie chcemy przesadzić ze zdobieniami, pozostańmy przy skromnej, eleganckiej formie – możemy za to przeplatać zdjęcia czarno-białe kolorowymi a tradycyjne fotografie ciekawymi kolażami. Pełna dowolność! Po zakończeniu naszej pracy, możemy odebrać gotowy album w najbliższym salonie Empik lub zamówić dostawę do domu. Tak niewiele trzeba, by zyskać niepowtarzalną pamiątkę na całe życie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ