Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Przygotuj się na lato – skuteczne sposoby na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Przygotuj się na lato – skuteczne sposoby na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Te suplementy między innymi pomagają zapanować nad apetytem, a to już coś

TRME

fot. materiał Partnera

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To ostatni moment na to, by jeszcze zawalczyć o formę przed urlopem. Niezależnie od tego, czy borykasz się ze zbędnymi kilogramami, utratą elastyczności skóry czy widocznym cellulitem, z produktami marki Nu Skin odzyskasz pewność siebie. Poznaj system ageLOC® TRME Body Balance oraz ageLOC® WellSpa iO

 

Na wygląd i kondycję naszego ciała ma wpływ wiele czynników – tryb życia, sposób odżywiania, aktywność fizyczna czy codzienna pielęgnacja. W dzisiejszym świecie nie zawsze mamy czas na zdrowy posiłek, regularny trening czy wizytę w spa. Coraz częściej szukamy prostych i holistycznych rozwiązań, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i kondycję naszego organizmu, jednocześnie pomagają nam osiągnąć zamierzone cele bez wyrzeczeń czy poświęceń.

fot. materiał Partnera

Zadbaj o siebie od środka

Na utrzymanie równowagi organizmu, obok regularnych ćwiczeń, odpowiedniego nawodnienia i zdrowego odżywiania, składa się także odpowiednio dobrana suplementacja. By poprawić ogólne samopoczucie i korzystnie wpłynąć na kondycję całego organizmu warto sięgnąć po produkty ageLOC® TRME Body Balance System. To system, dzięki któremu suplementacja może być spersonalizowana i dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb. TRME Weight Management Kit składa się z czterech produktów, z których każdy skupia się na innych korzyściach wspierających równowagę organizmu.

fot. materiał Partnera

Suplement diety TRME INNERNu wspomaga trawienie i usuwanie toksyn . TRME MyEDGE pomoże zapanować nad apetytem. TRME MyGOAL przyczynia się do utraty masy ciała , a suplement diety TRME RealMe powstał z myślą o wsparciu dla funkcjonowania wątroby . Uzupełnieniem całego systemu ageLOC® TRME są batoniki TRME M-Bars. To wygodna i smaczna alternatywa dla pełnowartościowego posiłku – jeden baton dostarcza co najmniej 30% referencyjnych wartości spożycia witamin i minerałów, a ponadto zawiera węglowodany, białka i tłuszcze . By uzyskać jak najlepsze efekty, należy przyjmować suplementy diety TRME codziennie z wyjątkiem MyEDGE, który jest przeznaczony do okazjonalnego stosowania.

Pozbądź się cellulitu

fot. materiał Partnera

Przez tzw. pomarańczową skórkę brakuje Ci pewności siebie, by pokazać się na plaży w bikini? Mamy dobrą wiadomość – dzięki odpowiedniej pielęgnacji wykorzystującej najnowszą technologię przywrócisz skórze gładkość i jędrność oraz widocznie poprawisz jej wygląd. System ageLOC® WellSpa iO to domowe doświadczenie spa, którego jedną z głównych korzyści jest rewitalizacja skóry. Urządzenie ageLOC® WellSpa iO wykorzystuje dwufazowy, pulsujący mikroprąd adaptacyjny, który stale dostosowuje się do zmian przewodności skóry w czasie każdej sesji.

 

Masaż z wykorzystaniem urządzenia w połączeniu z serum ageLOC® Body Serum, które wzmacnia działanie rewitalizujące, poprawia ogólny wygląd skóry, pomaga wyraźnie ją ujędrnić i napiąć, oraz sprawia, że cellulit staje się mniej widoczny. Dla najlepszych efektów zaleca się stosowanie ageLOC® WellSpa iO i ageLOC® Body Serum min. trzy razy w tygodniu lub codziennie.

 

Te dwa innowacyjne systemy: ageLOC WellSpa iO (rytuał rewitalizacji) i TRME Body Balance, pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i w odzyskaniu pewności siebie.

 

Ceny produktów:
ageLOC® TRME Weight Management Kit – 1500 zł
ageLOC® WellSpa iO Essential System – 2739 zł

 

Więcej informacji o produktach znajdziesz na www.nuskin.com.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ