Saturday, April 13, 2024
Home / Kuchnia  / Przygoda w kuchni

Przygoda w kuchni

Jakie wybrać?

garnek

Garnki do zadań specjalnych / fot. Pixabay

Gotowanie to jedna z najważniejszych czynności w naszym codziennym życiu. Przygotowanie posiłków wiąże się z nim nierozerwalnie. Zupa, drugie danie, niektóre desery, dżemy, czy konfitury są tego najlepszym przykładem. Wszystko to wymaga odpowiednich garnków – bez nich, ani rusz. Dobrze by było, gdybyśmy jedzenie przygotowywali w odpowiednich naczyniach, tak by mieć pewność, że to co podajemy na stół, zostało zrobione z zachowaniem wszelkich odpowiednich procedur oraz że dzięki temu, jest całkowicie zdrowe. Inwestycja w odpowiednie sprzęty kuchenne na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Warto o niej pomyśleć zawczasu

 

Garnki na każdą okazję

Rozpatrując różne oferty zakupu naczyń kuchennych poprzez Internet, na pewno trafimy na niebanalne garnki La Bonita. W ich ofercie, która cały czas się rozszerza znajdziemy garnki różnego typu. Dzięki nim przebywanie w kuchni i przygotowywanie posiłków stanie się o wiele łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Godzina przy garnkach powinna być przygodą oraz ciekawym wyzwaniem, a nie tylko zwykłą męką codziennego dnia. Garnki La Bonita pozwolą nam spełnić marzenie o kuchni, z której nie chce nam się wychodzić.

Stalowe, aluminiowe i nie tylko

Różne rodzaje garnków pozwolą nam na zrealizowanie swojego kuchennego planu. W portfolio znajdziemy, m.in.: garnki stalowe lub aluminiowe. Wykonane z najwyższej jakości stali i aluminium pozwolą nam na przygotowanie zdrowych posiłków każdego dnia. Możemy nabyć zarówno zestawy garnków, jak i pojedyncze sztuki, co pozwoli nam na skomponowanie własnego zestawu kuchennego, spełniającego nasze marzenia. Takie garnki posłużą nam przez wiele kolejnych lat. Posiadają one specjalne kapsułowe dno, dzięki któremu potrawa gotuje się równomiernie. Skraca to czas oczekiwania na przygotowanie jedzenia. Zmniejsza także zużycie energii lub gazu. Pokrywki są solidne, zaopatrzone w odpowietrzacze. Zestawy do gotowania są oczywiście odporne na działanie wysokich temperatur.

Dobre materiały, wysoka jakość

Garnki wykonane z aluminium mają specjalne wielowarstwowe dno, dzięki czemu jedzenie się nie przypala, a proces jego gotowania można łatwiej kontrolować. Silikonowe pokrywki, które przykrywają te garnki, sprawdzą się w każdych warunkach. Design tych garnków korzystnie wyróżnia je na tle innych propozycji. Są one odporne na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Wśród garnków aluminiowych bardzo ciekawą opcją jest seria Carbon wykonana ze specjalnie odkuwanego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia. Wewnątrz garnka powietrze odpowiednio się nagrzewa, a naczynie utrzymuje prawidłową temperaturę, dzięki czemu potrawy nie ostygną za szybko. Garnki są wyposażone w dobrze dopasowane pokrywki, z uchwytami, które się nie nagrzewają – pozwala to na zachowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa podczas przygotowywania jedzenia. Specjalne dno umożliwia także użycie mniejszej ilości tłuszczu, co na pewno korzystnie wpłynie na nasze zdrowie. Sześcioelementowy zestaw garnków La Bonita Carbon można nabyć już za 249 złotych.

Garnki do zadań specjalnych

Wśród garnków którymi warto się zainteresować, będąc na zakupach internetowych w sklepie La Bonita, są także szybkowary i garnki specjalistyczne. Szybkowar Rapido dzięki specjalnemu systemowi gotowania, przy użyciu niewielkiej ilości wody (1/4 litra) pozwala na przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków w krótszym niż normalnie czasie. Możemy w nim ugotować mięso, zupy, fasolę, etc. Należy tylko pamiętać, że po zamknięciu jego pokrywy, nie będzie możliwości otwierania go w trakcie procesu gotowania. Wszystkie składniki oraz przyprawy należy włożyć doń zawczasu. Dzięki temu czas gotowania w szybkowarze zmniejsza się nawet o siedemdziesiąt procent. Nie poleca się go to gotowania, np. niektórych rodzajów kasz – po szczegóły odsyłamy na stronę sprzedawcy.

Gotowanie na parze

Inne specjalistyczne propozycje La Bonity to garnek do gotowania na parze oraz garnek do gotowania mleka. Przydadzą się one na pewno w każdym domu. Trzyelementowy zestaw do gotowania na parze Solo pozwoli nam na przygotowanie potraw bardziej dietetycznych, które stracą podczas gotowania o wiele mniej witamin i mikroelementów, niż to ma miejsce normalnie. Potrawy w nim przygotowane są zalecane osobom starszym, po operacjach, ludziom schorowanym oraz osłabionym. Pięciowarstwowe dno zapobiega przypalaniu jedzenia, a pokrywka ze szkła hartowanego umożliwia kontrolowanie procesu kulinarnego na bieżąco. Z kolei garnek do gotowania mleka, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej spowoduje, że już nigdy nie przypalimy go w porannym kuchennym szczycie. Ma on wbudowany specjalny gwizdek, który zaalarmuje nas na czas. Estetyczny, łatwy w obsłudze, na pewno będzie nam pomagał zagrzać mleko lub przygotować delikatne sosy przez wiele lat.

Czas zakupów

Widzimy więc, że oferta zakupowa sklepu La Bonita jest skierowana do każdego klienta i klientki. Znajdziemy tu rozwiązania, które usatysfakcjonują nas na dłuższy czas. Wato skorzystać z tych propozycji.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ