Thursday, June 20, 2024
Home / Kultura  / Przepowiednie Jackowskiego – najnowsze wizje

Przepowiednie Jackowskiego – najnowsze wizje

Co przepowiada Krzysztof Jackowski?

Przepowiednie Jackowskiego. Otwarta książka, kryształowa kula do wróżenia i światełka.

Przepowiednie Jackowskiego – co wydarzy się w Polsce i na świecie? / fot. Unsplash

Najbardziej znany polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski. Przepowiednie jego często dotyczą sytuacji politycznej w Polsce. Co przepowiada Jackowski na 2023 rok?

 

Przepowiednie Jackowskiego pomogły dotychczas w odnalezieniu ponad siedmiuset ludzi i rozwiązaniu przeszło tysiąca innych spraw, takich jak odszukanie zwierząt, dokumentów czy dzieł sztuki. Profeta zajmuje się także kwestiami politycznymi. Jaki los czeka Polskę i świat w najbliższym czasie?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski – kim jest?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, a z wykształcenia tokarz. Urodził się w 1963 roku, pochodzi z Czułchowa.

 

Jasnowidz Jackowski specjalizuje się w wizjach dotyczących spraw kryminalnych. Przepowiednie Jackowskiego niejednokrotnie pomogły policji i prokuraturze, z którymi współpracował. Często zajmuje się także polityką.

 

W 2003 roku japońska telewizja TV Asahi zorganizowała turniej jasnowidzów, do którego zaprosiła polskiego profetę. Pojedynkował się on z dwoma przepowiadaczami ze Stanów Zjednoczonych i wróżbitką z Rosji. Zadaniem było rozwiązanie kilku spraw kryminalnych, o których uczestnicy wcześniej nie słyszeli. Pojedynek wygrał Jackowski. Jasnowidz brał również udział w programie „Eksperyment Jasnowidz” emitowanym w telewizji Polsat. W 2000 roku powstał film opowiadający o aktywności profety – „Jasnowidz”.

 

Krzysztof Jackowski prowadzi kanał na YouTubie, gdzie opowiada o swoich wizjach. Organizuje też kursy jasnowidzenia.

Jackowski – najnowsze wizje i przepowiednie na 2023

Jak mówi Jackowski, najnowsze wizje nie są optymistyczne i zaznacza, że ma nadzieję, że się myli.

 

Jakie są przepowiednie na 2023? Jackowski obawia się rozwoju sztucznej inteligencji. Roboty mają zastąpić ludzi w ich pracy, co doprowadzi do kryzysu. Jasnowidz twierdzi, że w przyszłości może dojść nawet do tego, że ludzie będą wybierać roboty na współmałżonków, a sztuczna inteligencja zawładnie ludzkością.

 

Co jeszcze wieszczy Jackowski? Najnowsze przepowiednie mówią, że nadchodzą trudne czasy i wielki kryzys, ale nie wiadomo nic konkretnego. Kolejny konflikt i ogólnoświatowa katastrofa – to przewiduje Jackowski.

 

Przepowiednie 2023 roku w Polsce dotyczą przede wszystkim sytuacji politycznej i zbliżających się wyborów parlamentarnych.

 

Przeczytaj także:

Rok osobisty 2023. Jak go obliczyć, by wiedzieć na co uważać przez najbliższe miesiące?

 

Jackowski – najnowsze przepowiednie dla Polski

Jackowski o Polsce mówi, że jej południowo-wschodnia granica będzie narażona na niebezpieczeństwo. Jawią się mu tam obce wojska.

 

Październikowe wybory parlamentarne być może nie odbędą się – tak sądzi Jackowski.

 

Najnowsze przepowiednie dla Polski dotyczą też zdrowia społeczeństwa. Profeta przewiduje, że w październiku rozpęta się nowa zaraza. Rząd będzie podejmował bardziej konkretne działania niż podczas pandemii Covid-19 – obywatele mają być poddawani badaniom, może zostać powołana specjalna rada lekarska.

 

Jackowski o wojnie

Jackowski o wojnie na Ukrainie mówi, że nie skończy się szybko. Nie będzie ona jedynym konfliktem na świecie. Ma rozwinąć się nowa agresja – między wschodem a zachodem.
Co Jackowski mówi o wojnie? Przewiduje, że ogólnoświatowy konflikt rozpocznie się o godzinie 5:00, ale nie zna daty tego incydentu.
Jak twierdzi Jackowski, wojna zmusi ludzi do robienia zapasów wody i żywności.
Jackowski o wojnie mówi też, że wybuchnie w Bejrucie, a jej przyczyną będzie „nietypowa prowokacja”. Użyta zostanie broń biologiczna, bakteryjna lub wirusowa.

 

Dowiedz się:

Wojna informacyjna – jak nie dać się zmanipulować?

 

Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim, Tusku i polityce

Krzysztof Jackowski przewidział już zmianę Ministra zdrowia Adama Niedzielskiego na kobietę. Teraz domniemywa, że wybory parlamentarne nie odbędą się w październiku. Jesienią ma powstać organ rządzący, na który wszyscy będą się godzić i nikt nie będzie protestował z powodu braku głosowania.

 

Na początku roku jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim mówił nieco zagadkowo – że odejdzie. Nie wiedział jednak, czy chodzi o politykę czy o coś innego. Po późniejszych wizjach jasnowidz stwierdził, że prezes Prawa i Sprawiedliwości odwoła kilku polityków z ważnych funkcji.

 

Jackowski o Tusku powiedział, że nie osiągnie on sukcesu. „Twarz Donalda Tuska jest zamrożona”, dlatego obywatele nie wybiorą go na przywódcę. Profeta sądzi również, że przewodniczący Platformy Obywatelskiej zamierza być aktywny politycznie, ale nie chce wygrać wyborów i rządzić w kraju.

 

W Polsce nadal funkcjonował będzie „podział na Tuska i Kaczyńskiego”. Jak kwestię władzy podsumowuje Krzysztof Jackowski,

To musi być zupełnie nowa twarz, ponieważ dwie twarze – Kaczyński i Tusk – to są twarze w pewnym sensie podobne.

 

Przepowiednie Jackowskiego na najbliższy czas przedstawiają trudne sytuacje. Czy wizje profety pokryją się z rzeczywistością?

 

Natalia Mazur

 

Zobacz też:

Horoskop miesięczny. W październiku przyjdą zmiany. Fortuna uśmiechnie się do 3 znaków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ