Tuesday, April 23, 2024
Home / Kultura  / „Przepis na szczęście” Katarzyna Michalak

„Przepis na szczęście” Katarzyna Michalak

„Przepis na szczęście” to piękna historia jednego roku życia kobiety, która straciła zbyt dużo. Cztery wzruszające opowiadania okraszone są sprawdzonymi przepisami na smakowite, aromatyczne potrawy i pyszne desery.

Przepis na szczęście - Katarzyna Michalak

Przepis na szczęście, Katarzyna Michalak / fot. materiał prasowy

Cztery kobiety, cztery pory roku, cztery historie: Liliana z Nadziei, Bogusia z Pogodnej, Ewa z Poziomki i Danusia z Wiśniowego Dworku powracają w nastrojowych opowiadaniach na kartach niezwykłej książki okraszonej tradycyjnymi i aromatycznymi przepisami. Miłość, przyjaźń, tęsknoty i marzenia. Śmiech, łzy, wzruszenia i emocje – tego jak zwykle u Katarzyny Michalak nie zabraknie.

Są słowa, które ranią, są takie, które przynoszą radość ale wszystkim niezmiennie towarzyszy gotowanie. Przytulna kuchnia, aromatyczne zapachy i niezapowiedziani goście – to wszystko nadaje życiu subtelny smak, a cztery bohaterki potrafią gotować i robią to z miłością….Bo „Przepis na szczęście” mamy w sobie, musimy go tylko odkryć i zrealizować

Zatem usiądź wygodnie w głębokim fotelu, zaparz sobie herbatę i daj się uwieść magicznym opowieściom o szczęściu i gotowaniu. 

Źródło: Wydawnictwo Filia

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ