Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / „Przełącz się na EkoBycie!” zawita do Katowic

„Przełącz się na EkoBycie!” zawita do Katowic

Katowice to czwarty przystanek na trasie Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej: „Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!”. Kampania ma na celu obudzić Polaków z letargu, w którym na co dzień funkcjonują.

Zaproszenie Przełącz się na EkoBycie - Katowice

Zaproszenie Przełącz się na EkoBycie - Katowice/fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

Zapraszamy na inspirujące spotkanie, w trakcie którego dowiesz się, jak odmienić swoje życie na lepsze. Wydarzenie odbędzie się 14 września o godzinie 10:00 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach. Jesteśmy Partnerem wydarzenia.

Spotkanie 14 września w Katowicach poprowadzi dr Tomasz Skalski (socjolog, filozof, trener). Ten charyzmatyczny mówca podczas trzygodzinnego warsztatu zaprosi uczestników do fascynującej podroży „w głąb siebie” w celu rozpoznania prawdziwych wartości i potrzeb, poziomu samoświadomości i stopnia zadowolenia z życia.

Zaproszenie Przełącz się na EkoBycie - Katowice

Zaproszenie Przełącz się na EkoBycie – Katowice/fot. materiał prasowy

Na spotkaniu każdy poszuka odpowiedzi na pytania o to, co daje mu szczęście, spełnienie i radość. Takie odwrócenie uwagi do wewnątrz oraz pracę nad świadomym poprawianiem życia twórcy kampanii nazwali Pozytywnym Egoizmem.

W programie warsztatów dr. Tomasza Skalskiego:

– Czym jest świadome życie i rozwój?

– Jak pozbyć się toksycznych myśli i emocji?

– Jak zharmonizować swoje potrzeby, wartości i relacje?

Dodatkowe atrakcje:

– warsztaty „mała wielka pielęgnacja według tołpa®”

– porady dermokonsultantek, dietetyków, brafiterki.

– konsultacje z osobistą stylistką: Katarzyną Zatwarnicką

– prezenty dla Uczestników – kosmetyki, pyszne soczki pomidorowe a także podstawki pod kubki z drewna pochodzącego z ekologicznych upraw.

Liczba miejsc na spotkanie jest limitowana, obowiązują zapisy do 10 września lub do wyczerpania miejsc.

Informacje organizacyjne:

Kiedy: 14 września 10: 00 – 17:00 (rejestracja i odbiór materiałów 9:45)

Gdzie: Katowice ,Kinoteatr Rialto ul. Św. Jana 24

Koszt udziału: 37 zł (w cenie teczka z materiałami, książeczka o pozytywnym egoizmie, serwis kawowy)

Zapisy: 32 209 52 87 lub biuro@projektegoistka.pl

***

O Kampanii Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!

Katowice to czwarty przystanek na trasie Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej: „Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!”. Kampania ma na celu obudzić Polaków z letargu, w którym na co dzień funkcjonują: Oddajemy kontrolę nad swoim życiem „autopilotowi” zbudowanemu z nawyków, przyzwyczajeń i nałogów, a w ten sposób tracimy nie tylko władzę nad swoim życiem, ale też poczucie sensu życia – mówi dr Tomasz Skalski, filozof, socjolog, pomysłodawca Akcji.

Jak poważny to problem w ubiegłym roku zauważyli Brytyjczycy i zorganizowali kampanię „We’re in your corner”, która ma nagłośnić temat masowych samobójstw wśród ludzi w średnim wieku. Działania Kampanii mają na celu zainspirować ludzi do zmiany myślenia o swoim życiu, a następnie samego życia na bardziej sensowne i satysfakcjonujące. Kampania trwa od marca do grudnia tego roku i przez dziewięć miesięcy dociera do 5 największych miast; podobne spotkania odbyły się dotychczas w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Kampania jest działaniem non-profit. Swoim zasięgiem objęła już ponad 300 000 osób. Pozytywny Egoizm to bowiem świetne lekarstwo dla umęczonych życiem i zagubionych w natłoku codziennych obowiązków współczesnych ludzi.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ