Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Przegląd najlepszych etui na iPhone’a 12 – wybierz swój model

Przegląd najlepszych etui na iPhone’a 12 – wybierz swój model

Dobre etui na dobry telefon

etui iPhone 12

Pancerne etui na iPhone 12/12 Pro – 3mk Armor Case / fot. materiał Partnera

Wybierając etui do telefonu Apple, najprawdopodobniej szukasz rozwiązań dopasowanych do twoich potrzeb. Być może niekoniecznie zależy ci na dodatkowych wzmocnieniach, ponieważ bardziej cenisz sobie smukły wygląd? A może zamiast wyglądu, na pierwszym miejscu stawiasz funkcjonalność? Sprawdź, jaki model będzie dla ciebie najlepszy

 

Rodzaje etui do Apple

Etui na iPhone 12 znaleźć możesz w kilku rodzajach, takich jak:

● pancerne Armor Case,
● wzmocnione MagCase,
● z satynową ramką Satin Armor Case+,
● kolorowe Matt Case,
● transparentne Clear Case.

Jak wybrać model dla siebie?

Bez względu na to, jaki pokrowiec Apple wybierzesz, możesz mieć pewność, że uchroni on twoje urządzenie przed negatywnymi następstwami upadku. I to z wysokości przynajmniej 125 cm. Zastosowana w każdym modelu technologia EasyClick Buttons sprawia, że korzystanie z przycisków to przyjemność. Dodatkowe wzmocnienia wokół aparatu chronią obiektyw przed uszkodzeniami.
Ponadczasowy design i uniwersalność zapewni użytkowanie na długi czas za przystępną cenę. Każdy z wyżej wymienionych, a poniżej opisanych etui na iPhone 12 znajdziesz w 3mk.pl – sklepie internetowym oferującym szeroki wybór nie tylko obudów, ale i folii ochronnych, szkieł hartowanych oraz hybrydowych do wielu modeli smartfonów.

Niezawodny i pancerny Armor Case

Dobierając pancerne etui masz pewność, że twój sprzęt bez trudu przeżyje bliskie spotkanie z powierzchnią na skutek upadku z wysokości minimum 175 cm. Jest wyposażony w dodatkowo wzmocnione narożniki, które amortyzują energię uderzeń, a zarazem chronią ramkę telefonu przed wygięciem. Armor Case ma grubość 1,5 mm, dlatego należycie spełnia swoje funkcje, a zarazem dobrze się z niego korzysta.

 

Odporny na wstrząsy i wzmocniony MagCase

Wzmocnione narożniki zapewniają maksymalną ochronę przy upadku z 175 cm bez uszkodzeń. To etui iPhone 12 pozwala na bezprzewodowe ładowanie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Cienki na 1,5 mm i totalnie przezroczysty design podkreśla stylowy wygląd telefonu. Jednocześnie solidnie, a przy tym dyskretnie je chroni.

 

etui na Iphone 12

Etui z satynową ramką na iPhone 12/12 Pro – 3mk Satin Armor Case+ / fot. materiał Partnera

Jest to zdecydowanie egzemplarz na ekstremalne sytuacje. Został zaprojektowany tak, aby uchronić telefon nawet przed upadkiem z wysokości na skały. I to do 185 cm! Nowoczesna technologia działa jak poduszki, dzięki temu cały impet przejmuje na siebie etui.

 

Do prania w pralce Matt Case

Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. Ten model etui iPhone 12 możesz łatwo utrzymywać w czystości, ponieważ jest wykonany z materiału, który możesz prać w pralce. Ponadto wytrzymuje on upadki z 125 cm. Jest odporny na zarysowania, przebarwienia i tłuste ślady z palców. Telefon „ubrany” w tą obudowę możesz z łatwością ładować bezprzewodowo.

etui na telefon

Etui na iPhone 12/12 Pro – 3mk Matt Case Lychee / fot. materiał Partnera

Transparentne i ultra cienkie etui Clear Case

Nowoczesne i eleganckie wykończenie podkreśla wygląd telefonu. Chroni urządzenie przed upadkami z wysokości 125 cm, sprawiając, że wygląda wciąż jak nowy. Niezwykle cienkie tworzywo o grubości 1,2 mm jest przyjemne w dotyku i nie daje wrażenia „toporności” komórki.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wybierając którykolwiek z modeli etui iPhone 12 masz pewność, że są one bezpieczne dla ciebie i środowiska. Atest PZH gwarantuje, że sprzęt jest wolny od substancji szkodliwych. Certyfikat RoHS jest poświadczeniem na spełnienie ścisłych norm unijnych odnośnie metali ciężkich i niebezpiecznych substancji.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ