Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Przedwczesny wytrysk ‒ przyczyny i leczenie

Przedwczesny wytrysk ‒ przyczyny i leczenie

Nie ma co się załamywać ‒ są sposoby na to, aby było dłużej i ogniściej

przedwczesny-wytrysk Miasto Kobiet portal dla kobiet

fot. materiały prasowe

Przedwczesny wytrysk to zmora wielu mężczyzn, jednak można sobie z tym poradzić, gdy zainteresowani zdecydują się na przemyślane działania. Bardzo istotne jest to, aby z takim kłopotem nie pozostawić mężczyzny samego. Wsparcie partnerki jest kluczowe, ponieważ to właśnie kobieta może dać mężczyźnie siłę do walki i zaangażować go w różnorakie zmiany. Istnieją różne metody, dzięki którym można znacznie opóźnić wytrysk i cieszyć się niezwykle przyjemnym seksem

Przedwczesny wytrysk ‒ jakie są tego najczęstsze przyczyny?

Każdy mężczyzna powinien sobie zdawać sprawę z tego, iż przedwczesny wytrysk może się pojawić zarówno u nastolatków, np. w okolicach 18. roku życia, ale też u bardziej doświadczonych mężczyzn. Jedną z przyczyn mogą być blokady psychiczne lub też brak łóżkowego doświadczenia. Jeśli panowie są prawiczkami i w końcu znajdą dziewczynę swoich marzeń, z którą zaczną uprawiać seks, mogą być z tego powodu dość stremowani i pojawi się u nich przedwczesny wytrysk, nad którym można jednak skutecznie zapanować. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być też długotrwały stres, przepracowanie lub też zbyt duża presja ze strony kobiet. Panie nie mogą winić za to swoich mężczyzn, lecz wspierać ich w działaniach, aby problem został jak najszybciej wyeliminowany, a z pewnością wpłynie to korzystnie na późniejsze kontakty seksualne.

 

Do najczęstszych przyczyn przedwczesnego wytrysku można zaliczyć także:

 

‒ „zadaniowe” podejście do seksu, kiedy mężczyźni za wszelką cenę chcą zaspokoić swoje kobiety i skupiają się wyłącznie na tym,
‒ złe relacje z partnerką i brak wsparcia psychicznego,
‒ zaburzenia nastroju, w tym przede wszystkim depresja,
‒ brak doświadczenia w kontaktach seksualnych,
‒ traumatyczne doświadczenia seksualne,
‒ nieregularne współżycie,
‒ strach przed ciążą,
‒ zaburzenia erekcji,
‒ cukrzycę.

 

Jak widać wyraźnie, przyczyn może być bardzo dużo, więc jeśli ten problem się pojawi, nie należy z tym zwlekać i udać się do doświadczonego specjalisty, który będzie dla mężczyzny oparciem i autorytetem.

Przedwczesny wytrysk ‒ jak leczyć tę przypadłość?

Zapewne sporo mężczyzn zadaje sobie pytanie, jak opóźnić wytrysk? Leczenie przedwczesnego wytrysku wcale nie musi być skomplikowane, dlatego panowie zmagający się z takim problemem nie muszą się od razu załamywać. Kluczem do sukcesu jest właściwe podejście do sprawy i skupienie się na tym, aby wyeliminować u siebie taką przypadłość, najlepiej ze wsparciem bliskich osób. W pierwszej kolejności warto udać się do seksuologa lub też urologa. To dzięki nim można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i poznać metody, które doprowadzą do tego, iż przedwczesny wytrysk odejdzie w zapomnienie.

Korzystnym rozwiązaniem przy zaburzeniach natury psychicznej jest farmakoterapia, a więc podawanie odpowiednich substancji. Mogą to być specyfiki z grupy SSRI, które odpowiadają za opóźnienie wytrysku. Istnieją także różnorakie metody treningowe, np. uciskanie prącia. Alternatywą jest psychoterapia, w której uczestniczyć powinna również partnerka, z którą uprawia się seks, aby mogła poznać istotę problemu.

Warto postawić na zakup tabletek na przedwczesny wytrysk

Korzystając z powyższych opcji nie można jednocześnie zapomnieć o zakupie tabletek na przedwczesny wytrysk Climax Control. To właśnie dzięki nim skutecznie opóźnia się wytrysk i panuje się nad swoimi łóżkowymi poczynaniami. Skorzystają na tym obie strony, które będą mogły odczuwać pełną przyjemność, płynącą z częstych kontaktów seksualnych. Tabletki poprawią mężczyznom samopoczucie, dodadzą im energii i pewności siebie. Oprócz tego zadbają o to, aby panowie zawsze stanęli na wysokości zadania.

Produkty z tej kategorii odpowiadają za wychwyt zwrotny dopaminy oraz noradrenaliny. To bardzo ważne, jeśli chce się opóźnić wytrysk i nie odczuwać z tego powodu żadnego dyskomfortu. Tabletki wspomogą uprawianie seksu i zatroszczą się o to, aby mężczyźni nie kończyli stosunku już po 2-3 minutach od jego rozpoczęcia. Panie również bardzo to docenią, dlatego taka kuracja ma wiele plusów, chociaż powinna być jak najbardziej przemyślana. Dzięki temu efekty będą zniewalające.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ