Friday, June 21, 2024
Home / Kultura  / Przedpremierowo „Nauka Spadania” na Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Przedpremierowo „Nauka Spadania” na Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Specjalnie dla wszystkich pań sieć kin Cinema City przygotowała przedpremierowe pokazy filmu "Nauka Spadania", które odbędą się 20 marca na kolejnym już wieczorze z cyklu Ladies Night!

Przedpremierowo "Nauka Spadania" na Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Przedpremierowo "Nauka Spadania" na Ladies Night w Cinema City Bonarka! / fot. materiał prasowy

Specjalnie dla wszystkich pań sieć kin Cinema City przygotowała przedpremierowe pokazy filmu „Nauka Spadania”, które odbędą się 20 marca na kolejnym już wieczorze z cyklu Ladies Night! W tej uroczej i inteligentnej komedii splatają się losy czwórki nietuzinkowych ludzi, po to by odmienić życie każdego z nich. Przepełniona angielskim humorem produkcja, z pewnością umili wieczór w gronie najbliższych przyjaciółek!

Przedpremierowo "Nauka Spadania"  na Ladies Night w Cinema City Bonarka!

Przedpremierowo „Nauka Spadania” na Ladies Night w Cinema City Bonarka! / fot. materiał prasowy

Życiowe zakręty

Można nie wierzyć w teorie spiskowe i przeznaczenie, jednak los często płata figle. Przekonają się o tym wszystkie panie, które wezmą udział w najbliższej edycji Ladies Night w Cinema City. 20 marca w ramach wieczornego wydarzenia dla kobiet, odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Nauka Spadania” z prawdziwą plejadą gwiazd. Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestsellerów takich jak Był sobie chłopiec, to fantastyczna historia o tym, jak przypadkowe zdarzenia mogą zmienić nasze życie i wpływać na poglądy. W rolach głównych występują między innymi Pierce Brosnan („Jutro nie umiera nigdy”), Aaron Paul („Breaking Bad”), Imogen Poots („Need For Speed”) i Toni Collette (Hitchcock). Fanki takich brytyjskich hitów, jak „Czas na miłość” czy „To właśnie miłość” docenią wspaniały scenariusz i fabułę, które wyróżniają tę produkcję spośród szeregu zwykłych komedii romantycznych.

Bez względu na wiek czy poglądy, uczestniczki Ladies Night czekają zarówno chwile radości, jak i wzruszeń! Niezwykle subtelna, a jednocześnie zabawna komedia sprawi, iż kolejny z cyklu Ladies Night w Cinema City będzie niezapomnianym przeżyciem. Spotkanie z przyjaciółkami, przeplatane brytyjskim humorem oraz mnóstwem atrakcji od kina, pozwoli przywitać wiosnę. Tego wieczoru będzie można nie tylko skorzystać z praktycznych porad specjalistów, ale przede wszystkim poczuć wiosenne orzeźwienie!

Nic nie dzieje się przez przypadek

Film „Nauka Spadania” opowiada historię czworga zupełnie nieznających się ludzi, przeżywających bardzo trudne chwile. Mimo, że ich losy nie są w żaden sposób ze sobą połączone, ich problemy mają podobne źródło. W Sylwestra jednak wszystko się odmieni! Tego dnia przypadkowo spotykają się na dachu londyńskiego budynku i zawierają porozumienie. Czy dzięki temu życie każdego z nich wróci na właściwe tory? Warto przekonać się już 20 marca podczas Ladies Night w Cinema City!

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu 'Nauka Spadania” oraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich obecnych pań już 20 marca w 16 kinach sieci Cinema City. Start o godzinie 19:30. W Krakowie na Ladies Night zapraszamy do Cinema City Bonarka

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ