Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Przedłużanie włosów metodą micro rings

Przedłużanie włosów metodą micro rings

Sylwester coraz bliżej. Marzyłaś o gęstych włosach?

Microringi są prawie niewidoczne / fot. materiały prasowe

Szukasz sposobu na zjawiskowe, gęste włosy sięgające za ramiona? Jeśli tak, należysz do zdecydowanej większości kobiet. Nie pozwól, żeby skończyło się na marzeniach. Już teraz zdecyduj się na nowoczesną, bezpieczną dla włosów metodę przedłużania: Micro Rings. W tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości na jej temat. Przekonaj się, czy mikroringi spełnią Twoje oczekiwania. Podpowiadamy, jak przygotować się do zabiegu i co robić, żeby włosy przez kilka miesięcy pozostały tak samo piękne

MIKRORINGI, CZYLI ELASTYCZNE MINI OBRĄCZKI

Ta metoda przedłużania włosów nie zna słowa ograniczenia. Micro Rings można założyć na każde włosy, nawet te słabe i zniszczone farbowaniem lub codziennym prostowaniem. Pasemka sprawdzą się też u pań z mocnymi włosami, które nie są zbyt długie. Mikroringi to mini obrączki z silikonem albo gwintem. Częściej wybierany jest pierwszy rodzaj, bo silikon dodatkowo chroni włosy i mocniej przylega do pasm. Mikroringi z gwintem są nieco mniejsze, ale nie ma obaw, że obrączki silikonowe będą bardziej widoczne spod naturalnych włosów. Fryzjer dobiera kolor mikroringów tak, żeby pasował on do pasm klientki i jak najmniej rzucał się w oczy. Dzięki temu, łączenia trudno jest dostrzec.

Microringi są prawie niewidoczne / fot. materiały prasowe

Microringi są prawie niewidoczne / fot. materiały prasowe

Micro Rings w większości przypadków zakłada się u fryzjera. To rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie zajmują się przedłużaniem włosów lub nie mają wprawy w zakładaniu pasemek. Metoda jest prosta, ale wymaga poświęcenia kilku godzin. Oczywiście mikroringi można założyć samemu albo z pomocą koleżanki – decyzja należy do nas. Niezależnie od tego, kto zajmie się przedłużeniem, warto jest samodzielnie zaopatrzyć się w pasemka. Kupując mikroringi we własnym zakresie zaoszczędzisz pieniądze i zyskasz pewność, że włosy są wysokiej jakości. Do pełnego przedłużenia i zagęszczenia włosów potrzeba około 4-5 opakowań zawierających 20 pasemek. Delikatną zmianę fryzury osiągniesz z pomocą jednego zestawu. Zastanów się, co jest Twoim celem, a swoją decyzję skonsultuj ze sprawdzonym fryzjerem. Specjalista obiektywnie się wypowie i doradzi, co będzie najlepszym wyborem dla Twoich włosów.

JAK KUPOWAĆ I ZAKŁADAĆ MICRO RINGS

Przedłużanie włosów na mikroringi to tzw. metoda na zimno. Pasemka posiadają specjalną końcówkę, która pozwala wpleść je w obrączki za pomocą szydełka fryzjerskiego. Kiedy w jednym mikroringu znajdzie się pasmo naszych naturalnych włosów i pasemko włosów doczepianych, zaciska się go szczypcami. Mocowanie jest stabilne, a budowa Micro Rings zapobiega ich ześlizgiwaniu się. Dopiero po kilku miesiącach, gdy odrost staje się widoczny, obrączki się otwiera i zdejmuje albo podnosi do góry. Prawidłowo pielęgnowane doczepy można nosić przez wiele miesięcy. Czas, po jakim trzeba usunąć odrost zależy od tego, jak szybko rosną nasze włosy.

Kupując pasemka do przedłużania metodą Micro Rings zdecyduj się na naturalne włosy remy. Polecamy pasma indyjskie, koniecznie z formułą tangle free, która zapobiega plątaniu. To bardzo ważne, bo częste rozczesywanie włosów jest potrzebne do utrzymania ich w doskonałym stanie. Każdy kołtun niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia pasemka, a to może wiązać się z potrzebą wizyty u fryzjera i kolejnymi wydatkami. Dlatego dużo korzystniej jest kupić włosy odporne na plątanie. Pasma naturalne występują w pięknych odcieniach, które łatwo można dopasować do własnych włosów. W sklepie Rubin Extensions znajdziesz rozmaite kolory włosów najwyższej jakości. Zdrowe, indyjskie pasemka idealnie nadają się do przedłużania na mikroringi. Dostępne są w tradycyjnych odcieniach, jak jasny blond i czekoladowy brąz oraz w odważnych kolorach, np. rubinowym. Pasemka można prostować i kręcić. Przedłużone włosy rewelacyjnie prezentują się noszone rozpuszczone, jak i wysoko związane. Włosy należy nabłyszczać jedwabiem, który zadba o pasma i zapewni dodatkowy połysk.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

 

Profesjonalne produkty do przedłużania i zagęszczania włosów metodą Micro Rings, kupisz w sklepie Rubin Extensions. W zakładce Pielęgnacja znajdziesz szampony i inne kosmetyki polecane do stosowania na włosy przedłużane. Pamiętaj, żeby nie nakładać preparatu na miejsca łączeń! Stosując się do naszych porad zapewnisz doczepom zniewalający wygląd i będziesz czuła się olśniewająco każdego dnia. https://www.rubin-extensions.pl/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ