Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Przedłużanie włosów Hairtalk extensions – gęste włosy od zaraz!

Przedłużanie włosów Hairtalk extensions – gęste włosy od zaraz!

Marzenia stają się realne!

Piękne włosy są dziś na wyciągnięcie ręki! / fot. Fotolia

Długie i gęste włosy od wieków były synonimem kobiecości i seksapilu. Choć niejeden nowoczesny stylista fryzur będzie wmawiał nam, że krótkie cięcia też są sexy, my wiemy jakie wrażenie robią włosy do pasa. No, choćby za łopatki, ale piękne i zadbane. Czasy patrzenia na długowłose piękności tęsknym wzrokiem odeszły w niepamięć, bo teraz każda z nas może się nią stać!

Przedłużanie włosów metodą kanapkową jest bardzo proste! / fot. materiały prasowe

Przedłużanie włosów, bo o nim mowa, stało się popularne, jak malowanie paznokci. Nie przesadzamy! I choć może nie co druga z pań mijanych na ulicy nosi (jak lakier na dłoniach) sztuczne pasma, to praktycznie 90 procent znanych telewizyjnych osobistości, modelek czy piosenkarek wspomaga się nimi. Nie tylko do wieczorowych stylizacji, ale i na co dzień. Dlaczego? Bo to szybki i nieinwazyjny sposób na osiągnięcie wymarzonego look’u, który nie byłby możliwy do uzyskania z użyciem zasobów naszych naturalnych włosów. Często, same jesteśmy sobie winne – zmieniamy kolory, bywa, że w nieodpowiednich warunkach (domowe rozjaśnianie wciąż jest w modzie, o zgrozo!), w ferworze emocji skracamy włosy, albo katujemy je urządzeniami do stylizacji. Kiedyś te działania były nieodwracalne, a przynajmniej nie prędko, ale teraz się to zmieniło.

Hairtalk – naturalne przedłużanie włosów

fot. Hairtalk Extensions

Zastanawiałaś się pewnie na czym zabieg przedłużania włosów w ogóle polega. W sieci widziałaś pewnie niejedną pracę stylisty „przed i po”. Budziło to pewnie zachwyt, a czasem obrzydzenie, kiedy na niektórych głowach przebijały się nieestetyczne łączenia. Te nieudane wypadki stylistów dały Ci do myślenia i do dziś nie ufasz, że można to zrobić dobrze? Hairtalk extensions to nowość, włosy na taśmie, które „doczepia się” do tych naturalnych metodą na tzw. kanapkę. To w pełni bezpieczna, nie obciążająca naturalnych pasm metoda, dająca efekt „WOW” w krótkim czasie. Można stosować ją dla osiągnięcia długości, ale także chcąc jedynie zagęścić naturalne włosy i dodać im objętości. Rozwiązanie dla odważnych – raz krótsze, raz dłuższe, w zależności od nastroju  ; )

Jak to zrobić?

Przedłużanie włosów metodą kanapkową jest bardzo proste! Długie godziny spędzone na fotelu fryzjerskim możesz śmiało włożyć między mity, ponieważ końcowy efekt z użyciem taśm hairtalk osiąga się już w niecałą godzinę! Pasma zostały stworzone tak, by wyglądały i w dotyku były jak włosy wyrastające bezpośrednio ze skóry głowy. Kombinacja pasemek hairtalk extensions i hairtalk extensions plus jest idealna do użycia w rejonach skroni, korony włosów, a także kości ciemieniowej, szczególnie w przypadku cienkich lub rzadkich włosów. Reasumując, możemy osiągnąć pełny i bardzo wyrazisty efekt, pozostawiając przy tym złudzenie naturalności.

Zapytaj fryzjera o to, czy pracuje na Hairtalk extensions i odważ się na zmianę!

Dowiedz się więcej o Hairtalk extensions.

Dyskretne i jednocześnie spektakularne! / fot. materiały prasowe

​​

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Monika 30 marca, 2018

    Wow! Super efekt!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ