Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Przedłużamy włosy – jak wybrać sztuczne pasma?

Przedłużamy włosy – jak wybrać sztuczne pasma?

Jakie metody doczepiania syntetycznych pasem nie niszczą struktury końcówek i są całkowicie nieinwazyjne? Oto kilka sprawdzonych chwytów.

Sztuczne włosy – jak wybrać? Jakie metody doczepiania syntetycznych pasem nie niszczą struktury końcówek i są całkowicie nieinwazyjne? Oto kilka sprawdzonych chwytów.

europe-hair

fot. materiały prasowe


Marzysz o długich gęstych włosach? A może chcesz spontanicznie zmienić długość i kolor swoich pasem, dopasowując fryzurę do okazji? Wszystko to jest możliwe bez zbędnej wizyty u fryzjera. Sztuczne włosy możesz z łatwością wybrać w internecie, a zabieg przeprowadzić w domowych warunkach.

O czym musisz pamiętać przy wyborze sztucznych włosów? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakie metody zagęszczania włosów masz do wyboru? Oto kilka wskazówek i praktycznych rad na temat wyboru syntetycznych włosów.

Rodzaje pasemek – jakie wybrać?
Najpierw należy zastanowić się nad materiałem sztucznych włosów. Podczas gdy naturalne pasma różnią się swoją strukturą (np. włosy europejskie, indyjskie, azjatyckie), to syntetyczne odpowiedniki mają odmienny skład, wagę i gęstość. W przypadku włosów pół-naturalnych najlepiej sprawdzają się produkty wykonane ze 100 % kanekalonu. Mowa o włóknie japońskim, które jest wytrwałe i odporne na warunki pogodowe. Ponadto po doczepieniu takich pasem trudno je odróżnić od naturalnych włosów.

Możesz wybrać dowolny kolor, a także odpowiednią długość od 40 do 60 cm. Uwaga, jeśli jeśli chcesz eksperymentować z dłuższymi fryzurami, musisz nabyć kilka kompletów. Najlepiej skonsultować swój wybór z fryzjerem.

Metody przedłużania i zagęszczania sztucznych włosów
Włosy Clip On – włosy doczepiane są za pomocą specjalnych dopinek, które mocujemy do naturalnych pasem. Nowa fryzura w ciągu zaledwie 10 minut gotowa! Co powinnaś wiedzieć o zabiegu? Wystarczy zamówić odpowiedni komplet włosów, a także obejrzeć krótki tutorial w internecie gdzie procedura jest wytłumaczona krok po kroku.

Warkocze – w grę wchodzą także eleganckie warkocze, które możesz doczepić do swoich naturalnych włosów. Warkocz posiada małą gumkę, dzięki której mocno się trzyma na głowie i nie zsuwa się. W każdym momencie możesz go bezproblemowo zdjąć lub zamienić.

Ombre – pasemka ombre, czyli stopniowo rozjaśnianie włosów. Do naturalnych pasemek wybierz kontrastowe odcienie, dzięki którym uzyskasz pożądany seksowny beach look. Świetna opcja na wakacje! Pasemka Ombre zakładasz w identyczny sposób, co Clip On (sprawdź powyżej).

Szukasz inspiracji? Sprawdź dostępną ofertę sztucznych włosów od Europe-Hair. Szeroka paleta barw, a także wysokiej jakości produkty będą gwarancją efektu nawet na kilka miesięcy! Doczepy dostępne są w przystępnych cenach – już od 69 złotych!

Oceń artykuł
2 komentarze
  • tamara93 14 marca, 2016

    Mi pomagała moja ulubiona fryzjerka z http://www.bishojo.com.pl. Pierwszy raz mam sztuczne pasma i efekt mnie totalnie powalił :D.

  • bazajka 1 marca, 2017

    Osobiście przedłużyłam włosy latem po raz pierwszy, kupiłam sobie pasemka clip in w Europe Hair https://europe-hair.com/. Bez niczyjej pomocy, w kilka minut sama sobie je przypiełam. Powiem szczerze wygodne rozwiązanie, ja mam włsoy do ramion , wolno mi coś rosną a dzięki dopince mogę zmieniac fryzurę kiedy chcę

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ