Wednesday, June 19, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Prowadzisz sklep z odzieżą damską? Poszukujesz hurtowni? Podpowiadamy jak wybrać odpowiednią

Prowadzisz sklep z odzieżą damską? Poszukujesz hurtowni? Podpowiadamy jak wybrać odpowiednią

Zaopatrzenie sklepu odzieżowego stało się ostatnio sporym wyzwaniem

hurtownia odzieży

Bardzo dobrym partnerem biznesowym będzie hurtownia, która sprowadza odzież damską z kilku krajów / fot. materiały prasowe

Zaopatrzenie sklepu odzieżowego stało się ostatnio sporym wyzwaniem. Łańcuchy logistyczne się porwały, magazyny są albo puste, albo przepełnione, a przecież i bez tego wybór odpowiedniej hurtowni bywał koszmarnie trudnym zadaniem. Poszukiwanie nowego dostawcy lub hurtowni odzieży damskiej, posiadającej w swojej ofercie szeroki wybór modnych wzorów, przy zachowaniu ich wysokiej jakości nie jest zadaniem prostym ale jest to możliwe. Podpowiadamy na co zwracać uwagę przy wyborze dostawcy

 

Liczy się hurtownia z kontaktami

Bardzo dobrym partnerem biznesowym będzie hurtownia, która sprowadza odzież damską z kilku krajów. To ważne nie tylko w dobie kryzysu. Teraz plusem staje się to, że zawsze z któregoś kierunku będzie można przyjąć dostawę, ale poza tym liczy się też fakt, że producenci odzieży z różnych krajów szyją nieco inaczej. Inny styl, ile dominujące materiały i często specyficzne kroje to siła hurtowni. Zaopatrując się u różnych dostawców, można po prostu zaproponować klientkom większy wybór. Z kolei właściciel sklepu, który zdecyduje się na współpracę z jedną hurtownią, odejmuje sobie kłopotów związanych z negocjacjami handlowymi z wieloma partnerami.

Hurtownia musi być dostępna

Dziś wiele hurtowni to tak naprawdę tylko katalogi: zamówienia realizowane są długo, bo sporej części asortymentu po prostu nie ma w magazynie. Tak nie powinno być: odpowiednia hurtownia zapewnia wysoką dostępność towaru. Kiedy zamawiasz odzież damską do swojego sklepu, chcesz mieć pewność, że dostawa zostanie zrealizowana w miarę szybko i otrzymasz cały zamówiony towar. Warto więc szukać hurtowni zapewniającej dostępność nie tylko najpopularniejszych krojów i fasonów, ale też odzieży nietypowej, o którą klientki pytają nieco rzadziej. I przy okazji: dostawa musi być nie tylko szybka, ale też pewna. Nie liczy się deklaracja, tylko jej realizacja.

Wygoda ma znaczenie

Czasem, kiedy składa się zamówienie, od razu z góry wiadomo, o jaki towar trzeba pytać. Jeśli chodzi o popularną odzież, to często wystarczy tylko podać numer katalogowy lub nazwę i już zamówienie będzie gotowe. Warto jednak poszukać takiej hurtowni, która w przejrzysty i atrakcyjny sposób prezentuje cały katalog. Po co? Po to, żeby można było bez pudła ściągnąć do sklepu także mniej typową odzież. Mając pod ręką katalog na przykład w postaci sklepu internetowego, można poszukać czegoś, co przypadnie klientkom do gustu. Warto sobie uświadomić, że właściciel sklepu też czasem musi przyjrzeć się dostępnej odzieży damskiej. Rynek jest dynamiczny i najłatwiejszy sposób, żeby być na bieżąco, to mieć dostęp do aktualnego katalogu najlepszej hurtowni.

Ważne jest zaufanie

W biznesie ważne jest zaufanie. Oczywiście – można zabezpieczyć transakcję wybitnie skomplikowanymi umowami, ale to robi się tylko na wszelki wypadek. Gdyby któraś ze stron nie wywiązała się ze swoich zobowiązań. Rozsądny menedżer sklepu jednak wie, że zamiast post factum rozwiązywać problemy, lepiej znaleźć takiego partnera, z którym problemów nie będzie. Dobrze więc byłoby poszukać hurtowni, której właściciele rozumieją potrzeby swoich klientów. Takiej, gdzie zasady rozliczeń są jasne, czasy wysyłki dotrzymywane, dostępność określona w czytelny sposób. Jeśli współpraca będzie miała charakter partnerski, to da zdecydowanie lepsze owoce. Oczywiście – można powiedzieć, że to są „szczegóły techniczne”, ale pewna elastyczność partnerów biznesowych jest właśnie tym, co pozwala zbudować najtrwalsze relacje.

Dokładnie taką hurtownią chcemy być. Misją hurtowni Miss City jest tworzenie przyjaznych i owocnych relacji ze sklepami odzieżowymi. Produkujemy w Polsce ale również sprowadzamy odzież z Włoch, Francji, Turcji i Węgier. Zapewniamy wysoką dostępność większości towaru i – co najważniejsze – postępujemy uczciwie wobec naszych partnerów.

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Belveder 10 kwietnia, 2020

    Odzież z hurtu to temat ciekawy nie tylko dla prowadzących sklep :))

  • basketball legends 23 października, 2020

    This topic is very interesting and I am interested but do not know where to find, thankfully you create this topic, hope everyone will help me

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ