Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Prostownica i lokówka w jednym – opinie, czy warto ją mieć

Prostownica i lokówka w jednym – opinie, czy warto ją mieć

Prościej i bez szkody dla kondycji włosów

Prostownica Remington

fot. materiał Partnera

Marzą Ci się idealnie gładkie włosy? A może wolisz sprężyste i wyraziste loki? Nie musisz kupować dwóch urządzeń do stylizacji. Wybierz funkcjonalny model prostownicy i lokówki 2 w 1 i zadbaj o to, aby efekty były spektakularne – niezależnie od tego, na jaką fryzurę się zdecydujesz

 

Jaka najlepsza prostownica do loków

Opinia, że prostownica służy wyłącznie do prostowania włosów stała się już dawno nieaktualna. W końcu nawet największa miłośniczka idealnie gładkich pasm ma czasem ochotę na ponętne loki czy stylowe fale. Też zastanawiasz się czy musisz kupować lokówkę czy można kręcić włosy w inny sposób?

fot. materiał Partnera

Myślisz, że każdą prostownicą da się zrobić loki? Otóż kręcenie włosów w ten sposób jest możliwe, jeśli wybierzesz model z zaokrąglonymi krawędziami – tylko taka budowa urządzenia daje Ci gwarancję, że loki będą wyglądać naturalnie. Niestety nawet najlepszy model nie jest w stanie zapewnić, że kręcenie się uda. W końcu, taka forma stylizowania włosów, choć może dać zjawiskowe efekty, wymaga dużej wprawy i wiele osób poddaje się już na starcie.

Przez bardzo długi czas osoby, które nie radziły sobie z kręceniem loków prostownicą musiały kupić dodatkowe urządzenie – lokówkę bądź loko-suszarkę – co niestety wiązało się z dodatkowymi wydatkami. Na ratunek przybyły modele 2 w 1, łączące w sobie funkcjonalność prostownicy i lokówki. Obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku jest prostownica i lokówka w jednym Remington One. Wystarczy jeden ruch, aby zamienić płytki prostownicy w grzałkę lokówki. Zmiana między trybami jest niezwykle prosta, a samo użytkowanie banalnie łatwe i z pewnością poradzi sobie z nim każdy. Co więcej, płytki pokryte antystatyczną powłoką z turmalinem zagwarantują, że włosy nie będą się puszyły, a efekty prostowania i kręcenia będą zawsze spektakularne.

Prostownica 2 w 1

fot. materiał Partnera

Prostownica lokówka 2 w 1 opinie

A jak to wygląda z punktu widzenia osób, które już mają prostownico-lokówkę? Użytkowniczki zgodnie potwierdzają skuteczność i wyjątkowość modeli 2 w 1. Oczywistym argumentem są oczywiście szerokie możliwości takiego urządzenia – w końcu która kobieta nie lubi promocji, w której dostaje dwa produkty w cenie jednego? Co więcej, wiele użytkowniczek zwraca uwagę na mniej oczywiste korzyści wynikające z podwójnej funkcjonalności. Przede wszystkim jedno urządzenie zamiast dwóch zmniejsza ilość plączących się kabli, a to oznacza bardziej uporządkowaną łazienkę.

fot. materiał Partnera

Jednym z podkreślanych atutów jest także łatwość użytkowania. Kręcenie włosów tradycyjną prostownicą dla wielu osób jest zadaniem niezwykle wymagającym, natomiast łatwa zmiana między trybami i możliwość używania prostownicy 2 w 1 w sposób, jaki używa się lokówki sprawiają, że stylizacja włosów takim urządzeniem jest niezwykle prosta dla każdego.

Wśród pozytywnych komentarzy na temat prostownico lokówek bardzo często pojawia się opinia, że idealnie sprawdza się ona także w podróży. Do tej pory musiałaś iść na bardzo niewygodny kompromis – albo więcej miejsca w walizce, ale jedna fryzura przez cały wyjazd, albo większe możliwości stylizacyjne, ale konieczność zabrania dwóch urządzeń. Prostownica i lokówka 2 w 1 pozwala pozbyć się tego problemu. Ciesz się zawsze idealnie ułożonymi włosami – niezależnie od tego, jaką stylizację wybierzesz!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ