Tuesday, June 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Prostowanie włosów nie takie proste? Wybierz prostownicę idealną z Remington

Prostowanie włosów nie takie proste? Wybierz prostownicę idealną z Remington

Przekonaj się, jak dobrać odpowiednią prostownicę

włosy

Zadbaj o swoje włosy / fot. Element5 Digital

Jakie prostownice oferuje marka Remington? Jak wybrać odpowiednią do swojego typu włosów? Dzięki krótkiemu testowi stworzonemu przez specjalistów Remington, zajmie ci to tylko kilka minut

 

Koniec z kupowaniem prostownicy na chybił trafił

A to wszystko dzięki marce Remington, która stworzyła platformę edukacyjną z poradami dotyczącymi stylizacji i pielęgnacji włosów oraz innowacyjnym testem, który pozwala użytkowniczkom i użytkownikom na wybór najlepszych prostownic do danego typu włosów. Aby go zrobić, wystarczy wejść na stronę nietakieproste.pl i przejść do zakładki Quiz. Tam czeka na nas kilka pytań, między innymi o nawyki związane ze stylizacją włosów a także ich stan. Na zakończenie testu na adres mailowy przysyłana zostaje odpowiedź – czyli dopasowana idealnie do nas prostownica. Jakie są zalety wykonania testu?

 

• Oszczędzasz czas. Zamiast scrollować godzinami przez różne strony internetowe, po kilku minutach już dokładnie wiesz, co kupić.

 

• Zyskujesz pewność. Viralowa, popularna prostownica z TikToka może okazać się świetna dla twojej koleżanki, ale niekoniecznie dla ciebie. Dzięki krótkiemu testowi stawiasz na produkt, który sprawdzi się dobrze właśnie w Twoim przypadku.

 

• Oszczędzasz pieniądze. Po co miesiąc po zakupie kombinować, komu najlepiej oddać
nietrafiony sprzęt, skoro możesz kupić urządzenie na lata?

 

remington prostowanie włosów

 

Prostownica do włosów? Trafiona za pierwszym razem

Na stronie internetowej nietakieproste.pl w zakładce produkty możemy również samodzielnie wybrać produkt, kierując się przedstawionymi tam kategoriami. Pierwsza z nich to profesjonalne rezultaty, mniej uszkodzeń. Do tej kategorii należy między innymi model Proluxe You. Dzięki używaniu tej prostownicy możemy zyskać do 70% mocniejsze włosy*, przy włączonym trybie StyleAdapt w porównaniu do stylizacji w temperaturze 230°C. Profesjonalne rezultaty mogą utrzymywać się aż do 24 godzin, a tryb manualny pozwala na aż 9 ustawień temperatury. W tej kategorii znajdziemy również prostownicę Hydraluxe Pro. Ten model oferuje efektywne prostowanie już przy 170°C bez obaw o uszkodzenia termiczne**. Chłodna mgiełka HydraCare Mist zmiękcza włosy tuż przed prostowaniem, a powłoka Moisture Lock zapewnia idealną równowagę nawilżenia włosów. W tej kategorii znajdziemy również modele Botanicals i Keratin Protect, posiadające zaawansowane ustawienia do tworzenia doskonałych fryzur, jednocześnie wzmacniając włosy.

 

Remington

Prostownica do włosów marki Remington / fot. materiały partnera

 

Prostownica i lokówka w jednym dla wielu możliwości stylizacji

Kolejna kategoria to Szybkie i trwałe efekty – wiele możliwości stylizacji. Ciekawym modelem pozwalającym na poeksperymentowanie z fryzurą jest między innymi Curl&Straight Confidence. Ten model posiada skręcone płytki, umożliwiające nie tylko prostowanie, ale i kręcenie włosów prostownicą. Do idealnej gładkości włosów po stylizacji przyczynia się antystatyczny turmalin zawarty w ceramicznych płytkach. Wiele możliwości stylizacji zapewnia również model Wet 2 Straight PRO. Dzięki technologii 2w1 prostownica umożliwia prostowanie zarówno lekko mokrych, jak i całkowicie suchych włosów. Zaawansowane, powlekane ceramiką płytki z mikroodżywkami zapewniają zdrowo wyglądające, gładkie włosy, a czujnik wilgoci chroni przed nadmierną temperaturą, dostosowując poziom ciepła płytek do zawartości wody we włosach. Prostownica posiada aż 10 ustawień temperatury w przedziale 140°C – 230°C.

 

W kolejnej kategorii – Blask, nawilżenie i mniej puszenia znajdziemy dwie prostownice: Shine Therapy Pro oraz Hydraluxe. Pierwszy model wyróżnia powłoka ceramiczna wzbogacona o marokański olejek arganowy oraz technologia jonowa, ograniczająca puszenie włosów. Zintegrowane w prostownicy czujniki zapewniają równomierne rozłożenie ciepła, a dzięki szybkiemu nagrzewaniu można z niej skorzystać już 15 sekund po włączeniu. Drugi model, czyli Hydraluxe oferuje użytkownikowi między innymi powłokę Moisture Lock, zapewniającą równowagę wilgotności włosów, funkcję jonizacji oraz ustawienie temperatury Hydracare, umożliwiające efektowną stylizację w niższej temperaturze.

 

prostownice

Wybór prostownic do włosów / fot. materiały partnera

 

Prostownica na start – jaką wybrać?

Jeśli nie prostujesz włosów zbyt często, lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z prostowaniem, kategoria Dobry wybór na start lub okazjonalne stylizacje jest prawdopodobnie dla ciebie. Pierwsza prostownica z tej kategorii, czyli Shea Soft zapewnia nawilżenie i blask dzięki nasyceniu powłoki ceramicznej olejkiem shea. Prostownica posiada 5 ustawień temperatury i jest gotowa do użytku w 15 sekund. Jej sąsiadka, Coconut Smooth chroni przed puszeniem dzięki zaawansowanym płytkom ceramicznym z mikroodżywkami wzbogaconymi kokosem. W tym modelu znajdziemy aż 9 ustawień temperatury. Zaokrąglone boki płytek prostownicy zdecydowanie ułatwiają stylizację, do której prostownica jest gotowa już 15 sekund po podłączeniu.

 

Ostatnia z sióstr do okazjonalnej stylizacji, czyli Keratin Protect wyróżnia się płytkami ceramicznymi zawierającymi keratynę i olej migdałowy. Funkcja Pro+ pozwala na stylizację włosów w niższej temperaturze, czyli już w 185 stopniach. Płytki w tym modelu są ruchome, co zapewnia równomierny nacisk na włosy, a 9 ustawień temperatury i szybkie nagrzewanie wpływają
na dodatkowe bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Na stronie nietakieproste.pl warto sprawdzić również zakładkę inspiracje, na której pojawiają się przykładowe fryzury i upięcia. Pomocna, zwłaszcza dla początkujących użytkowniczek może okazać się też zakładka Blog. Znajdziemy tam między innymi instrukcję jak korzystać z prostownicy, by mniej uszkadzać włosy a także wiele innych, cyklicznie aktualizowanych porad. 

 

Jeśli więc jeszcze nie wybrałaś prostownicy dla siebie – do dzieła!

 

prostownice Remington

Prostownica / fot. materiały partnera

 

*Przy włączonym trybie StyleAdapt™ w porównaniu do stylizacji w temperaturze 230°C. Wyniki mogą się różnić w zależności od rodzaju włosów

**Brak dodatkowych uszkodzeń vs. włosy niestylizowane podczas prostowania w temp. 170°C z włączoną mgiełką Hydracare™

 

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ