Saturday, April 20, 2024
Home / Kuchnia  / Lifting bez skalpela – 6. zabieg gratis!

Lifting bez skalpela – 6. zabieg gratis!

[caption id="attachment_8050" align="alignleft" width="300" caption="Sana Vida SPA & Wellness, fot. materiały prasowe"][/caption] Fale radiowe (RF) to lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając

Sana Vida SPA & Wellness

Sana Vida SPA & Wellness, fot. materiały prasowe

Sana Vida SPA & Wellness

Sana Vida SPA & Wellness, fot. materiały prasowe

Fale radiowe (RF) to lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

 

 

Poprzez regenerację włókien kolagenowych, fale radiowe (RF) remodelują owal twarzy, tworząc wrażenie liftingu – oczywiście bez użycia skalpela. Podwyższona temperatura fal zwiększa ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek, które pobudzane są do produkcji kolagenu powodując jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. W trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę. Rezultaty zabiegu podobne są do liposukcji.

Super cena tylko teraz!!

RF na twarz cena 200,00 zł.
RF twarz szyja i dekolt cena 260 Zł.
RF na oczy 90 zł.

Przy zakupie pakietu 5 zabiegów 6 otrzymają Państwo gratis.

Promocja trwa od 29-07-2011 do 14-08-2011

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • MWol 4 listopada, 2012

    Każda kobieta zawsze chce się w jakiś sposób poprawić, zwłaszcza z wiekiem. Taki lifting bez skalpela to świetna sprawa, zwłaszcza dla kobiet mocno dbających o siebie. W swoim salonie często spotkam panie, które są bardzo zabiegane i nie mają czasu na operacyjne”polepszanie się”. Ja używam do zabiegów urządzeń marki Glam Beauty i zarówno ja, jak i moje klientki jesteśmy zadowolone.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ