Thursday, June 20, 2024
Home / Kuchnia  / Bardziej kolorowa wiosną z KOBO Professional!

Bardziej kolorowa wiosną z KOBO Professional!

Marka KOBO Professional jeszcze szerzej otwiera drzwi do niezwykle barwnego świata kosmetyków profesjonalnych. 31 maja rusza promocja - 50% zniżki na wybrane kosmetyki KOBO Professional!

kobo professional

KOBO Professional - kosmetyki powstałe z pasji do makijażu.

Marka KOBO Professional jeszcze szerzej otwiera drzwi do niezwykle barwnego świata kosmetyków profesjonalnych. Od 31 maja do 13 czerwca w Drogeriach Natura będzie obowiązywała 50% promocja cenowa na wybrane kosmetyki KOBO Professional.

kobo professional

KOBO Professional - kosmetyki powstałe z pasji do makijażu.

Promocja KOBO Professional będzie obejmowała pigmenty sypkie, perłowe i matowe oraz bazę utrwalającą pod pigmenty, które będą dostępne w cenach promocyjnych od 31 maja do 13 czerwca 2012 w Drogeriach Natura w całej Polsce.

PURE PIGMENT (matowy pigment sypki) i PURE PEARL PIGMENT (perłowy pigment sypki) to intensywne i trwałe pigmenty sypkie, które znakomicie przylegają do skóry i są bardzo wydajne w użyciu. Pojemność 6 ml Cena regularna 19,99, cena promocyjna  9,99.

Zobacz w jakich kolorach dostępne są pigmenty KOBO Professional

 

PURE PIGMENT LIQUID BASE (utrwalająca baza pod pigmenty sypkie) to płynna baza umożliwia aplikację pigmentów sypkich na mokro. Podkreśla głębię koloru i trwałość  makijażu. Polecana do makijażu powiek oraz fantazyjnego makijażu twarzy i ciała. Pojemność 14 ml.

 PURE PIGMENT LIQUID BASE

PURE PIGMENT LIQUID BASE - Utrwalająca baza pod pigmenty sypkie

Aplikacja: Używając aplikatora – pipetki, nanieś kroplę bazy na wieczko opakowania lub zewnętrzną stronę dłoni. Następnie zamocz pędzel w płynie i zmieszać z sypkimi pigmentami.  Pigmenty zwilżone bazą nakładaj warstwą lub kreską tworząc barwny makijaż lub wzorki. Cena regularna bazy utrwalającej to 19,99, cena promocyjna  10,99.

Więcej o kosmetykach KOBO na koboprofessional.pl

 

UWAGA KONKURS!

Dla Wszystkich, którzy w dniach promocji kupią pigmenty KOBO  Professional (zachowają paragon), wykonają nimi wiosenny makijaż i przyślą do nas jego zdjęcie, „Miasto Kobiet” i Marka KOBO Professional organizują KONKURS, w którym do wygrania są 4 zestawy kosmetyków o wartości 120 zł.

Szczegóły konkursu na www.miastokobiet.pl/wiosenny-makijaz-z-kobo-konkurs

kobo professional

WYKONAJ MAKIJAŻ KOSMETYKAMI KOBO PROFESSIONAL

 

Oceń artykuł
3 komentarze
 • Daphne 29 maja, 2012

  Wykonywałam kiedyś makijaże w Drogerii Natura i tak jak kocham cienie Kobo, tak uważam, że pigmenty są koszmarnym produktem! Źle się je nakłada, wyglądają na powiece jak rozmazane kolorowe błoto a zmycie ich to prawdziwe wyzwanie…

 • sahabatqq 5 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: miastokobiet.pl/promocja-kobo/ […]

 • estared.net 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/promocja-kobo/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ