Saturday, April 20, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Promise ring – czym jest pierścionek przedzaręczynowy?

Promise ring – czym jest pierścionek przedzaręczynowy?

Nowa tradycja puka do drzwi

Pierścionek przedzaręczynowy

fot. materiał Partnera

Chcesz pokazać swojej ukochanej lub ukochanemu, jak wiele dla Ciebie znaczy? Świetnym sposobem na wyrażenie uczuć jest promise ring, czyli pierścionek, który zakochani wręczają sobie nawzajem jeszcze przed zaręczynami

 

Promise ring – co to jest?

Zastanawiasz się co to jest promise ring i z jakiej okazji można go wręczyć ukochanej osobie? Promise ring to z języka angielskiego pierścionek przedzaręczynowy. Jest to biżuteria, która symbolizuje miłość, wierność i zaangażowanie w związek. Takim prezentem partnerzy obdarowują się nawzajem, aby wyrazić swoje uczucia i zamiary na przyszłość. Promise ring nie jest tym samym co pierścionek zaręczynowy, ale może być jego zapowiedzią lub alternatywą.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Na blogu TOUS dowiesz się dokładnie, co to jest promise ring: https://www.tous.com/pl-pl/blog/pierscionek-przedzareczynowy-promise-ring-co-to-jest

 

Tradycja wręczania pierścionków przedzaręczynowych nie jest jeszcze bardzo popularna w Polsce. Ten trend powoli zyskuje na znaczeniu, zwłaszcza wśród wszystkich osób. Promise ring to dobry sposób, aby w niekonwencjonalny sposób pokazać swoją miłość i zaangażowanie – inaczej, niż przez tradycyjny ślub lub zaręczyny.

Pierścionek obietnicy – dlaczego warto go podarować?

Promise ring to sposób na pokazanie partnerowi, że jest dla nas ważny i że chcemy być z nim na dobre i na złe. Będzie to wspaniała niespodzianka, która sprawi radość i wzruszenie drugiej połówce. Pierścionek przedzaręczynowy można wręczyć z różnych powodów, na przykład:

 

jako obietnica przyszłych zaręczyn i małżeństwa – jeśli z różnych przyczyn życiowych nie możecie się jeszcze zaręczyć lub wziąć ślubu, np. ze względu na wiek, sytuację finansową lub wasze poglądy.
jako wyraz zaufania, lojalności i oddania – jeśli po prostu nie planujecie na tym etapie zaręczyn ani ślubu, a jednak zależy wam, żeby podkreślić zaangażowanie w związek.
jako prezent na specjalną okazję, np. rocznicę, walentynki, urodziny, święta.

Pierścionek przedzaręczynowy – jaki wybrać?

Wybór biżuterii zawsze należy dostosować do gustu i stylu obdarowanego – nie inaczej jest w przypadku promise ring. Pieścionek przedzaręcznowy może być wykonany z różnych materiałów, np. złota, srebra, stali, tytanu. Może być też ozdobiony kamieniami szlachetnymi, cyrkoniami, kryształkami lub perłami. Zastanów się, co bardziej spodoba się Twojej drugiej połowie – obrączka o klasycznym kształcie, czy może bardziej fantazyjny i oryginalny model pierścionka. Ważne jest, aby promise ring pasował do naszego partnera i do nas samych, a także, aby był wygodny i trwały.

W jaki sposób nosić promise ring?

Nie ma ustalonej zasady, na którą dłoń i palec należy założyć pierścionek przedzaręczynowy. Niektórzy preferują jednak noszenie promise ring tak jak pierścionka zaręczynowego, czyli na palcu serdecznym prawej dłoni. Inni z kolei wolą nosić go na lewej dłoni, na innym palcu niż serdeczny, aby odróżnić go od pierścionka zaręczynowego. Możesz też nosić promise ring na szyi. Pierścionek obietnicy na łańcuszku, jako wisiorek będzie prezentować się bardzo oryginalnie.

Promise ring, czyli pierścionek obietnicy od TOUS

Promise ring możesz kupić w sklepie jubilerskim, salonie biżuterii lub przez Internet. Na specjalne życzenie istnieje opcja zamówienia obrączki z grawerem. Piękne i wysokiej jakości pierścionki przedzaręczonowe znajdziesz w TOUS. Jest to hiszpańska marka, która od ponad 100 lat tworzy niepowtarzalne i oryginalne projekty biżuterii z kultowym misiem, inspirowane miłością. Sprawdź inspiracje na pierścionek przedzaręczynowy w sklepie TOUS!

Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ