Tuesday, May 28, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Projekt Healthy Drug

Projekt Healthy Drug

Ideą wydarzenia Healthy Drug jest konfrontacja z bodźcami, które codziennie oddziałują na nasze życie i funkcjonowanie.

fot. materiał prasowy

Ideą wydarzenia Healthy Drug jest konfrontacja z bodźcami, które codziennie oddziałują na nasze życie i funkcjonowanie. Poprzez artystyczny przekaz pokażemy, jak ważne jest to, co jemy, środowisko, dźwięki i obrazy. Równie istotne znaczenie mają tkaniny, które są blisko naszego ciała, a także nasz wizerunek – który mówi kim jesteśmy.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Choreografia pokazu ma na celu uświadomić czym jest niepełnosprawność oraz to, że każda osoba ma swoje ograniczenia fizyczne. Modele i modelki będą prezentować elementy motoryki alternatywnej i „zdrowego ruchu”, które poza świetnym widowiskiem będą mocnym bodźcem do podążenia za ruchem modeli.

Bardzo zróżnicowana, eklektyczna kolekcja sprawi, że Healthy Drug będzie bardzo mocnym bodźcem wizualnym. Inspiracje w powstałych projektach są bardzo widoczne – zaczynając od miękkich, ręcznie robionych islandzkich gobelinów w kolorach ziemi, po kolorowe patterny zaczerpnięte z ikonografii.

Modelki i modele: Ilona Felicjańska, Tomasz Karcz, Magdalena Koleśnik, Michał Meyer, Magdalena Przybysz, Oktawian Steliga, Eryk Chłap, Angelika Knapik-Mirek, Paweł Janik, Renata Koper, Danuta Bujok, Anna Suder, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Paweł Rupala, Daniel Galos, Marzena Stachnik, Pamela Tercjak

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Harmonogram:

8-12 września 2015 – prezentacje na Europejskim Festiwalu Filmowym Integracja Ty i Ja w Koszalinie (10 września premiera pokazu Healthy Drug)

21 września 2015 – otwarcie Pracowni Tomasz Karcz w Warszawie ul. Mokotowska 57/7

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/projekt-healthy-drug/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ