Saturday, March 2, 2024
Home / Uroda  / Od kiedy masz linie papilarne?

Od kiedy masz linie papilarne?

Jak broniące praw kobiet feministki mogą być zwolenniczkami aborcji, skoro rocznie w wyniku aborcji nie rodzi się około 25 milionów kobiet?

pro life

Rączki dziecka w 7. tygodniu od poczęcia

Życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia. W tej chwili zostają określone takie cechy dziecka, jak: płeć, kolor oczu, włosów i skóry, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu, krzepkie zdrowie lub skłonność do pewnych chorób. Już w 13. tygodniu od poczęcia kształtują się linie papilarne.

pro life

Rączki dziecka w 7. tygodniu od poczęcia. Życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia. W tej chwili zostają określone takie cechy dziecka, jak: płeć, kolor oczu, włosów i skóry, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu

Czy feministka może być zwolenniczką aborcji?
Rocznie w wyniku aborcji nie rodzi się około 25 milionów kobiet. Wg szacunków „Lancetu”, w samych tylko Indiach rocznie aborcji selektywnej ze względu na płeć ginie przed narodzeniem pół miliona dziewczynek. Aborcja selektywna ze względu na płeć jest masowo przeprowadzana w Indiach, Chinach, Południowej Korei. W 2009 r. szwedzkie władze orzekły, że aborcja z powodu płci nienarodzonego dziecka nie jest nielegalna.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków FDA podała, że pigułka aborcyjna od roku jej wprowadzenia na rynek (2000) zabiła w USA 14 kobiet. 2200 kobiet doznało uszczerbku na zdrowiu wskutek jej zastosowania. 612 kobiet wymagało hospitalizacji, 339 straciło tyle krwi, że wymagało transfuzji, 256 doświadczyło infekcji, z czego 48 przypadków FDA określa jako „poważne”.

Jednym z najniższych wskaźników śmiertelności matek na świecie ma Irlandia, kraj, w którym od dziesięcioleci obowiązuje zakaz aborcji (wskaźniki śmiertelności matek wg ONZ za rok 2005: Irlandia – 5, kraje o legalnej aborcji: USA – 17, Belgia – 10, Izrael – 17, Norwegia – 16, UK – 13, Chiny – 56). Chile, delegalizujące aborcję od 1989 r. ma najniższą śmiertelność matek w Ameryce Łacińskiej. Od tego czasu wskaźnik śmiertelności okołoporodowej wśród matek w tym kraju zmniejszył się o prawie 90%. Nastąpił drastyczny wzrost śmiertelności matek w Południowej Afryce (o 20 % w latach 2005-2007), mimo że od roku 1996 kraj ten ma jedno z najbardziej liberalnych praw aborcyjnych świata. Badania nad przyczynami śmiertelności matek opublikowane w  „Lancecie” wykazują, że aborcja jest odpowiedzialna za 3,9 proc. śmierci matek w Afryce (w ogromnej większości delegalizującej aborcję), podczas gdy w krajach rozwiniętych i w Azji (w większości dopuszczających aborcję) jest to 8,2 oraz 5,7.

ciaza 11 tydzien

Nóżki dziecka w ok. 11. tygodniu od poczęcia. Życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia. W tej chwili zostają określone takie cechy dziecka, jak: płeć, kolor oczu, włosów i skóry, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu

Aborcja i biznes

W ostatnim roku rozrachunkowych przychody największej amerykańskiej organizacji aborcyjnej Planned Parenthood przekroczyły miliard dolarów (PPFA Annual Report 2010).

miasto kobiet

Twarz dziecka ok. 4 miesiące od poczęcia. Życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia. W tej chwili zostają określone takie cechy dziecka, jak: płeć, kolor oczu, włosów i skóry, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu

Powiedzieli o aborcji:

Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić” – R. Reagan

Domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” – Lenin

Oczywistym i jasnym jak słońce jest dla mnie fakt, że aborcja jest czynem zbrodniczym” – M. Gandhi

Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych” – Adolf Hitler

Więcej faktów: www.pro-life.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ