Wednesday, June 19, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Rozpalające prezenty!

Rozpalające prezenty!

Każdy z nas chce ofiarować ukochanej osobie prezent idealny.

Za oknami coraz chłodniej, lada moment spadnie śnieg, a Wy zastanawiacie się nad podarunkami dla najbliższych. Każdy z nas chce ofiarować ukochanej osobie prezent idealny: osobisty, jakby dla tej osoby stworzony, praktyczny, ale z fantazją, taki, który zapewni jej niezapomniane wrażenia. A najlepiej taki, z którego będziecie mogli korzystać wspólnie, umacniając łączące Was uczucia. W ofercie JollyMolly, znajdziecie kilka ciekawych propozycji, które rozpalą Was tej zimy.

Powietrze pachnie już zimą, ale dzięki olejkowi do masażu LIGHT MY FIRE . Wasze wieczory mogą mieć zmysłowy zapach gorzkiej czekolady. Eleganckie opakowanie sprawia, że olejek doskonale prezentuje się pod choinką w blasku świec. Oczywiście – jeszcze lepiej prezentuje się na skórze…

LIGHT MY FIRE - Dark Chocolate Warming Oil - Rozgrzewający olejek do ciała

LIGHT MY FIRE – Dark Chocolate Warming Oil – Rozgrzewający olejek do ciała / fot. materiał prasowy

Wibrator We Vibe 4 Plus to prezent, który sprawi przyjemność zarówno obdarowanej, jak i jej Mikołajowi. I to dosłownie, bo jest to w tej chwili najbardziej zaawansowany wibrator dla par. Pikanterii dodaje aplikacja mobilna, która pozwala sterować urządzeniem z dużej odległości. Dzięki temu gadżetowi nawet chwile rozłąki będą Was do siebie zbliżać.

We-Vibe 4 Plus App Only - wibrator dla Par z oprogramowaniem

We-Vibe 4 Plus App Only – wibrator dla Par z oprogramowaniem / fot. materiał prasowy

Zestaw Women’s DESIRE to niewielkie pudełeczko pełne skarbów, które pomogą w ćwiczeniu mięśni Kegla, dzięki czemu obydwoje będziecie cieszyć się jeszcze bardziej intensywnymi doznaniami.

Fun Factory - Women's DESIRE - Zestaw dla Kobiet

Fun Factory – Women’s DESIRE – Zestaw dla Kobiet / fot. materiał prasowy

Dla tych, którzy chcą spróbować mocniejszych wrażeń, idealnym podarunkiem będzie zestaw Fifty Shades of Grey The Official Pleasure Collection.

Fifty Shades of Grey - HARD LIMITS - Zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey – HARD LIMITS – Zestaw do krępowania / fot. materiał prasowy

Nie musicie być wielkimi fanami książki, by zmienić swoje łóżko w nie tak całkiem niewinny plac zabaw. LELO Luna Smart Bead to gadżet, który każdą kobietę przyprawi o dreszcze… rozkoszy!

LELO Luna Smart Bead Deep Rose - Inteligentne kulki gejszy

LELO Luna Smart Bead Deep Rose – Inteligentne kulki gejszy / fot. materiał prasowy

Tak, to personalna trenerka orgazmu – czy można podarować coś bardziej osobistego?

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anastazja81 8 listopada, 2015

    My mamy Zestaw do krępowania http://www.erotyczny24.pl/zestaw-do-krepowania-fifty-shades-of-grey-hard-limits-p-1501.html
    „Opadł na mnie i poczułam ciężar jego ciała przyciskający mnie w materac. Zacisnęłam moje ręce wokół jego przytrzymując jeszcze mocniej. Wiedziałam, że zrobię wszystko dla niego. Jest mój.” – Anastasia Steele

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ