Monday, May 27, 2024
Home / PARTNER MK  / Prezenty na Walentynki od serca

Prezenty na Walentynki od serca

Walentynki tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu na upominek dla ukochanej osoby? Jest kilka oryginalnych opcji.

fot. materiał prasowy

Walentynki tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu na upominek dla ukochanej osoby? Jest kilka oryginalnych opcji.

Romantyczny wieczór
Pięknym prezentem, jaki możesz przygotować dla ukochanej osoby, będzie zabranie jej w jakieś wyjątkowe, romantyczne miejsce. Na Walentynki podarować można tak naprawdę niezwykłe wspomnienie. Gdzie zabrać partnera? Oczywistym, nasuwającym się od razu pomysłem jest romantyczna restauracja. Warto wypróbować nieznaną nam kuchnię, z zupełnie odległego zakątka świata. Miłym rozwiązaniem jest także masaż dla dwojga – odpręży, wprowadzi Was w bardzo nastrojową atmosferę.
Jeżeli wolicie natomiast spędzać czas bardziej aktywnie, wybierzcie się na przykład na tor kartingowy, albo do kręgielni. Najważniejsze, żebyście poświęcili sobie cenny czas.

Drobne upominki
Chcesz kupić swojej drugiej połówce jakiś miły drobiazg? Dobrym prezentem walentynkowym dla faceta będzie na przykład bielizna. W tym okresie sklepy pełne są bokserek i piżam w walentynkowe wzory. Jeżeli planujesz wybrać coś bardziej eleganckiego, rozważ spinki do mankietów. Wśród dostępnych modeli znajdują się także bardzo awangardowe projekty, które każdej koszuli nadadzą oryginalny charakter. Jeśli Twój partner lubi gadżety, miłym upominkiem może być nietypowy pendrive – na przykład w kształcie Formuły 1.

Prezent bardzo osobisty
W dobie komputerów i smartfonów, przyzwyczailiśmy się do maili i sms’ów. Dlatego bardzo miłą niespodzianką może być kartka walentynkowa. Za pośrednictwem strony www.twojakartka.pl, możemy przygotować ukochanej osobie kartkę zupełnie niezwykłą, bo spersonalizowaną. Wybieramy nasze ulubione zdjęcia, dopasowujemy podpisy i życzenia w środku – w oparciu o nasze materiały Twojakartka.pl przygotuje dla nas prawdziwą drukowaną kartkę, którą wyśle nam lub bezpośrednio naszej Walentynce  w ozdobnej kopercie. Taki prezent jest naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny, a osoba, która go otrzymuje musi poczuć, że się dla niej postaraliśmy.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Walentynki coraz bliżej, warto więc już teraz pomyśleć o niespodziance dla ukochanej osoby. Najbardziej liczy się gest i pomysł. Upominek walentynkowy powinien być przemyślany i pokazywać, że naprawdę nam na kimś zależy.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Domino 12 lutego, 2016

    lata temu trzeba było się namęczyć żeby przemycić walentynkę do szkoły coby rodzice ani kumple nie przyuważyli, teraz co prawda to już nie wstyd ale i tak niespodziankowa kartka z własną fotką i tekstem robi swoje. na 5 obdarowanych dziewczyn 3 wykazują chęć rozwinięcia znajomości, a wszystkie i tak mają radochę 😀 polecam, dobra metoda na podryw!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ