Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Design  / Pomysły na oryginalne prezenty dla fanki mody i rękodzieła w stylu slow

Pomysły na oryginalne prezenty dla fanki mody i rękodzieła w stylu slow

Szukasz nietuzinkowego prezentu handmade? Znajdziesz go w Slow Fashion Cafe

slow fashion cafe

Prezenty dla miłośników piękna i szycia tylko w Slow Fashion Cafe / fot. Rafał Korzeniowski

Czy osoba, którą chcesz obdarować przez całe życie marzyła o własnoręcznie uszytej plisowanej spódnicy? A może docenia unikatową, ręcznie robioną biżuterię i ceramikę? Obie odpowiedzi twierdzące? Zatem nie pozostaje nic innego, jak przyjrzeć się temu, co w swojej świątecznej ofercie ma Slow Fashion Cafe

 

Niebanalne prezenty ze Slow Fashion Cafe

Krakowska Slow Fashion Cafe (ul. Bożego Ciała 10) to miejsce-instytucja, połączenie pracowni krawieckiej, szkoły szycia, butiku i kawiarni. Wszystko to, co tu znajdziesz ma gwarancję mody etycznej i stylu slow.

Slow Fashion Cafe to połączenie pracowni krawieckiej, szkoły szycia, butiku i kawiarni / fot. Rafał Korzeniowski

Latem Slow Fashion Cafe rozpoczęła działalność w drugiej lokalizacji, przy ul. Kalwaryjskiej 34, gdzie oprócz sali do szycia mieści się kawiarenka i butik. Z powodu obostrzeń, część gastronomiczna nie działa, ale butik, od 1 grudnia, zaprasza na świąteczne zakupy prezentów dla fanów oryginalnych przedmiotów. Znajdziesz tu maszyny do szycia (indywidualna lekcja obsługi – gratis), nietuzinkowe prace lokalnych, krakowskich producentów: ubrania i akcesoria modowe, torebki, dzianiny od Materialistki, wełniane, ręcznie robione swetry, czapki i kominy od Wearwool, biżuterię, ceramikę, unikatowe ozdoby choinkowe handmade oraz słodycze i herbaty. Wszystko to, co niemal każdy, kto ceni piękne przedmioty, chciałaby znaleźć pod choinką! Św. Mikołaj nie musi się martwić o logistykę. Wszystkie zakupione rzeczy, z czułością zapakujemy na prezent.

maszyna do szycia

Ktoś marzył o maszynie do szycia? Spełnij to życie na Święta / fot. Rafał Korzeniowski

slow fashion cafe

Ceramika, biżuteria, wełniane cuda i cudeńka / fot. Rafał Korzeniowski

Świąteczny bon na kurs szycia

Skutkiem ubocznym pandemii i ograniczonych możliwości rozrywki pozadomowej, wiele osób zwróciło swoją uwagę w kierunku medytacji, pieczenia chleba i… szycia. Kobieta, którą chcesz obdarować, od zawsze marzyła o własnoręcznie uszytej sukience?  Podaruj jej świąteczny bon na profesjonalny kurs w Slow Fashion Cafe

świąteczny bon na kurs szycia

A może bon na kurs szycia? / fot. Rafał Korzeniowski

W bogatej ofercie szkoleń i warsztatów, odbywających się przy ul. Kalwaryjskiej 34 oraz przy ul. Bożego Ciała 10, znajdziesz kursy o różnym stopniu zaawansowania. Zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z szyciem, jak i dla tych, którzy mają za sobą opanowanie podstaw. Kursy odbywają się stacjonarnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, a przyszli mistrzowie igły i nitki mogą spodziewać się przyjaznej atmosfery pracy i wsparcia doświadczonych instruktorów. Tutaj można nie tylko zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć już posiadaną wiedzę krawiecką, ale także oderwać się od codziennych stresów i obowiązków, nawiązać nowe przyjaźnie przy dobrej kawie.

świąteczne prezenty handmade

Pakujemy prezenty! / fot. Rafał Korzeniowski

 

Największym zainteresowaniem wśród świątecznych bonów upominkowych w Slow Fashion Cafe cieszą się kursy: szycia, fotografii z Rafałem Korzeniowskim, farbowania tkanin, plisowania i smockingu z Dominiką Syczyńską, ilustracji modowej, bony na porady stylistki Goshy Kusper . Wszystkie vouchery mają długi termin realizacji i co ważne, obdarowana osoba sama ustala termin ich realizacji.

Odwiedź nas też w mikołajkowy weekend (5-6 grudnia) w godzinach 10.00-18.00! Do każdego zakupu dorzucamy intrygujące gratisy, zapraszamy na pyszną kawę i herbatę na wynos!

Znajdź nas:

IG

FB

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Barbie 30 listopada, 2020

    ja chcę nauczyć się szyć, nie będę musiała chodzić na zakupy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ