Friday, June 21, 2024
Home / Kuchnia  / Odlotowy bon w 5 minut

Odlotowy bon w 5 minut

Gwiazdka już za 4 minuty i 59 sekund, a Mikołaj spóźnia się z prezentem? Prezentmarzen.pl poleca błyskawiczne rozwiązanie: e-voucher!

off road

off road

Gwiazdka już za 4 minuty i 59 sekund, a Mikołaj spóźnia się z prezentem? Prezentmarzen.pl poleca błyskawiczne rozwiązanie: e-voucher!

Spełnij najskrytsze pragnienia Twojego mężczyzny i nie ruszając się nawet z domu,  zafunduj mu voucher online, którym będzie się cieszyć jak mały chłopiec.

off road

Autko dla faceta? Off-road to pełen błota i wybojów propozycja dla kolekcjonerów przygód

Po pierwsze autko. Dla fanów prędkości przejażdżka Ferrari F430, dla kolekcjonerów przygód pełen błota i wybojów off-road, czyli niesamowita walka z przyrodą, maszyną i samym sobą. Voucher już od 299zł, dostępny w aż 7 polskich lokalizacjach: Kazimierz Dolny, Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

barman kurs

Dla spragnionych wrażeń polecamy jednodniowy kurs barmański w pigułce prowadzony przez certyfikowanych wykładowców Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów

Dla spragnionych wrażeń polecamy jednodniowy kurs barmański w pigułce prowadzony przez certyfikowanych wykładowców Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów. Idealny sposób na to, by w czasie sylwestrowych szaleństw zabłysnąć sztuką łączenia kolorów i smaków! Taki prezent to nie tylko teoria, ale też praktyka i trening w zakresie barmańskich trików, koktajli klasycznych i kompozycji własnych. A na deser – degustacja… Kurs dostępny w Krakowie, Warszawie i Poznaniu w promocyjnej cenie 249 zł.

samolot voucher

Voucher zawiera 1-1,5h teorii związanej z mechaniką lotu, podstaw pilotażu, nawigacji, meteorologii, opanowania sytuacji awaryjnych oraz 30 minutowy lot samolotem

 

I najbardziej odlotowa propozycja – sterowanie samolotem! Oczywiście pod nadzorem doświadczonego instruktora. Prezent  o wartości 499zł zawiera 1-1,5h teorii związanej z mechaniką lotu, podstaw pilotażu, nawigacji, meteorologii, opanowania sytuacji awaryjnych oraz 30 minutowy lot samolotem w czasie którego Osoba Obdarowana będzie mogła osobiście sprawdzić działanie przyrządów lotniczych oraz wykonywać manewry samolotem operując sterem. Lokalizacje: Poznań, Rybnik, Rzeszów i Warszawa.

Dodatkowo w Poznaniu – samolotowy kurs akrobacyjny, który gwarantuje nieziemskie wspomnienia i potężna dawkę adrenaliny oraz 15 minutowy lot z akrobacjami samolotem ZLIN526F – cena 1299zł.

Więcej ofert na www.prezentmarzen.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ