Saturday, April 20, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Prezent na pierwszą rocznicę ślubu? Musi być spersonalizowany!

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu? Musi być spersonalizowany!

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu daje okazję, aby zamanifestować swoje ciepłe uczucia dla młodych ludzi, którzy postanowili spędzić razem życie

prezent-na-pierwsza--rocznice-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Pierwsza rocznica ślubu to ważne wydarzenie w życiu młodych małżonków. Pierwszy wspólny rok jako małżeństwa zawsze zostaje zapamiętany. Dla niektórych są to chwile pierwszych trudności w związku, dla innych najwspanialszy okres cieszenia się wspólnym życiem. Jednak bez względu na to, jak minął ten rok, warto go świętować. Warto również obdarować młodych małżonków prezentem na pierwszą rocznicę ślubu, życząc im wielu kolejnych wspólnych lat

Śmieszny prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Jeden rok to stosunkowo mało czasu, zatem trudno wybrać prezent nawiązujący do wspólnej przeszłości małżonków. Dlatego szukając prezentu na rocznicę ślubu, warto sięgnąć po coś śmiesznego. Panu możemy zakupić poprawiacz nastroju w postaci kufelka do piwa, natomiast pani poduszkę królowej. Różnorodne śmieszne prezenty na rocznicę ślubu znajdują się w ofercie internetowego sprzedawcy podarunków, sklepu Gifted.pl. Poza zabawnymi prezentami dostępne są tam również  bardziej oficjalne prezenty na różne okazje.

Prezenty na rocznicę ślubu związane ze wspólną pasją

Wybierając prezent na pierwszą rocznicę ślubu, możemy też sięgnąć po coś związanego z pasją małżeństwa. Mogą to być kubki termiczne z napisem Roweroholik, czy też spersonalizowane plecaki dla podróżników. Możliwości jest dużo, a para z całą pewnością ucieszy się z wszystkiego, co będzie dobrane pod kontem ich pasji czy też cech charakteru. Jeśli małżeństwo posiada wspólne hobby, to śmiało możemy celować w związany z nim prezent, bez względu na to, o której rocznicy mowa. Związane z hobby prezenty na 10. rocznicę ślubu to także dobre rozwiązanie. Podobnie jako prezenty na 20. rocznicę ślubu, warto wybierać podarunki związane z pasją, i to najlepiej jakieś oryginalne. Przykładowo, fanom gier komputerowych z całą pewnością spodoba się zestaw do wina z bambusa, który może mieć nietypowy grawer, bo właśnie nawiązujący do gry. Może to rozśmieszyć małżonków i wprawić ich w pozytywny nastrój.

Własnoręcznie wykonane prezenty na rocznicę ślubu

Niewątpliwie własnoręcznie przygotowywane prezenty są szczególnie wysoko cenione. Pokazują one, że nam zależy. Mogą to być domowej roboty ciastka, które umieścimy w spersonalizowanym słoiku, przypominającym datę ślubu małżonków. Możemy też, jeśli potrafimy, namalować obraz, czy też stworzyć spersonalizowane poduszki na popołudniowe drzemki. Wszystko stworzone od serca wywoła uśmiech na twarzach jubilatów. Czy to podarunki dla młodych par, czy też prezenty na 40. rocznicę ślubu, warto zapakować w opakowania personalizowane. W ten sposób tworzymy pamiątkę, o której jubilaci nie zapomną przez lata.

Prezenty na kolejne rocznice ślubu

Jak już wskazywaliśmy wcześniej, prezenty na pierwszą rocznicę ślubu często są dobre również podczas kolejnych rocznic. Niemniej jednak kupując prezenty na 20. rocznicę ślubu wybór mamy większy. Wynika to z tego, że małżonkowie mają za sobą więcej wspólnych przeżyć i wspomnień, do których możemy nawiązać. Przykładowo, ćwierć wieku razem to jest ten moment, w którym małżonkowie z miłą chęcią przypomną sobie wspólne chwile razem. Jeżeli znamy dobrze parę, to warto podarować im coś od serca na tę ważną okazję. Może to być spersonalizowany album, do którego wkleimy zdjęcia małżonków. Dodatkowo możemy krótko opisać wybrane przez nas momenty z ich życia. Na pewno będzie im miło, że ktoś stworzył dla nich coś od początku do końca. Niewątpliwie tego typu podarunki to również dobre prezenty na 25 rocznicę wspólnego życia oraz każdą kolejną.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Cinna 19 listopada, 2020

    Własnoręcznie podarowany prezent na rocznicę ślubu faktycznie jest ciekawą opcja, jednak weźcie pod uwagę, ze nie każdy sie na takich rzeczach zna. Sama raczej nie mam doswiadczenia w takich prezentach i obawiałabym się, ze coś sknocę.

  • Fotograf ślubny - Marcin Zięba 26 grudnia, 2020

    Ja zauważyłem u siebie trend, przekazywania np. voucher’a na sesję rodzinną, wspaniała pamiątka

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ