Tuesday, April 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Prezent na 80 urodziny, czyli co kupić dla babci i dziadka?

Prezent na 80 urodziny, czyli co kupić dla babci i dziadka?

Zastanawiasz się, jaki prezent na 80 urodziny będzie najlepszy?

Starsza kobieta celebruje 80 urodziny swojego męża, całując go i wręczając mu prezent

Jaki prezent na 80 urodziny wybrać? / fot. materiały prasowe

Uwielbiamy świętować wszystkie daty przywołujące w naszych wspomnieniach dobre chwile. Wśród tej kategorii znajdują się urodziny kojarzące się nam z uroczyście odśpiewanym „sto lat” i smacznym tortem, na którym zapalona jest określona liczba świeczek. Do tego oczywiście dochodzą prezenty. Mają one zostać pamiątką lub też przynieść chwilę radości. Jednak często im starszy solenizant, tym trudniej nam wymyślić, czym go obdarować

 

O ile wiemy zwykle, co kupić najmłodszym lub też z czym przyjść na osiemnastkową imprezę, kłopot zaczyna się przy seniorach naszej rodziny. Nie można przecież w nieskończoność wybierać dla nich ramek na zdjęcia czy przynosić poradników o lepszym i wygodniejszym stylu życia. Wkładanie do koperty pieniędzy nie jest też dobrą opcją na prezent dla każdego, gdyż są osoby, które wolą, aby upominek miał chociaż odrobinę osobowości i by był praktyczny – a nie tylko został przelany na konto oszczędnościowe. Jeżeli należysz do takich osób, a nie masz pomysłu na tegoroczny prezent, to postaw na coś unikalnego i niecodziennego.

Jaki prezent na 80 urodziny wybrać?

Urodziny to wielka rocznica, która często obchodzona jest hucznie. Ta ważna okazja pozwala spędzić czas z rodziną i cieszyć się z tego, że nasi bliscy osiągnęli tak piękny wiek. Aby jednak dobrze ją uczcić i sprawić babci albo dziadkowi przyjemność, wybierz prezent, który wywoła na ich twarzy uśmiech radości. Prezent na 80 urodziny powinien właśnie sprawić przyjemność i najlepiej być funkcjonalny.

Prezent dla babci na 80 urodziny

Babcia to ukochana kobieta, która pewnie nie raz dla Ciebie naginała zasady i pozwalała na trochę więcej niż rodzice. To nic dziwnego, wnukowie są w końcu po to, aby ich rozpieszczać. Jednak, żeby odwdzięczyć się za te wszystkie lata opieki i radości, wybierz teraz coś wyjątkowego. Specjalna koszulka dla babci to coś, z czym seniorka mogła się jeszcze nie spotkać. Dobrze postawić jednak nie na klasyczne kwiaty, w których pewnie często widujesz ją, gdy zaprasza Cię na obiad, a na odjechaną koszulkę z nadrukiem dla babci. To coś, co sprawi jej wiele frajdy i ją rozbawi, a spersonalizowany napis pozwoli na urocze wyróżnienie. Zabawnym tekstem na koszulce nawiążesz do jej poczucia humoru i pokażesz, że ten piękny, dojrzały wiek to nie czas na nostalgię czy powagę. Chwila rozrywki jest przewidziana w końcu dla każdego i nie zależy od wieku. Teksty na koszulce mogą sprowadzać się do kilku słów typu: Boska 80-tka, ale również mogą być też nastawione bardziej humorystycznie do tego wieku i zwracać na niego uwagę, jak na szczególne wyróżnienie.

czarna koszulka z białym napisem boska 80

Koszulka dla babci na 80 urodziny / fot. materiały prasowe

Jedno jest pewne – w ten sposób zabłyśniesz na babcinych urodzinach, a Twoja ukochana babcia być może zyska nowy ulubiony element garderoby.

Prezent dla dziadka na 80 urodziny

Prezent dla starszego pana nie musi być wcale inny. Kupując koszulkę z nadrukiem dla dziadka, zapewnisz mu mnóstwo radości. W końcu będzie to coś innego niż dobry alkohol, który pewnie dostanie od innych w ładnie zapakowanych torebkach. Koszulka dla dziadka może być ozdobiona żartobliwym tekstem na temat wieku lub tego, jak ten czas szybko minął. Może też dotyczyć niezłej formy, jaką dziadek prezentuje, lub komentować w miły sposób jego wygląd, nawet jeśli jego atutem są siwe włosy lub też biała broda. Każda koszulka, która zachowa dobry smak i nie będzie posiadała nieodpowiedniego napisu – zbyt rubasznego lub wulgarnego – przyniesie wiele radości i na pewno sprawi dziadkowi przyjemność. Dziadek to w końcu osoba, która kojarzy się z dobrymi żartami rzucanymi z rękawa i kimś, kto potrafi poprawić nasz humor. Dochowa każdego sekretu, znajdzie rozwiązanie trudnych problemów – w końcu doświadczenie życiowe podsuwa mu różne pomysły – i uraczy nas niejedną historią rodzinną, która pozwoli na chwilę wspomnień.

granatowa koszulka dla dziadka z napisem 80 lat i wciąż na unikatowych częściach

Prezent na 80 dla dziadka / fot. materiały prasowe

Następnym razem, dzięki temu prezentowi, będzie mógł to robić w wyjątkowej koszulce, którą na pewno polubi. 

Koszulki na 80 urodziny

Jak widać, prezent na 80 urodziny babci nie musi się specjalnie różnić od prezentu na 80 urodziny dziadka. Jeśli oboje są w podobnym wieku, możesz kupić koszulki w komplecie dla nich obojga – z pewnością rozbawi ich to i da powód do wielu żartów. Oczywiście, prezent na tak szczególną rocznicę nie musi się składać tylko z zabawnej części garderoby. Zawsze możesz dodatkowo postawić na unikatowe, smaczne czekoladki dla dziadka czy też na dobrą nalewkę i kwiaty dla babci. Jednak pamiętaj, że najważniejszym prezentem będzie podarowany im w ten sposób uśmiech. Koszulka na 80 urodziny to nietypowy i oryginalny podarunek. Urodziny w tym wieku mogą być dla dziadków szczególnym dniem, jednak specjalne koszulki z nadrukiem nie muszą ograniczać się tylko do tej uroczystości. Możesz wybrać je również na Dzień Dziadka lub Dzień Babci. I zastanów się, czy w dniu 80 urodzin w momencie wręczania torebki z prezentem nie lepiej by było zaśpiewać im „200 lat!”.

źródło: materiał Partnera MK

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ