Tuesday, June 18, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Prezent dla mężczyzny?

Prezent dla mężczyzny?

Mamy sprawdzony pomysł!

Dlatego co podarować komuś, kto w zasadzie wszystko już ma? / fot. materiał prasowy

Płyta z muzyką ulubionego zespołu, najnowszy bestseller kryminalny, zegarek, a może… No właśnie – jak często stoisz przed dylematem co sprezentować bliskiemu Ci mężczyźnie? Patrząc na kalendarz to średnio cztery razy w roku- gdy zbliżają się jego urodziny, imieniny, święta jedne, święta drugie, ewentualnie w międzyczasie jakaś rocznica lub Dzień Chłopaka.

Dlatego co podarować komuś, kto w zasadzie wszystko już ma? / fot. materiał prasowy

Dlatego co podarować komuś, kto w zasadzie wszystko już ma? / fot. materiał prasowy

Zawsze chcemy obdarować go wyjątkowym upominkiem, ale okazuje się, że w dzisiejszych czasach – gdy wszystkiego mamy pod dostatek, a wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki – paradoksalnie bardzo trudno być oryginalnym! Gdyby tak zastanowić się dłużej, dojdziemy do wniosku, że nasze pomysły, które początkowo wydawały się nam genialne, wykorzystał wcześniej już inny członek rodziny lub też obdarowywany zrobił sobie tę przyjemność wcześniej i sam kupił wymarzony prezent. Dlatego co podarować komuś, kto w zasadzie wszystko już ma?

Aby być oryginalnym, trzeba wyjść poza schemat

Niech prezenty nie kojarzą się z materialną rzeczą, którą możemy podarować, lecz ze wspomnieniami, przeżyciami, których obdarowany nigdy nie zapomni! Są to bowiem najlepsze prezenty, a często wręcz spełnione marzenia! Jeśli mowa o niesamowitych doznaniach, to w tej materii przodują, coraz popularniejsze, sporty ekstremalne. Warto jednak pamiętać, że to bardzo szerokie pojęcie. Uczestnicząc w nich, możemy zachować bezpieczeństwo, a jednocześnie doświadczyć niecodziennych wrażeń, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wszystko zależy od naszego wyboru. Ja osobiście bardzo polecam portal Autoprezent.pl, który zawodowo zajmuje się spełnianiem ( nie tylko męskich) marzeń i oferuje jazdy po torze sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini, Audi czy Nissan, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, a jazda nimi dostarczy niezapomnianych emocji. Wybierając taki podarunek, z jednej strony nie musimy obawiać się, że bliski nam mężczyzna, przejdzie nad prezentem do porządku dziennego tak, jakby otrzymał kolejną, niechcianą parę skarpet czy rękawiczek. Z drugiej zaś strony, poza żywymi wspomnieniami, dostarczą one naszemu bratu, mężowi czy chłopakowi możliwość poczucia prawdziwej mocy koni drzemiących pod maską każdego z tych supersamochodów. Na własnej skórze będzie on mógł spróbować okiełznać te bestie, a także poczuć dreszczyk emocji wynikający z rywalizacji. Nie wykluczone też, że zwykły prezent – jednorazowy przejazd wściekle szybkim samochodem przerodzi się w prawdziwą pasję i miłość do luksusowych samochodów.

Jeśli więc chcesz zrobić prawdziwą niespodziankę bratu, mężowi czy chłopakowi, pomyślmy o tym wymarzonym prezencie odpowiednio wcześniej, a przy tym nie bój się wykroczyć poza schematy. Jeśli chcesz okazać mu, że jest dla Ciebie kimś ważnym, czyny mogą powiedzieć znacznie więcej niż słowa.

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Roman 11 grudnia, 2014

    Pomysł świetny, testowałem na sobie i byłem zadowolony, w dodatku mam nagranie z przejazdu i każdemu mogę to polecić!

  • Karina 12 grudnia, 2014

    zamówiłam przejazd dla męża, jeszcze nigdy nie dostał czegoś takiego, a jest maniakiem motoryzacyjnym, już nie mogę się doczekać jak zobaczę jego minę 😉

  • Zosia 24 maja, 2016

    Jestem za tym, by kupować nietypowe prezenty dlatego na ostatnie urodziny mój mąż latała w aerotunelu freefly Center.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ