Sunday, May 19, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Prezent dla mamy od dzieci

Prezent dla mamy od dzieci

Inspiracji nigdy dość

Prezent dla mamy

fot. materiał Partnera

Bardzo prosty, symboliczny, a może wręcz przeciwnie – jaki będzie najlepszy prezent dla mamy od dzieci? Możliwości jest naprawdę wiele, niezależnie jednak od sytuacji, warto zdecydować się na prezent personalizowany

 

Ciekawy prezent dla mamy? Oto najlepsze propozycje

 

Dlaczego właśnie upominek z personalizacją? Dlatego przede wszystkim, że pozwala on wyrazić więcej. Można oczywiście udać się do pierwszego lepszego sklepu i sięgnąć po coś uniwersalnego… ale czy mama nie zasługuje na więcej? Spersonalizowany na indywidualne zamówienie podarunek pokazuje, że jego przygotowanie wymagało pewnego zaangażowania. I choć nie jest ono ani skomplikowane, ani czasochłonne, to przecież liczy się gest.

 

I tym właśnie gestem będzie spersonalizowana dedykacja.

 

Można wykorzystać ją do wyrażenia uczuć, sympatycznego zażartowania czy upamiętnienia jakiejś sytuacji bądź okoliczności. Potrzeba jedynie odrobiny kreatywności i wyobraźni, by stworzyć coś naprawdę niezwykłego, a zarazem dosłownie jedynego w swoim rodzaju.

Co na prezent dla mamy od dzieci?

Prostą, a jednocześnie bardzo sympatyczną i praktyczną propozycją jest szklanka do latte PREZENT DLA MAMY NA URODZINY. Któż odmówiłby sobie porcji smakowitej kawy z mlekiem – czy to o poranku przed pracą czy wolne popołudnie (to ostatnie nie dotyczy Włochów – oni po południu piją tylko bez mleka). Ozdobiona indywidualnym grawerem szklanka na pewno więc znajdzie zastosowanie, sprawiając obdarowanej wiele radości.

Szklanka do latte

fot. materiał Partnera

Nie inaczej będzie w przypadku kolejnej propozycji, a jest nią chlebak z deską PIĘKNIE WYROSŁEM. To jednocześnie humorystyczny i bardzo wzruszający podarunek, który rozczuli każdą mamę. Co więcej, to prezent praktyczny – przyda się w każdej kuchni, dbając o to, aby pieczywo zbyt szybko nie straciło swojej świeżości. Chlebak śmiało wręczyć można np. na Dzień Matki.

 

Jeżeli nie szklanka i nie chlebak, to może magnes na lodówkę ze zdjęciem UPOMINEK DLA MAMY? To jeden z tych prezentów, które pozostawiają ogromne pole do kreatywnego popisu. Można umieścić na nim zdjęcie – najlepiej wspólne, rodzinne – ale można też wykorzystać przygotowaną specjalnie na tę okazję grafikę, w zależności od tego, która wersja się komu bardziej podoba.

magnes na prezent dla mamy

fot. materiał Partnera

Dobry pomysł – najczęściej to wszystko, czego potrzeba

Niektórzy wychodzą z założenia, że dobre prezenty to drogie prezenty, jednak wcale niekoniecznie. Zdarza się, i to całkiem często, że prosty podarunek przygotowany od serca znaczy ostatecznie więcej niż choćby najdroższy zakup. Dlaczego? Dlatego, że przekazuje więcej emocji – a to właśnie emocje są decydujące. Nie metki z cenami.

 

Jeśli więc i tobie zależy, aby przygotować dla mamy wyjątkową niespodziankę, rozejrzyj się za personalizowanymi prezentami. Własny napis, samodzielnie wybrane zdjęcie – jedno i drugie to z pozoru niewielki element. Kiedy jednak przychodzi co do czego, okazuje się, że znaczy naprawdę wiele. Warto w każdym razie osobiście się o tym przekonać.

 

Dlatego już dzisiaj wejdź na Crazyshop.pl i sprawdź, co na prezent dla mamy od dzieci wybrać – i dlaczego właśnie prezent personalizowany będzie najlepszy!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ