Friday, May 24, 2024
Home / Kultura  / Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego

Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego

Prestiżowe Garden Party rodem z Los Angeles, a może też z letniej Francji w Suchym Lesie, obok Poznania?

Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego

Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego / fot. materiał prasowy

Prestiżowe Garden Party rodem z Los Angeles, a może też z letniej Francji w Suchym Lesie, obok Poznania? Tak to jest możliwe i to w dodatku z prowadzącą, która jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce – Iloną Felicjańską. A wszystko to za sprawą ósmych urodzin urokliwego miejsca, jakim jest Gościniec Sucholeski, które świętować będziemy wraz otwarciem restauracji Przedwiośnie znajdującej się również na terenie Gościńca Sucholeskiego.

Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego

Prestige Garden Party 8 urodziny Gościńca Sucholeskiego / fot. materiał prasowy

Gości przywita lampka szampana oraz najnowsze, premierowo prezentowane samochody marki Toyota. W pozostałych częściach imprezy zobaczyć będziemy mogli występ Voila Pole Dance & Fitness Club oraz znanej w Wielkopolsce piosenkarki, młodego pokolenia Kasi Owczarzak.  Całość imprezy uświetni również pokaz najnowszej kolekcji tajemniczego jeszcze projektanta, którego ozdobą będą buty z najnowszej kolekcji marki Nessi, która również tego dnia zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję obuwnicza.

Nie zabraknie również innych atrakcji przygotowanych na ten wieczór przez Gościniec Sucholeski, którym towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w wykonaniu znanego DJ – Gregory.

Organizatorem pierwszej z nowego cyklu imprezy Prestige Garden Party jest Celebration Productions oraz Gościniec Sucholeski świętujący swoje ósme urodziny. Sponsorami w loterii wizytówkowej są m.in: ChocoBerry Studio, Nessi, RedFitness, Cosmeticderm, oraz Oaza Urody.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Celebration Productions www.celebration-productions.com

Zapraszamy również na stronę wydarzenia!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • klikdokter.com 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/prestige-garden-party-8-urodziny-goscinca-sucholeskiego/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ