Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Premiera: „Złote kłamstwa”

Premiera: „Złote kłamstwa”

O czym jest kolejna książka Barbary Freethy?

zlote1a

Jak potężna jest moc przeznaczenia? / fot. materiały prasowe

Książki Barbary Freethy, znanej amerykańskiej autorki, łączą w sobie elementy thrillera i romansu. Napisane lekko, z kobiecej perspektywy, trzymają w napięciu do ostatniej strony

Gdy się wydaje, że wszystko zmierza ku wyjaśnieniu zagadki, pojawia się nowy aspekt sprawy, który czyni rozwiązanie nieprzewidywalnym. Pojawiają się w jej książkach rodzinne tajemnice, ukryta w czterech ścianach przemoc i gorzkie doświadczenia dzieciństwa, ale też nierzadko pierwiastek magiczny i przeznaczenie oraz miłość, która wnosi światło w życie bohaterów. Polskim czytelnikom Barbara Freethy znana jest z cyklu o „Zatoce Aniołów” oraz kilku innych powieści: „Nie mów nic”, „Wszystko, czego pragnęła”, „Bez pamięci”.

W trakcie porządków na strychu babka Rileya znajduje posążek smoka, który okazuje się cennym chińskim zabytkiem, obiektem pożądania wielu osób. Kiedy smok znika bez śladu, Riley musi połączyć siły z Paige Hathaway, piękną dziedziczką rodowej fortuny. Cynik i optymistka, ludzie z kompletnie różnych światów, z początku nie potrafią się porozumieć. Jednak nowe odkrycia coraz mocniej splatają historie ich rodzin, a Paige i Riley przekonują się, jak potężna jest moc przeznaczenia.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/premiera-zlote-klamstwa/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ