Sunday, March 3, 2024
Home / PARTNER MK  / Premiera superinteligentnej szczoteczki Oclean X Pro Elite

Premiera superinteligentnej szczoteczki Oclean X Pro Elite

To jeszcze szczoteczka czy już rekwizyt z filmu science fiction?

Szczoteczka Oclean X Pro Elite Miasto Kobiet

Szczoteczka Oclean X Pro Elite potrafi więcej / fot. materiały prasowe

29 marca zadebiutuje na rynku soniczna szczoteczka  Oclean X Pro Elite. Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i posiada wielofunkcyjny ekran LCD. W pierwszej fazie sprzedaży dystrybutor oferuje klientom atrakcyjne bonusy

 

Najnowsza szczoteczka od Oclean zaskakuje inteligentnymi funkcjami pomocniczymi, optymalną siłą czyszczenia oraz intuicyjną kontrolą użytkownika. Producent chciał także jeszcze lepiej dostosować sposób wyświetlenia powiadomień do potrzeb użytkowników. Żeby zobaczyć raport na temat martwych stref podczas szczotkowania, nie będziemy musimy uruchamiać aplikacji w telefonie. Przejrzysta grafika wyświetli się na wbudowanym ekranie LCD.

Szczoteczka Oclean X Pro Elite bardziej dyskretna

Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowej technologii redukcji szumów, szczoteczka Oclean X Pro Elite pracuje niemal bezgłośnie. Testy wykazały, że generuje dźwięk na poziomie 45 dB, czyli jest średnio o 20 dB cichsza od popularnych modeli na rynku. Wszyscy, którym wydawało się, że szczoteczki soniczne już są bardzo ciche, będą pozytywnie zaskoczeni komfortem użytkowania najnowszego urządzenia marki Oclean.

Diamentowe, gęste włosie

Szczoteczka Oclean X Pro Elite myje zęby jeszcze dokładniej. Poszerzono wychylenie główki szczoteczki oraz zastosowano diamentowe włosie DuPont o zwiększonej gęstości. To sprawia, że szczoteczka nie tylko czyści skuteczniej, lecz także odpowiednio chroni dziąsła i szkliwo nawet w takcie korzystania z zaawansowanych programów czyszczenia.

Jeszcze wygodniejsze powiadomienia

Najnowsza szczoteczka od Oclean jeszcze lepiej współpracuje z systemami operacyjnymi smartfonów i tabletów. Powiadomienia wyświetlają się zarówno w aplikacji, jak i na wbudowanym ekranie LCD. Model Oclean X Pro Elite będzie też dokładnie monitorował stan uzębienia oraz nasze nawyki podczas szczotkowania i automatycznie zaproponuje optymalny program mycia zębów.

Indukcyjne ładowanie szczoteczki

Urządzenie korzysta z technologii bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi, które z powodzeniem wykorzystywane jest w najnowszych smartfonach. Całkowite ładowanie szczoteczki zajmie jedynie 3,5 godziny.

Wkrótce w przedsprzedaży

Szczoteczka będzie dostępna w przedsprzedaży. 29 marca produkt pojawi się na stronie Aliexpress, Amazon i eBay . W okresie przedsprzedaży kupujący będą mieli szanse na wygranie wyjątkowych nagród, wśród których znajduje się m.in. skuter elektryczny Xiaomi oraz sterylizator szczoteczek do zębów Oclean S1. Pierwsi klienci, którzy dokonają zakupu między 6 i 20 kwietnia, również będą mieli szanse na wygraną. Szczegóły oferty przedsprzedażowej oraz zestawy nagród dostępne są TUTAJ.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ