Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Premiera książki „Jak wyglądać olśniewająco”

Premiera książki „Jak wyglądać olśniewająco”

Porady od najsłynniejszych na świecie wizażystów i fryzjerów.

fot. materiał prasowy

Wydawnictwo Kobiece ogłosiło premierę długo oczekiwanej na rynku książki „Jak wyglądać olśniewająco” autorstwa redaktorki Działu Urody „Glamour” i szefowej portalu sephora.com, Andrei Pomerantz Lustig.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Autorkę książki nieoficjalnie nazywa się „Panią Detektyw ds. Piękna”, ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poznała mnóstwo trików urodowych oraz sekrety nienagannego wyglądu gwiazd. Teraz dzieli się swoją wiedzą z czytelniczkami na całym świecie, pokazując im w jaki sposób eksponować swoje atuty, aby stworzyć wizerunek eleganckiej, stylowej i pięknej kobiety.

„Moim marzeniem było zawsze napisać podobną książkę. Andrea Pomerantz Lustig ubiegła mnie. Trochę jej zazdroszczę, ale bardziej podziwiam, bo zdradziła setki praktycznych sekretów urody, które zastępują działanie najdroższych kosmetyków. To po prostu współczesna encyklopedia dobrego wyglądu, którą powinna przeczytać każda kobieta, a potem wszystko wypróbować w praktyce” – mówi Marta Rudowicz, wice naczelna i szefowa Działu Urody „Elle”.

Książka została wydana w kolorze, w twardej oprawie i podzielona na sekcje tematyczne: sekrety fryzjerów, tajemnice kosmetyczek, tricki makijaży stów i porady stylistów. Jest wszystkim, o czym powinna wiedzieć każda luksusowa kobieta.
„Dziś luksusowo znaczy subtelnie, elegancko, z umiarem. Współczesna Kobieta Luksusowa to kobieta naturalna, prawdziwa, a więc również taka, która niczego nie udaje. Nie musi. I nie chce. Dziś prawda jest luksusem, Drogie Panie… A na luksus trzeba sobie mocno zapracować. Ale myślę, że warto…!” – twierdzi Magdalena Pieczonka, makijażystka gwiazd.

To pierwsza taka publikacja na rynku. Jej największą zaletą jest praktyczność przedstawianych w niej informacji dotyczących kosmetyków, mody i urody. Dzięki temu każda kobieta dowie się na przykład, jak wyszukiwać odpowiedniki najbardziej luksusowych kosmetyków świata.

„Uwielbiam jej konkretne, bardzo życiowe, a jednocześnie zabawne porady dotyczące tego, co zrobić, by wyglądać jak milion dolarów, nawet jeśli w kieszeni ma się tylko 20 zł. I doceniam to, że Andrea w swojej książce «umawia nas» z najlepszymi hollywoodzkimi dermatologami, makijażystami i fryzjerami. Gwiazdy i celebryci płacą im majątek – my dostajemy ich rady gratis” – poleca Joanna Winiarska, szefowa Działu Urody polskiej edycji magazynu „Glamour”.

Książka już została uznana za elementarz piękna i kobiecości, bowiem odkrywa tajniki urody gwiazd uznawanych za ikony stylu i pokazuje, jak osiągnąć podobny efekt.
„Mówi się często, że w życiu to nie wygląd jest najważniejszy. Nie da się jednak ukryć, że ma on wpływ na wiele sfer naszego życia, dlatego naprawdę warto o niego zadbać. Andrea Pomerantz Lustig, wieloletnia redaktor urody magazynu „Glamour”, jak mało kto potrafi pokazać nam, jak to zrobić. Ta książka Was nie zawiedzie. Gorąco polecam!” – rekomenduje Katarzyna Tusk, stylistka, założycielka bloga www.makelifeeasier.pl, autorka książki Elementarz stylu.

Książka dostępna jest na stronie wydawcy www.WydawnictwoKobiece.pl oraz w innych dobrych księgarniach.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ