Thursday, February 22, 2024
Home / Inne  / Premiera Hydroimpact w Skopia Estetic Clinic

Premiera Hydroimpact w Skopia Estetic Clinic

Innowacyjna technologia w jedynym miejscu w Krakowie

Pokaz zabiegu Hydroimpact w Skopia Estethic Clinic / fot. materiały prasowe

Wczoraj, 22 czerwca 2017 r., w krakowskiej Skopia Estetic Clinic odbyła się uroczysta premiera urządzenia Hydroimpact, które oczyszcza, dotlenia i ujędrnia skórę. Skopia Estetic Clinic jest pierwszym punktem na mapie medycyny estetycznej w Krakowie, który wykonuje zabiegi przy użyciu innowacyjnej technologii aktywnym wodorem. Czy goście kameralnej imprezy dali się uwieźć Hydroimpactowi?

Pokaz zabiegu Hydroimpact w Skopia Estethic Clinic / fot. materiały prasowe

Pokaz zabiegu Hydroimpact w Skopia Estethic Clinic / fot. materiały prasowe

Każda nowinka w świecie medycyny estetycznej budzi ogromne zainteresowanie. Tak było w przypadku premiery Hydroimpacta. Do Skopii tłumnie przybyły panie chcące dowiedzieć się jakich efektów mogą spodziewać się po zabiegu z wykorzystanie aktywnego wodoru. Krakowianki, żyjące w mieście o wysokim zanieczyszczeniu powietrza, w końcu doczekały się kompleksowej kuracji, która pomaga zlikwidować wolne rodniki, które obarczamy winą za przyspieszone starzenie się skóry! Na własne oczy mogłyśmy obserwować efekty anti-aging zabiegu, który został wykonany podczas spotkania. Jedna połowa twarzy modelki została poddana Hydroimpactowi, druga musiała chwilę poczekać. Różnicę zaobserwowałyśmy m.in. w rozświetleniu, oczyszczeniu i poziomie nawilżenia skóry. Z relacji pani, dowiedziałyśmy się też, że sam zabieg jest bardzo przyjemny i pomaga w odprężeniu wszystkich mięśni twarzy.
Na uczestniczki wydarzenia czekały też inne atrakcje. Był pokaz zabiegu pielęgnacyjnego z witaminą A marki Klapp Cosmetics; pokaz biżuterii Sordyl Jewellery oraz prezentacja torebek Joanna Kruczek.
Spotkanie przebiegło w miłej, kobiecej atmosferze, a każda z pań wyszła ze Skopia Estetic Clinic z uśmiechem i prezentami od partnerów kliniki.

Już u nas jest ❗️?? Hydroimpact – bezinwazyjne technologia oczyszczanie skóry przy użyciu wodoru – WOW❗️ technologia dzięki której : ?zatrzymasz procesy starzenia ?złuszczysz martwy naskórek ? dogłębnie oczyścisz skórę ? usuniesz przebarwienia ➡️ juz od piątku zapraszamy na zabiegi a swój termin możesz zarezerwować juz dziś ☎️ 733889177 ?Czysta skóra w 30 minut?? #medycynaestetycznakrakow #najlepszaklinikawmiescie #oczyszczanieskory #zabiegipielęgnacyjne #beautytherapists #pictureoftheday #cracow #beautyincracow #hydroimpact #jedyniwkrakowie #nr1 #najlepszyzabieg

Post udostępniony przez Skopia Estetic Clinic (@skopiaesteticclinic)


Więcej o bezinwazyjnym urządzeniu Hydroimpact dowiesz się z wakacyjnego numeru Miasta Kobiet oraz na stronie Skopia Estetic Clinic.

Skopia Estetic Clinic,
ul. J. Conrada 79, Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ