Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Pralko-suszarka Candy RapidO – niezbędny pomocnik pani domu

Pralko-suszarka Candy RapidO – niezbędny pomocnik pani domu

Pralko-suszarka Candy RapidO to ineligentne, wielozadaniowe urządzenie, którym można zarządzać zdalnie, z poziomu smartfona. Każdy chciałby taką mieć

Pralko-suszarka Candy RapidO–miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Współczesne życie toczy się w bardzo szybkim tempie. Często brakuje nam czasu na chwile relaksu czy realizowanie swojego hobby. Dlatego poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które w znacznym stopniu ułatwią nam wykonywanie codziennych obowiązków. Jednym z urządzeń zdecydowanie podnoszącym komfort życia jest pralko-suszarka Candy RapidO. To innowacyjne i inteligentne urządzenie posiada krótkie programy prania, które już w niecałą godzinę usuną bakterie i alergeny, pracuje niezwykle cicho i można nim zarządzać z pozycji smartfona. Czym jeszcze wyróżnia się pralko-suszarka Candy RapidO?

Więcej czasu na hobby czy odpoczynek – tak, to możliwe

Każda z nas marzy o tym, aby w naszych szafach mieć ubrania czyste, pachnące i pozbawione alergenów. Zależy nam także na tym, aby idealne efekty prania i suszenia uzyskać w jak najkrótszym czasie. Z pomocą przyjdzie nam najnowsze technologiczne dziecko Candy. Pralko-suszarka RapidO ROW 4854DXH posiada 16 programów prania, z czego aż 9 jest krótkich. Szczególnie pomocny będzie program Daily 39’. Wypierze on ubrania już w niecałe 40 minut!. Na wyróżnienie zasługuje także Daily Hygiene. Program ten w 60 stopniach Celsjusza zagwarantuje głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii (to już w mniej niż 59 minut!). Obie te funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, szybciej uporać się z resztą domowych obowiązków i skupić się na aktywnościach, które naprawdę sprawiają ci przyjemność. Będziesz mogła więcej czasu poświęcić na aktywność fizyczną, czytanie książki czy zabawę z dzieckiem

candy-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Pralko-suszarka Candy RapidO chroni delikatne tkaniny

Na pewno masz w swojej garderobie odzież, którą uwielbiasz nosić. Zastanawiasz się jak dbać o nią, aby służyła Ci jak najdłużej? Martwisz się czy w praniu bądź suszeniu, nie zostaną one uszkodzone? Pralko – suszarka RapidO ROW 4854DXH posiada Certyfikat Woolmark. Gwarantuje on odpowiednio dobrane parametry prania. Dzięki temu delikatna odzież zachowa swój rozmiar oraz kształt, co oznacza, że bez obaw możesz prać i suszyć w niej nawet swoje najcenniejsze swetry czy jedwabie. Dodatkowo urządzenie to zostało wyposażone w funkcję pary. Easy Iron, bo o nim mowa, to dodatkowy program. A jakie zalety dla twoich ubrań ma para? Funkcja pary zmiękcza tkaniny i znacznie skraca czas prasowania lub zupełnie je eliminuje. Opcja ta jest szczególnie przydatna przy trudnych do wyprasowania koszulach lub w przypadku pościeli. To również idealne rozwiązanie dla alergików – pozwala szybciej pozbyć się alergenów i roztoczy.

pralko_suszarka_Candy1-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Technologia Mix Power System+ idealna dla alergików

Plama po winie czy ketchupie na ulubionej bluzce? Zastanawiasz się jak ją usunąć? Z pomocą przyjdzie technologia Mix Power System+. Pozwala ona na skuteczne usunięcie trudnych zabrudzeń w temperaturze nawet 20°C i uzyskanie efektów prania w temperaturze 40°C. Za sprawą technologii Mix Power System+ detergent mieszany jest z wodą, a następnie, poprzez dedykowaną dyszę, rozpylany bezpośrednio na pranie. To sprawia, że lepiej wnika w tkaniny i skuteczniej usuwa nawet silne zabrudzenia. Dzięki Mix Power System+ proszek zwiększa swoją efektywność poprzez znacznie lepsze łączenie się z wodą, a specjalnie przystosowane do tego sensory czuwają nad optymalnym płukaniem prania. Z pewnością technologię tę docenią alergicy uczuleni na detergent oraz środki do prania.

pralko-suszarka-Candy-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Pralko-suszarka Candy RapidO – zarządzaj praniem z poziomu smartfona

Wyobraź sobie, że otrzymujesz wczesnym rankiem zaproszenie na wieczorne spotkanie? A Twoja ulubiona sukienka jest brudna. Martwisz się jak sprawić, aby była ona czysta, pachnąca, a do tego sucha wieczorem, kiedy wrócisz z pracy? A może załadowałaś pranie, wyszłaś z domu i zapomniałaś je włączyć? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Pralko-suszarką Candy RapidO można zarządzać z poziomu smartfona. Wystarczy zainstalować aplikację Candy simply–Fi, a z dowolnego miejsca będziesz mogła uruchomić pralkę. Jakie inne możliwości daje aplikacja? Pozwala m.in. na monitorowanie statystyk sprzętu, informuje na bieżąco użytkownika o stanie technicznym, (np. o konieczności czyszczenia filtra), a także zawiera liczne porady dotyczące dbania o tkaniny.

Źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ