Sunday, July 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Pralki Haier serii i-Pro 7 ‒ zapomnisz o pralni

Pralki Haier serii i-Pro 7 ‒ zapomnisz o pralni

Zawsze sądziłaś, że pranie wierzchnich okryć wymaga kłopotliwych wizyt w pralni chemicznej? Przekonaj się, że to już przeszłość

pralka-haier-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Wierzchnia odzież nareszcie czysta bez wizyty w pralni chemicznej! Firma Haier, od 11 lat lider produkcji sprzętu AGD na świecie, wprowadziła na polski rynek nową, innowacyjną linię produktów do prania i suszenia. Seria i-Pro 7 to zaawansowane technologicznie urządzenia. Dzięki nim w zaledwie 20 minut odświeżysz eleganckie ubrania ‒ garsonki, marynarki, koszule czy sztuczne futra

 

Pralki Haier serii i-Pro 7 – pralnia chemiczna w Twoim domu

Pralki i pralko-suszarki z serii i-Pro 7 wyposażone zostały w innowacyjne funkcje Refresh oraz i-Refresh. Wykorzystują one technologię pary, dzięki której możemy odświeżyć garsonki, marynarki i sztuczne futra. Ta niezwykle skuteczna technologia usuwa zapachy, oczyszcza zabrudzenia, zmniejszając jednocześnie ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. A wszystko to w zaledwie 20 minut i bez użycia detergentów. Refresh i i-Refresh to rozwiązania, które docenią z pewnością także osoby, borykające się z alergiami, mające wrażliwą skórę oraz rodzice małych dzieci. Zastosowanie pary sprawia, że ubrania będą czyste i wolne od alergenów i bakterii.

Haier2-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Unikalny system antybakteryjny ABT

Marka Haier, tworząc najnowszą linię i-Pro 7, zadbała również o naszą higienę w samym procesie prania, skutecznie zwalczając bakterie, alergeny i zarazki. Gwarantuje to system antybakteryjny ABT, usuwający 99,7 % bakterii. Dzięki niemu po zakończeniu cyklu prania szuflada na detergent oraz uszczelka pralki pozostają czyste, a użytkownicy mogą cieszyć się świeżym praniem bez szkodliwych bakterii. Natomiast automatyczny system czyszczenia pralki Smart Dual Spray, uruchamiany na końcu cyklu, zapewnia bardziej higieniczne pranie.

Pralki i pralko-suszarki Haier serii i-Pro 7 ‒ 15 lat gwarancji na silnik

Pralki i pralko-suszarki nowej serii wyróżniają się 15 letnią gwarancją dzięki nowoczesnemu, bezpaskowemu silnikowi Direct Motion. Sprawia on także, że urządzenia są ciche, zużywają mniej prądu i wody (nawet do ‒ 40 proc. w porównaniu do klasy A+++). To zapewnia wyjątkową skuteczność i efektywność prania, a także idealną pielęgnację tkanin.

Ochrona najdelikatniejszych tkanin

Seria i-Pro 7 oferuje także inne funkcje, wpływające na komfort użytkowania i uzyskiwane efekty prania. Specjalna struktura bębna Pillow Drum w kształcie poduszki sprawia, że pranie odbija się delikatnie od powierzchni bębna. To stwarza doskonałe warunki do prania najdelikatniejszych tkanin. Ogranicza również ilość zagnieceń na ubraniach, ułatwiając ich prasowanie.

Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników nowych urządzeń Haier z serii i-Pro 7 jest funkcja i-Time, umożliwiająca precyzyjne ustawienie czasu prania. W zależności od potrzeb można go skrócić lub wydłużyć z dokładnością do 5 minut.

Pralki i pralko-suszarki Haier serii i-Pro 7 ‒ elegancki design

Modele nowych pralek i pralko-suszarek Haier wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem. Zastosowanie w urządzeniach wewnętrzne oświetlenie ułatwi ich obsługę. Zapewni też lepszą widoczność podczas wkładania i wyjmowania prania, a także sprawi, że już nigdy nie pozostawimy niczego wewnątrz bębna.

Haier-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Wprowadzona na rynek nowa gama produktów Haier z serii i-Pro 7 obejmuje pralki o pojemnościach 8, 10 i 12 kg, oraz pralko-suszarki o pojemnościach (pranie/suszenie) 12/8, 10/6 i 8/5 kg. Wszystkie dostępne są w sklepie internetowym sieci RTV EURO AGD.

Ceny:

Pralki:
Haier HW120-B14979 – 2999 zł
Haier HW100-B14979 – 2799 zł
Haier HW80-B14979 – 2199 zł

Pralko-suszarki:
Haier HWD120-B14979 – 3799 zł
Haier HWD100-B14979 – 3199 zł
Haier HWD80-B14979 – 2599 zł

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ