Wednesday, July 17, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Pralka Eco Bubble Samsung – o co w tym chodzi?

Pralka Eco Bubble Samsung – o co w tym chodzi?

Pralka Eco Bubble, podobnie jak pralki Samsung Quick Drive, wykorzystują jej dobrodziejstwo, dzięki czemu tkaniny są czystsze, świeższe i lepiej wypłukane

pralka samsung eco bubble z systemem aktywnej piany

pralka Eco Bubble to urządzenie bardzo bezpieczne dla twoich ubrań, bowiem skuteczne usunie wszelkie zabrudzenia nawet w niskich temperaturach / fot. materiały prasowe

Jakie ma być pranie? Powinno być skuteczne, szybkie i bezpieczne dla tkanin – czyli powinno odbywać się w jak najniższej możliwej temperaturze. Co za tym idzie, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na pranie ubrań w takiej pralce, która zapewnia w trakcie prania wykorzystanie aktywnej piany. Jednym z takich urządzeń jest np. Samsung quick drive

Pralka Eco Bubble, czyli moc aktywnej piany

Możesz dość często spotykać się z pojęciem aktywnej piany. Jednak czy zastanawiałeś się, czym właściwie jest aktywna piana? Otóż stanowi ona połączenie powietrza, wody i detergentu. Pralka Eco Bubble posiada specjalny generator, w którym piana jest wytwarzana, a następnie wykorzystywana w skutecznym praniu.

Aktywna piana znajduje zastosowanie przede wszystkim we wstępnej fazie prania, gdzie twoje tkaniny zostają w niej namoczone. Dzięki temu kolejne części programu piorącego będą skuteczniej i dokładniej usuwały wszelkie zanieczyszczenia z twoich ubrań.

Aktywna piana – jakie niesie korzyści?

Aktywna piana, stosowana także w pralkach Samsung Quick Drive, przede wszystkim wnika w tkaninę kilkadziesiąt razy głębiej, niż zwykła woda zmieszana ze środkiem piorącym. Dzięki temu o wiele łatwiejsze jest wywabianie plam, nawet tych uciążliwych i trudnych do wyprania konwencjonalnymi metodami.

Co więcej, pralka Eco Bubble to urządzenie bardzo bezpieczne dla twoich ubrań, bowiem skuteczne usunie wszelkie zabrudzenia nawet w niskich temperaturach. O ile pranie wykonywane w 15 stopniach Celsjusza jest na ogół nieskuteczne, o tyle aktywna piana sprawia, że nawet trudne plamy zostaną usunięte, co z pewnością docenią głównie delikatne materiały.

Sama piana nie wystarczy!

Aby jednak pranie było naprawdę dobrze wykonane, samo wykorzystanie aktywnej piany może nie wystarczyć. Tutaj z pomocą przychodzi technologia Samsung Quick Drive, której sercem jest specjalny bęben składający się z dwóch, obracających się niezależnie od siebie części. Dzięki niemu, ubrania wirują w różnych kierunkach, co pozwala lepiej wyczyścić prane tkaniny.

Co ciekawe, bęben ten został wyposażony w podwójny natrysk, zdecydowanie ułatwiający płukanie tkanin, z czego szczególnie zadowolone powinny być osoby o wrażliwiej skórze. Ponadto, Samsung zaprojektował bęben w taki sposób, by wypompowywanie wody z jego wnętrza było szybsze, dzięki czemu skraca się czas cyklu prania.

Aktywna piana – może być przydatna!

Zdecydowanie warto zastanowić się nad praniem ubrań z wykorzystaniem aktywnej piany. Pralka Eco Bubble, podobnie jak pralki Samsung Quick Drive, wykorzystują jej dobrodziejstwo, dzięki czemu tkaniny powinny być zdecydowanie czystsze, świeższe i lepiej wypłukane. Jeśli akurat planujesz wymianę pralki na nową, warto przyjrzeć się urządzeniom wyposażonym w generator aktywnej piany – to nowoczesne i zdecydowanie warte uwagi rozwiązanie.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ