Thursday, May 30, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Praktyczna i stylowa – czym się kierować przy wyborze suszarki łazienkowej?

Praktyczna i stylowa – czym się kierować przy wyborze suszarki łazienkowej?

Jak i gdzie suszyć, aby uniknąć wilgoci w mieszkaniu?

Suszarka łazienkowa

fot. Pixabay

Wyposażenie łazienki zależne jest od stylu jej aranżacji oraz przestrzeni, dostępnej w pomieszczeniu. Stylowa, komfortowa oraz praktyczna łazienka często pełni funkcję pralni. Przekonaj się, w jaki sposób łatwo można zaaranżować wygodną i funkcjonalną strefę prania i suszenia z zastosowaniem nowoczesnych akcesoriów

 

Suszarka łazienkowa w przestronnym pomieszczeniu

Duża łazienka jest marzeniem wielu z nas. W domach jednorodzinnych, projektowanych według własnego zamysłu nie brakuje takich przestrzeni. W dużej łazience znajdują zastosowanie suszarki na pranie stojące, rozkładane na boki oraz stojące suszarki łazienkowe teleskopowe. Dzięki ogromnym możliwościom rozkładania, a tym samym tworzenia dodatkowych przestrzeni do suszenia można jednocześnie rozwiesić dużą ilość mokrej bielizny. Dzięki starannie zaplanowanym suszarkom stojącym pranie posiada odpowiedni dostęp powietrza, gwarantujący optymalny czas osuszania. Suszarki łazienkowe na wenko-sklep.pl to przegląd najnowocześniejszych propozycji uznanych producentów. Cechuje je stabilność oraz duży udźwig, dzięki którym wysuszysz wszystko szybko i bezpiecznie.

Stojąca suszarka do małej łazienki

W niewielkim pomieszczeniu liczy się każda, dostępna przestrzeń dlatego organizacja strefy suszenia staje się wymagającym wyzwaniem. Z myślą o osobach, posiadających małą łazienkę powstały suszarki pionowe, posiadające kilka poziomów suszenia, rozmieszczonych jeden pod drugim. Dzięki niewielkiej przestrzeni zajmowanej podłogi oraz funkcjonalnemu rozłożeniu linek suszarki wysokie pozwalają na suszenie dużej ilości bielizny na niewielkiej powierzchni. Ich zastosowanie w łazience jest szczególnie zasadne z uwagi na dostęp do grzejnika drabinkowego. Ustawienie suszarki z praniem w sąsiedztwie grzejnika przyspieszy proces schnięcia. Do małych łazienek polecane są suszarki nieduże, zawieszane na tradycyjny grzejnik. Nie zajmą miejsca na podłodze, jednak to rozwiązanie dedykowane jest na niewielką ilość prania.

Nowoczesne, sprytne rozwiązania na suszenie prania w łazience

Funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania w zakresie suszenia prania sprawdzają się szczególnie w małych łazienkach. Wśród szerokiego asortymentu produktów warto zwrócić uwagę na suszarki, montowane na drzwi łazienkowe. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie:

 

•  oszczędza miejsce,
•  zapewnia dużą powierzchnię suszenia.

 

Wśród praktycznych suszarek warto spojrzeć również w stronę:

 

•  wieszaków na ręczniki z półką, montowanych do ściany;
•  suszarek naściennych rozwijanych.

 

Stylowe, nowocześnie prezentujące się akcesoria mogą być praktyczną ozdobą, przeznaczoną do suszenia niewielkiej ilości bielizny. Suszarki wolnostojące rozkładane posiadają wiele funkcji, umożliwiających modyfikację przestrzeni suszenia. W ofercie suszarek łazienkowych znajdziesz produkty, wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, wyróżniające się bezpieczeństwem użytkowania, odpornością na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz pozwalających na wszechstronne zastosowanie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ