Tuesday, August 3, 2021
Home / PARTNER MK  / Dodatkowa praca, która zapewni elastyczne godziny pracy i będzie ciekawa

Dodatkowa praca, która zapewni elastyczne godziny pracy i będzie ciekawa

Dowiedz się, jak zostać konsultantką

konsultantka oriflame

Dowiedz się, jak zostać konsultantką! / fot. materiały prasowe

Poszukujesz dodatkowej pracy, która zapewni ci dodatkowy przypływ gotówki a jednocześnie nie ograniczy czasowo i dopasuje się do i tak napiętego już grafiku zajęć? Istnieje dziś wiele miejsc, które oferują mniej lub bardziej elastyczne warunki pracy dla studentów, pracujących matek, czy nawet osób chcących dorobić do emerytury. Nie wszystkie dają jednak możliwość pracy z domu, w drodze na uczelnię czy wieczorami. Jest tu jednak jeden wyjątek – praca konsultantki Oriflame. Nie wiesz, czy to dla ciebie i jakie możesz mieć z niej korzyści? Sprawdź, jakie możliwości daje praca konsultanta!

Dodatkowa praca, która nie nudzi – jak znaleźć zajęcie dla siebie?

Rynek ofert pracy dorywczej rozwija się dziś lepiej niż kiedykolwiek nie tylko za sprawą wielu branż poszukujących tymczasowej pomocy dla rozwijających się działalności, ale też ze względu na coraz większe zainteresowanie tego typu pracą przez licealistów, studentów, matki zajmujące się na co dzień wychowaniem małych dzieci czy nawet osoby starsze. Wszystkich łączy jedno – chęć znalezienia dodatkowego źródła zarobku bez konieczności dostosowania się do sztywnego, wielogodzinnego harmonogramu pracy. Opcji jest wiele – infolinie, praca na kasie, rozdawanie ulotek, marketing szeptany, copywriting. Wszystkie rozwiązania mają jednak wadę w postaci wiedzy koniecznej do ich wykonywania i czasu, jaki trzeba na nie poświęcić. Praca konsultantki w katalogowej firmie kosmetycznej to jednak coś zupełnie innego. To mnóstwo czasu wolnego i możliwość pracy z domu, tramwaju, szkoły – pracuj na własnych warunkach i zarabiaj tyle, ile jesteś w stanie. Jak to możliwe?

Praca konsultantki Oriflame – najważniejsze zalety

Zasady pracy konsultantek firm kosmetycznych są niezwykle proste – rozdajesz katalogi w gronie znajomych, w szkole, na uczelni, lub wśród zupełnie obcych ludzi. Możesz ogłaszać się w sieci, lub działać w bardziej tradycyjnym wydaniu – wybór należy do ciebie. Osoby, które otrzymały katalog składają następnie zamówienie, które realizujesz przez swoje konto na stronie Oriflame, a po otrzymaniu produktów rozdajesz je klientom. Z każdej sprzedaży otrzymujesz procent zysku, a wiec zależnie od ilości zrealizowanych zamówień regulujesz swoje wynagrodzenie. Na tym jednak nie koniec atutów pracy konsultantki.

Praca dla Oriflame nie zobowiązuje cię do żadnego grafiku pracy – jeśli wypracowałaś już sobie grono stałych klientek, możesz poświęcić temu zaledwie kilka godzin w miesiącu, a pieniądze i tak pojawia się na twoim koncie. Początki i budowanie relacji z klientami mogą być oczywiście trudniejsze, jednak z czasem można dojść do naprawdę ciekawych zarobków, które dodane do twojej standardowej pensji w pracy etatowej czy kieszonkowego zdecydowanie poprawią miesięczny budżet.

Konsultantki mają też wiele korzyści dla samych siebie – dedykowane promocje na kosmetyki z oferty, specjalne rabaty przygotowane wyłącznie dla konsultantek, masa próbek i miniaturowych kosmetyków do przetestowania, czy wreszcie szansa na uczestniczenie w branżowych szkoleniach i wykładach zdecydowanie spodobają się tym, którzy z branżą kosmetyczną wiążą swoją przyszłość bądź też po prostu lubią bawić się kosmetykami. Czerpanie przyjemności z pracy to naprawdę duży plus!

Ostatnią, choć zdecydowanie nie najgorszą zaletą pracy w charakterze konsultantki Oriflame jest oczywiście szansa zbudowania zawodowego doświadczenia, zdobycia nowych kontaktów branżowych i poszerzenia kręgu znajomych, których w tego typu pracy można poznać właściwie codziennie. Niemalże każdy pracodawca, bez względu na branżę doceni dziś pojawiające się w CV doświadczenie w pracy jako konsultantka – to doskonała okazja by wypracować dobre nawyki kontaktów z klientami, nauczyć się samodzielności, samodyscypliny i przede wszystkim umiejętności efektywnego wykorzystywania czasu. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z branżą kosmetyczną, w pracy konsultantki nie zabraknie okazji do poszerzania swojej wiedzy i technik! Zarówno organizowane przez firmę szkolenia i lekcje wizażu, jak i możliwość dostępu do mocno przecenionych markowych produktów sprawią, że na przestrzeni czasu zbudujesz całkiem dobre zaplecze do dalszego rozwoju. I nie ma tu ograniczenia wiekowego – zacznij w liceum, albo na emeryturze. W końcu każdy potrzebuje w swoim życiu kosmetyków do codziennej pielęgnacji!

Jak zostać konsultantką Oriflame?

To niezwykle proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej marki, a w odpowiedzi otrzymasz specjalny kod do logowania się na stronie, przez którą będziesz składać swoje zamówienia. Jeśli w przeciągu pierwszych dwóch okresów katalogowych uda ci się skompletować choć jedno, twoje członkostwo w klubie zostanie przedłużone na rok, a ty będziesz mogła składać zamówienia tak często, jak tylko zechcesz. Zero zobowiązań, tak wiele możliwości. Praca, którą lubisz i na którą nie musisz poświęcać kilkunastu godzin tygodniowo? To możliwe!

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Avatar
  Gosia 31 stycznia, 2019

  1. Zamawiaj na własne potrzeby z 20% zniżką!
  2. Sprzedawaj kosmetyki – natychmiastowy zarobek co najmniej 20% od kwoty zamówień!
  3. Buduj własną grupę konsultantów i otrzymuj za to premię 4-24% od sprzedaży!
  Nie ma wymogu składania zamówień na określone kwoty, nie ma kar za brak zamówienia w danym katalogu!
  Dla Nowych Konsultantów atrakcyjne nagrody!
  Odroczony termin płatności za kosmetyki – 14 dni. Nie musisz od razu płacić za zamówione produkty!

  Messenger : Ori-konsultant.pl;
  http://www.ori-konsultant.pl
  biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894

  Możesz również kupić produkty Oriflame, bez konieczności dołączenia do Klubu Oriflame.

  Link do sklepu on-line: http://beautystore.oriflame.pl/334999

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach