Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Praca dodatkowa dla kobiet – bez żadnych ograniczeń

Praca dodatkowa dla kobiet – bez żadnych ograniczeń

Chciałabyś reprezentować markę, którą reklamują gwiazdy?

Postaw na niezależność / fot. materiały prasowe

Jeśli jesteś przedsiębiorczą, pewną siebie kobietą, jeśli lubisz kreatywne zajęcia, jeśli z łatwością nawigujesz relacje z innymi ludźmi, jeśli szukasz atrakcyjnej pracy dorywczej i masz sporo wolnego czasu o dowolnej porze dnia, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Zdecyduj się na karierę konsultantki AVON i zacznij współpracować z marką, którą reklamują największe gwiazdy i najpiękniejsze polskie aktorki. Nie ma znaczenia, czy jesteś singielką, żoną czy młodą mamą, bo decydując się na pracę konsultantki, zostajesz swoim szefem i to od Ciebie zależy, jak owocna będzie współpraca.

Postaw na niezależność / fot. materiały prasowe

Co to znaczy – być konsultantką?

Być konsultantką to przede wszystkim być panią swojego czasu i decydować wedle uznania o tym, co będziesz robić w ciągu dnia i ile czasu będziesz poświęcać na pracę. Być konsultantką to podejmować samodzielne decyzje i zarabiać coraz więcej, jednocześnie biorąc udział w kreowaniu rozpoznawalnej marki kosmetyków. Być konsultantką to zdobywać nowe doświadczenie zawodowe i poszerzać horyzonty, to poznawać nowych ludzi i stopniowo piąć się po szczeblach kariery, to korzystać z atrakcyjnego systemu przyznawania rabatów i korzystać z materiałów promocyjnych.

Na początek – formularz

Aby rozpocząć pracę konsultantki AVON, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Rejestracja jako konsultantka jest całkowicie darmowa, a Ty od razu możesz zacząć zarabiać ze sprzedaży kosmetyków i markowych produktów. Konsultantka w AVON nie ma żadnych zobowiązań, nie musi wypełniać żadnych norm – wiele osób rejestruje się jako konsultanci tylko po to, by zamawiać produkty ze zniżką tylko na indywidualne potrzeby. Po rejestracji otrzymasz pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych osób (w tym konsultantów), które odpowiedzą na Twoje wątpliwości oraz pytania. Poza tym za samą rejestrację w serwisie otrzymasz od AVON darmowe katalogi, materiały sprzedażowe i upominek, który zostanie do Ciebie dostarczony pocztą. Wybierając pracę konsultantki, nie musisz się niczego obawiać – to elastyczne zajęcie, które możesz wykonywać w wolnym czasie bez presji i żadnych zobowiązań, a w ofercie nie ma żadnych ukrytych haczyków.

Ile można zarobić?

Okazuje się, że konsultantka może całkiem dużo zarabiać! To kolejny plus pracy konsultantki. W zależności od wielkości składanego przez Ciebie zamówienia otrzymujesz od AVON rabat na kosmetyki – następnie Ty sprzedajesz je swoim znajomym i klientom w jednakowej cenie, jednocześnie na tym zarabiając. Jako konsultantka możesz otrzymać do 40% rabatu na produkty z katalogu, a im większy rabat otrzymasz, tym więcej zarobisz na sprzedaży!

Reasumując, rabaty na produkty oraz kosmetyki AVON są uzależnione są od obrotu w trakcie jednej kampanii i warunkują Twoje zarobki. Konsultantka może uzyskać w sumie od 15% do aż 40% zniżki na produkty, np. sprzedając kosmetyki klientom z jednego katalogu za 600 zł, otrzymasz rabat na całe zamówienie w wysokości 30%. Dzięki temu za produkty zapłacisz 420 zł, a do Twojego portfela trafi w sumie aż 180 zł.

Jak widać, konsultantka AVON to rewelacyjne i opłacalne zajęcie dodatkowe, które nie wymaga dużych nakładów czasu, a dzięki któremu możesz zarabiać nawet kilkaset złotych miesięcznie. Pensje w AVON mogą być naprawdę wysokie i bardzo atrakcyjne, a nakład pracy nieznaczny i raczej niski.

Konsultantka – Twoja oferta pracy

Na rynku nie brakuje różnych propozycji w kategorii pracy dorywczej, ale ze wszystkich ofert na pierwsze miejsce wysuwa się praca konsultantki. To zajęcie ma naprawdę wiele zalet – pozwala na samodzielne decydowanie o tym, kiedy będziesz pracować, a kiedy poświęcisz się innym zajęciom. Ponadto podejmując pracę konsultantki, otrzymasz również dostęp do specjalnych ofert promocyjnych AVON i wyprzedaży, a Twoje zarobki pozytywnie Cię zaskoczą!


 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Krista 13 lipca, 2018

    Jestem konsultantką ale w Oriflame i bardzo cenię sobie tę pracę. Nie jest to praca jak na razie na pełene etat bo nawet nie mogłabym sobie na to pozwollć ( jestem na macierzyńskim) ale mam swoje włąsne pieniadze w miesiącu. Oraz czuje się o wiele bardizej niezależna.

    Zarejestrować możecie sie na tej stronie:
    https://klub-konsultantek.pl/oriflame

    Dostaniecie darmowy katalog oraz materiały promocyjne. Nie ma określonego wymogu sprzedaży kosmetyków w miesiącu. Jednego miesiaca możecie sprzedać, drugiego już nie. Poza tym plusem jak dla mnie jest możliwośc kupowania kosmetyków dla siebie samej o wiele taniej.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ