Thursday, June 13, 2024
Home / Uroda  / Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! zawitała do Krakowa.

Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! zawitała do Krakowa.

22 czerwca br., przy samym krakowskim Rynku, w Klubie Muzycznym Lizard King, odbyło się kolejne wydarzenie, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! To ostatni przystanek Akcji przed przerwą

Spotkanie poprowadzili Dagmara i Tomasz Skalscy – twórcy Pozytywnego Egoizmu

Spotkanie poprowadzili Dagmara i Tomasz Skalscy – twórcy Pozytywnego Egoizmu

pod naszym patronatem

22 czerwca br., przy samym krakowskim Rynku, w Klubie Muzycznym Lizard King, odbyło się  kolejne wydarzenie, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! To ostatni przystanek Akcji przed przerwą wakacyjną. Kolejne wydarzenie już 14 września w Katowicach.

Spotkanie dla poszukujących swojej drogi i celu życiu

Spotkanie poprowadzili Dagmara i Tomasz Skalscy – twórcy Pozytywnego Egoizmu

Spotkanie poprowadzili Dagmara i Tomasz Skalscy – twórcy Pozytywnego Egoizmu / fot. macheta.pl

Centralny punkt programu stanowiły warsztaty promujące świadomy i zdrowy styl życia. Dr Tomasz Skalski – filozof, socjolog, coach rozwoju osobistego – zabrał wszystkich w inspirującą podróż w głąb siebie, w trakcie której można było dowiedzieć się, w jaki sposób wprowadzić do swojego życia harmonię i spokój, jak zmierzać w kierunku osiągnięcia szczęścia i spełnienia, a także jak rozpoznać jednocześnie nie ulegać emocjonalnym wampirom w swoim otoczeniu.

Dzięki udziałowi w warsztacie Uczestnicy spojrzeli z innej perspektywy na swój wewnętrzny ekosystem i zrozumieli jego złożoność, mieli także okazję zapoznać się z teorią stadiów wewnętrznego rozwoju i rozwiązać test umożliwiający zdiagnozowanie swojego położenia. Wzięli również udział w ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych.

fot. macheta.pl

Opinie Uczestników mówią same za siebie

– Poleciłabym takie spotkanie wszystkim osobom, które chciałyby rozwijać się, spojrzeć w siebie, być bardziej świadomymi swojego życia i tego, co nimi na co dzień kieruje.

Na pewno będę regularnie przychodzić na kolejne spotkania w ramach Kampanii i polecać je innym.

Polecam takie warsztaty kobietom i mężczyznom, którzy chcą odkryć swoją prawdziwą tożsamość, którzy czują, że się zagubili, nie wiedza, kim są naprawdę lub czują, że nieustannie się dla kogoś lub czegoś poświęcają.

Najbardziej podobała mi się część dotycząca wampirów energetycznych. Dowiedziałam się wiele nowych rzeczy na temat ludzkiej psychiki, o których nie maiłam wcześniej pojęcia.

Polecam te spotkania wszystkim, którzy nie mają i poszukują swojej drogi i celu w życiu.

Coś dla ducha, coś dla ciała

Coś dla ducha, coś dla ciała

Coś dla ducha, coś dla ciała / fot. macheta.pl

Tradycyjnie na zakończenie części merytorycznej marka tołpa.® zorganizowała warsztaty „mała wielka pielęgnacja według tołpa®, czyli jak wydawać mniej na kosmetyki”, które poprowadzili kosmetolog Lidia Łodzińska – Szafrańska i aktor Bartosz Woźny.

Następnie rozdane zostały nagrody ufundowane przez Partnerów Strategicznych i Organizatorów Akcji: kosmetyki od marki tołpa.®, kosze z produktami marki Gomar Pińczów, płytę DVD z warsztatem multimedialnym z pozytywnego egoizmu oraz udział w jednodniowym warsztacie od Projektu Egoistka. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali zestawy kosmetyków o wartości 50 zł od marki tołpa.®, soki marki Gomar Pińczów, oraz podstawki pod kubek wykonane z ekologicznych fragmentów drewna z serii Wood Collection firmy Stegu.

Spotkanie zakończyło się indywidualnymi poradami i zabiegami dermokonsultantek tołpa.®, oraz degustacją produktów  marki Gomar Pińczów. W przerwach Uczestnicy mogli także zapoznać się z najnowszą kolekcją firmy Stegu – odpowiednią do minimalistycznych wnętrz serią Wood Collection.

Kolejne przystanki Kampanii

Uczestnicy wskazywali, że na spotkaniu otrzymali ogromną dawką wiedzy i pozytywnej energii i z pewnością będą trenowali pozytywny egoizm w swoich domach.

Kampania w tym roku zawita jeszcze do 3 miast: Katowic, Trójmiasta i Warszawy.

Zobacz relację ze spotkania w Krakowie

Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 września w Katowicach.

Zarezerwuj miejsca już teraz: e-mail: biuro@projektegoistka.pl, tel. 32 209 52 87 lub 723 783 471

Więcej na www.pozytywnyegoizm.pl

Inwestycja: 37 zł Zysk: bezcenny

Kampania społeczna ma charakter non – profit. Opłata 37 zł przeznaczona jest na działania organizacyjne, tj. zapewnienie serwisu kawowego i przekąsek podczas wydarzenia.

Partnerzy Strategiczni: Tołpa, Gomar Pińczów, Stegu

Patron honorowy: Teatr Kamienica

W tym roku akcję wspierają: Monika Mrozowska, Małgorzata Braunek, Emilian Kamiński.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ