Saturday, May 25, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Pożyczki online, na co warto zwrócić uwagę

Pożyczki online, na co warto zwrócić uwagę

Na jakie warunki możesz liczyć?

pożyczki online

Biorąc pożyczkę online musimy być ostrożni i pamiętać o kilku sprawach / fot. materiały prasowe

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że środki, które posiadamy są niewystarczające na zaspokojenie naszych potrzeb. Nieoczekiwana poważna awaria auta, stłuczka, zachorowanie. Można by wymieniać bez końca, warto więc za czasu zapoznać się z ofertą w zakresie pożyczek, po to, by razie potrzeby wybrać tą najkorzystniejszą dla nas

 

KasaTak.pl – na jakie warunki możemy liczyć w tej firmie?

 

KasaTak.pl udziela pożyczek do 15 tys. zł. Uzyskane pieniądze przelewane są na rachunek bankowy. Niezbędne do otrzymania pożyczki jest podanie danych z dowodu osobistego oraz numeru telefonu, adresu e- mail, a także numeru konta. Klient nie jest weryfikowany w BIK. Pożyczki są udzielane na okres od 6 miesięcy do 4 lat. Pożyczkodawca obciąża nas kosztami:

 

  • opłaty administracyjnej
  • opłaty za uruchomienie pożyczki
  • odsetkami

 

RRSO u tego pożyczkodawcy przy pożyczce wynoszącej 1000 zł, na okres 6 miesięcy wynosi  262%. Pożyczkobiorca musi  mieć minimalnie 21, a maksymalnie 70 lat. Weryfikacja wiarygodności danych przy pomocy przelewu za 1 gr.

Pożyczając w KasaTak.pl 1000 zł na pół roku, będziemy musieli zwrócić 1424 zł.

 

Zaliczka.pl – co proponuje ten pożyczkodawca?

 

Pożyczka, którą proponuje Zaliczka.pl dotyczy tylko niewielkich kwot. Maksymalna kwota pożyczki to 2000 zł. Firma od każdej pożyczki nalicza koszty:

  • prowizji przygotowawczej
  • prowizji administracyjnej
  • odsetek

Realna roczna stopa oprocentowania (RRSO) w tej firmie dla pożyczki 1000 zł na okres 30 dni wynosi 1970%. Pożyczka uzyskana może być wykorzystana na dowolny cel. Otrzymanie środków następuje wyłącznie na konto. Do otrzymania tej pożyczki niezbędne jest podanie danych adresowych oraz numeru PESEL, poprzez przesłanie zdjęć obu stron dowodu osobistego, numeru telefonu i adresu e-mail. Pożyczkobiorca składa wniosek, który jest weryfikowany. Po pozytywnym przejściu weryfikacji pożyczkobiorca musi zaakceptować umowę. Warunki udzielenia pożyczki nie określają maksymalnego wieku pożyczkobiorcy, nie jest on także weryfikowany w BIK.

Pożyczając na stronie Zaliczka.pl kwotę 1000 zł na okres 30 dni, będziemy musieli oddać w sumie 1282,86 zł.

 

Ile będzie nas kosztowała pożyczka w Ferratum Money?

 

Ten pożyczkodawca umożliwia wzięcie zdecydowanie większej kwoty kredytu- do 15 tys. zł, minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować to 1000 zł. Pożyczka udzielana jest po weryfikacji wniosku, wypłacana jest w formie przelewu na konto. Minimalny okres spłaty wynosi pół roku, maksymalny 4 lata. Pożyczkodawca pobiera następujące opłaty:

 

  • prowizję należną za udzielenie pożyczki
  • odsetki
  • opłatę administracyjną.

 

RRSO w przypadku pożyczki 1000 zł na 6 miesięcy wynosi 262%. Dokumentami niezbędnymi do uzyskania pożyczki jest skan obu stron dowodu osobistego oraz numer telefonu i adres e- mail. Wypłata pożyczonych środków następuje tylko na wskazany rachunek bankowy. O pożyczki mogą się starać osoby z przedziału wiekowego 21- 70 lat. Firma nie prowadzi weryfikacji swoich klientów w BIK. Weryfikacja danych odbywa się przy pomocy przelewu za 1 gr.

Pożyczając 1000 zł na pół roku w Feerum.pl będziemy musieli zwrócić 1424 zł.

Biorąc pożyczkę online musimy być ostrożni i pamiętać o kilku sprawach. Pożyczka online jest umową zawieraną na odległość także posiadamy bufor bezpieczeństwa w postaci czternastodniowej możliwość odstąpienia od umowy. Pamiętajmy, żeby w przypadku każdej pożyczki zawsze weryfikować kwotę RRSO. W przypadku wielu pożyczek  wysokość oprocentowania nie jest najwyższa, tylko dodatkowe opłaty, dlatego tylko RRSO pokaże nam realny koszt pożyczki.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ