Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Pożyczki gotówkowe online – co musisz o nich wiedzieć?

Pożyczki gotówkowe online – co musisz o nich wiedzieć?

Dowiedz się, o czym warto pamiętać, gdy decydujesz się na wzięcie pożyczki z internetu

O czym trzeba pamiętać, gdy bierzesz pożyczkę online

Pożyczki online – o czym trzeba pamiętać? / fot. Sharon McCutcheon / Unsplash

Pożyczki online są takie same jak zwykłe pożyczki gotówkowe, z wyjątkiem tego, że cały proces jest realizowany online. Istnieje szansa, że możesz być zobowiązany do przedstawienia dowodu stałego dochodu i / lub form identyfikacji swojej tożsamości, ale większość internetowych firm pożyczkowych nie prosi o zbytnio wiele formalności i zwykle nie przeprowadza kontroli kredytowej. Jeśli potrzebują takich informacji od ciebie, najprawdopodobniej poproszą cię o przesłanie ich faksem

 

Po sfinalizowaniu umowy kwota, którą otrzymujesz, jest następnie bezpośrednio wpłacana na twoje konto i zwykle automatycznie z niego pobierana w dniu twojej wypłaty.

Pożyczki online – dlaczego są popularne?

Tego typu kredyty gotówkowe są najszybszym i najłatwiejszym rodzajem pożyczki, ponieważ:

 • nie będziesz musiał czekać w kolejce,
 • nie będziesz musiał rozmawiać z przedstawicielami biura kredytowego

Jednak są również wady tego rodzaju pożyczki. Wysokie stopy procentowe należą do tej kategorii i mogą doprowadzić do zadłużenia w dość szybkim tempie.

Inną wadą, z którą możesz się spotkać przy zawieraniu umowy na pożyczki online jest kradzież tożsamości. Nigdy nie możesz być pewien, z kim masz do czynienia podczas dokonywania transakcji online, a umieszczenie informacji finansowych w Internecie jest z pewnością ryzykownym posunięciem. Jeśli zastanawiasz się nad pożyczką w trybie online, sprawdź dokładnie firmę, od której chcesz te pieniądze pożyczać, aby upewnić się, że twoje dane osobowe są bezpieczne i prywatne.

Jak zbadać witrynę internetową pożyczkową?

Przed podjęciem decyzji, która internetowa strona oferująca pożyczki online jest dla ciebie odpowiednia, musisz wykonać kilka kroków. Dokładne zbadanie witryny lub renomy firmy jest konieczne, jeśli myślisz o zawarciu z nimi umowy, ponieważ mogą istnieć ukryte warunki, które mogą doprowadzić do większego zadłużenia niż ma to miejsce na początku. Musisz mieć pewność, że witryna internetowa w ramach której aplikujesz o zgodę na pożyczkę jest w istocie godna zaufania.

Oceń artykuł
2 komentarze
 • Klocia 31 lipca, 2018

  Wiele osób ocenia takie pożyczki negatywnie, jednak sama jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi o ile oczywićśie bierze się takie pożyczki z głową i zastanowimy się czy jest to rzeczywiście dobra opcja czy nie. Pożyczka pozabankowa nie jest pożyczką na dłuższy okres. Jednak jeśli chcemy pożyczyc pieniadze na krócej, na kilka tygodni to jest to jedno z rozwiązań jakie faktycznie mozemy wziąc pod uwagę.
  Aktualnie dobra ofertę tego rodzaju ma firma Moneyman
  https://www.moneyman.pl/

  Udzielają pożyczki w kwocie 1500 zł za darmo na ponad 60 dni.

 • ซี ฉัตรปวีณ์ ตรีชัชวาลวงศ์ 15 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Find More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/pozyczki-gotowkowe-online-co-musisz-o-nich-wiedziec/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ