Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Poznaj grille smart

Poznaj grille smart

Grill, który sam pilnuje, aby się nie przypaliło?

Grill smart

Grill w wersji smart / fot. materiały Partnera

Producenci urządzeń AGD coraz częściej wyposażają je w możliwość podłączenia ich do internetu. Nikogo więc nie dziwi, że reklamowane są roboty kuchenne z opcją Wi-Fi, piekarniki w wersji smart czy też zmywarki, które potrafią komunikować się z innymi urządzeniami. Nie brakuje jednak tych, którzy powątpiewają, czy te urządzenia AGD w wersji smart rzeczywiście są tak inteligentne, jak się tego oczekuje. Te wątpliwości znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy na horyzoncie pojawiają się grille marki Weber właśnie w wersji smart

 

Wielu od razu zaczyna się zastanawiać, czy warto inwestować w inteligentne urządzenia, czy rzeczywiście korzyści z rozwoju technologii da się odczuć na własnej skórze? Z pewnością warto. Celem technologii smart jest po prostu ułatwianie codziennego życia. Technologia smart zdejmuje z użytkownika konieczność pamiętania o niektórych czynnościach, przypomina w stosownym momencie o tym, co trzeba zrobić albo po prostu powiadamia o postępie jakiegoś procesu. Jest to szczególnie cenne w dzisiejszych czasach, gdy zazwyczaj żyjemy bardzo szybko i często trudno nam wygospodarować chwilę dla bliskich przyjaciół czy rodziny. Inteligentne technologie pozwolą Ci zaoszczędzić czas na drobiazgach, które po prostu zdejmą z Twoich barków. Na nowe, inteligentne rozwiązania postawiła więc firma Weber, wyposażając swoje grille w niezastąpioną już dziś funkcję Weber Connect.

Smart grill Spirit EPX od Weber

Jeśli nawet uwielbiasz grillować i robisz to często, to z pewnością masz na swoim koncie jakieś grillowe wpadki. Niestety, czasem wystarczy chwila nieuwagi i stek, który miał być gwoździem menu, zamienia się w kawałek zwęglonego mięsa, którego nie da się zjeść w żaden sposób. O takie sytuacje nietrudno, gdy grillujemy nie tylko w czasie dużych imprez w towarzystwie znajomych i przyjaciół, ale także na co dzień, gdy zwykła rozmowa telefoniczna może zaprzątnąć naszą uwagę. Do takich wydarzeń nigdy jednak nie dojdzie, gdy na Twoim tarasie lub w ogrodzie pojawi się grill z opcją smart.

Postaw więc na przykład na Weber Spirit EPX-325S GBS, a nigdy nie przydarzy się już żadna wpadka – to wszystko za sprawą funkcji Weber Connect. Można więc jednocześnie grillować i oglądać interesujący film, bawić się w tym czasie z dziećmi czy wdać się we wciągającą rozmowę z przyjaciółmi. Dzięki technologii smart otrzymasz powiadomienia na telefon, informujące niemal o wszystkim, co dzieje się na ruszcie.

 

W ofercie marki Weber można znaleźć kilka rodzajów grilli wyposażonych w opcję Weber Connect, zwaną zintegrowanym asystentem grillowania. Dzięki Weber Connect Twój smartfon za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji powiadamia o konieczności odwrócenia potrawy znajdującej się na ruszcie czy też o tym, ile czasu jest jeszcze potrzebne do zakończenia procesu grillowania. Smartgrille marki Weber wskazują też aktualną temperaturę mięsa, co oznacza, że z funkcją Weber Connect można monitorować stopień jego wypieczenia. Dzięki temu można podawać mięso wysmażone tak, jak Ty i Twoi goście lubicie najbardziej.

Upgrade tradycyjnego urządzenia do wersji smart

Dzięki Weber Connect Smart Grilling Hub każdego tradycyjnego grilla można także wyposażyć w technologię smart. Urządzenie Weber Connect Hub wysyła do smartfona powiadomienia o kolejnych etapach grillowania. Zatem nie trzeba się już martwić, że nie wyczuje się najlepszej chwili do odwrócenia potrawy na ruszcie, bo Weber Connect po prostu o tym poinformuje. Gdy potrawa będzie gotowa do podania, na telefonie również pojawi się stosowna informacja. Nic więc dziwnego, że urządzenia Weber Connect Smart Grilling Hub cieszą się tak ogromną popularnością. W końcu osoba odpowiedzialna za przyrządzanie potraw może jednocześnie w pełni bawić się w czasie imprezy przy grillu.

 

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ