Thursday, February 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Poznaj 4 zabiegi laserowe, które pokochały kobiety!

Poznaj 4 zabiegi laserowe, które pokochały kobiety!

Co zatem zrobić, kiedy chcemy bezboleśnie, trwale i szybko pozbyć się kompleksów?

Rozstępy, przebarwienia i blizny to tylko kilka z naszych zmartwień / fot. materiały prasowe

Jesteśmy wobec siebie wymagające i każdy defekt na skórze zostanie przez nas bardzo szybko zauważony! Rozstępy, przebarwienia i blizny to tylko kilka z naszych zmartwień. Co zatem zrobić, kiedy chcemy bezboleśnie, trwale i szybko pozbyć się kompleksów? Przyjrzyjmy się najnowocześniejszym zabiegom laserowym, które pokochały kobiety ceniące sobie komfort podczas wizyty w salonie, świetne efekty i promienny wygląd skóry!

Rozstępy, przebarwienia i blizny to tylko kilka z naszych zmartwień / fot. materiały prasowe

Depilacja laserowa

Gładka skóra bez wrastających włosków i podrażnień? To możliwe!

Ciągłe golenie męczy i zajmuje bardzo dużo czasu. Świetnym rozwiązaniem dla nas jest depilacja laserowa, która pozwoli na uzyskanie trwałych efektów pięknej i gładkiej skóry na co dzień. Zabiegi wykonuje się w serii, średnio raz na dwa miesiące. To gwarantuje ich najlepszą skuteczność ponieważ laser jest w stanie wychwycić włos w jego odpowiedniej fazie wzrostu. Depilacja laserowa sprawdza się zwłaszcza w przypadku ciemnych włosów, ponieważ zawierają one w swoim składzie najwięcej barwnika – melaniny, którą pochłania światło lasera. Wynik? Usunięcie nawet 90 – 95% niechcianego owłosienia.

Laserowe usuwanie przebarwień

Czasami są to małe piegi, które dodają uroku, a innym razem rozległe plamy, których się wstydzimy i staramy ukryć – mowa o przebarwieniach.

Co zrobić, żeby pozbyć się niechcianych plamek? Laserowe usuwanie przebarwień przyniesie dawno oczekiwane rezultaty! Światło lasera powoduje wydobycie nagromadzonego barwnika na powierzchnię skóry, a następnie jego złuszczenie. Tym samym skóra staje się w tym miejscu jaśniejsza. Skuteczność laserowego usuwania przebarwień jest naprawdę bardzo duża. Pamiętajmy, że zabieg usunie jedynie sam problem (przebarwienie), lecz nie zniweluje przyczyn jego powstania – dlatego trzeba liczyć się z tym, że mogą one z czasem powrócić. Dużo zależy od indywidualnych predyspozycji. Wrodzona skłonność do powstawania przebarwień, zaburzenia hormonalne czy przebywanie na słońcu bez stosowania filtrów UV mogą sprawić, że przebarwienia powrócą.

Laserowe usuwanie rozstępów

Kobiety narażone są na rozstępy już w okresie dojrzewania. Wtedy skóra staje się bardzo podatna na działanie czynników zewnętrznych. Kiedy szybko rośniemy ulega mocnemu rozciągnięciu i może “popękać”. To samo dzieje się podczas dużej zmiany wagi, szybkiego chudnięcia lub tycia. Na powstawanie rozstępów mają także wpływ zaburzenia hormonalne.

Czym tak właściwie są te nieestetyczne ślady na brzuchu, pośladkach itd.? Rozstępy wyglądem przypominają blizny ułożone równolegle na skórze. Nie posiadają mieszków włosowych, gruczołów potowych i łojowych. Czy jest sposób, żeby je usunąć? Oczywiście, że tak. Dzięki laserowi frakcyjnemu, możemy zapomnieć o niech raz na zawsze. Wystarczy kilka sesji laserowych, aby skóra znów stała się Twoja gładka a szpecące linie zdecydowanie mniej widoczne.

Laserowe odmładzanie skóry

Nie ukrywajmy, każda z nas chce wyglądać młodo możliwie jak najdłużej. Co zrobić gdy na twarzy pojawią się pierwsze zmarszczki a skóra traci dawną jędrność? Laserowe odmładzanie skóry pozwala odjąć kilka lat! Zabieg jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje powikłań. Zwykle przeprowadzany jest na skórze twarzy i szyi. Wykorzystywany jest do niego laser frakcyjny, który tworząc siateczkę mikrouszkodzeń, pobudza procesy regeneracyjne skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Tym samym staje się ona bardziej napięta i zagęszczona, a zmarszczki i niedoskonałości mniej widoczne.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ