Friday, June 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Poznaj 3 powody, dla których warto wynajmować apartamenty w Zakopanem

Poznaj 3 powody, dla których warto wynajmować apartamenty w Zakopanem

Są takie miejsca, które są prawdziwymi turystycznymi perełkami i są oblegane przez cały rok. Tak jest w przypadku zimowej stolicy Polski, jak nazywane jest często Zakopane. Zimą można tu zaznać białego szaleństwa na stokach, a

Noclegi w górach

Apartamenty w Zakopanym/ fot. materiały prasowe

Są takie miejsca, które są prawdziwymi turystycznymi perełkami i są oblegane przez cały rok. Tak jest w przypadku zimowej stolicy Polski, jak nazywane jest często Zakopane. Zimą można tu zaznać białego szaleństwa na stokach, a w pozostałych porach roku spacerować po malowniczych dolinach Strążyskiej czy Chochołowskiej, a także wspinać się w Tatrach. Poznaj zatem powody, dlaczego warto wybierać apartamenty w Zakopanem

Łatwość zamówienia noclegu online

Możesz liczyć na niższą cenę, jeśli zdecydujesz się na apartamenty. Zakopane jest pełne ofert dla turystów, zarówno hoteli, schronisk, jak i kwater prywatnych. Jednak wybierając apartament można liczyć na większą swobodę oraz komfort, a to wszystko często w niższej cenie niż w przypadku hotelu. Oczywiście w sezonie zimowym trzeba zapłacić zwykle nieco więcej, jednak ciągle jest to korzystna oferta. Apartament, podobnie jak hotel można zarezerwować online. Wystarczy wybrać swoje preferencje oraz ustawić odpowiednie filtry. Wolne terminy są widoczne, zatem można bez problemu znaleźć ten nam pasujący. Przede wszystkim przewaga nad większością hoteli jest taka, że znajdziesz miejsca, gdzie możesz zabrać ze sobą zwierzaka. To docenią wszyscy miłośnicy psów i kotów.

 

 

Komfort i wygoda

Zakopane stolica Tatr/ fot. materiały prasowe

Doskonałe warunki mieszkaniowe

Czekają na Ciebie doskonałe warunki mieszkaniowe, jeśli wybierzesz apartamenty do wynajęcia. Zakopane jest miastem, gdzie stale prowadzonych jest wiele inwestycji związanych z nieruchomościami, dlatego wiele spośród apartamentów jest zupełnie nowych. Posiadają wszystkie niezbędne akcesoria, także zmywarkę, czajnik bezprzewodowy, czy mikrofalówkę. Zapewniony jest dostęp do Wi-Fi. W jednym apartamencie może zamieszkać wspólnie nawet 8 osób.

Wynajem apartamentów sposobem na biznes

Wynajem apartamentów niekoniecznie musi dotyczyć najmu od kogoś, ale również wynajmowanie komuś. Zatem może być to sposób na biznes. Zakup nieruchomości w Zakopanem nie musi być horrendalnie drogi, gdyż wszystko zależy od lokalizacji. Warto jednak zaznaczyć, że im lepsza lokalizacja, tym większe zainteresowanie turystów – zatem można nabyć apartament po to, aby go później wynajmować. Stale widoczne są nowe oferty ukazujące apartamenty na sprzedaż. Zakopane jest obleganym miastem, jednak przed zakupem należy dobrze przemyśleć inwestycję i plany z nią związane. Trzeba bowiem wiedzieć, że zysk z wynajmu może wynieść ok. 5-8%, zatem całkiem sporo.

Wybór Zakopanego będzie dobrym pomysłem niezależnie od tego, czy wynajmujesz apartamenty turystom, czy też jesteś najemcą.  Warto podkreślić, że w przypadku sprzedaży można również zyskać, a przy wynajmie samodzielnie korzystać z dobrodziejstwa górskiego powietrza we własnym lokum.

 

 

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ