Monday, May 27, 2024
Home / PARTNER MK  / Pozbądź się włosów z nóg na zawsze!

Pozbądź się włosów z nóg na zawsze!

Odsłoń nogi latem

depilacja nóg

Która z nas nie marzy idealnie gładkich nogach? / fot. materiały prasowe

Wakacje wciąż trwają, a wraz z nimi nasilają się problemy związane z pięknie i zdrowo wyglądającym ciałem u kobiet. Zastanawiacie się nad tym, czy warto przeprowadzić depilację laserową ciała? Naszym zdaniem tak!

 

Koszmar każdej kobiety – uciążliwa depilacja maszynką

Codzienna pielęgnacja ciała u kobiet, jest sporym wyzwaniem. Szczególnie, jeśli nie ogranicza się ona do podstawowych zabiegów higienicznych, jak prysznic, balsamowanie, czy demakijaż. Jeśli chcemy wyglądać dobrze przez cały rok, to konieczne jest także przeprowadzanie innych zabiegów, jak: depilacja, maski odżywcze i liftingujące twarzy, masaż ciała za pomocą peelingu oraz olejków. Każdy z tych zabiegów to dodatkowy czas, którego nie zawsze udaje się zorganizować w ciągu dnia.

 

O ile pielęgnacja twarzy lub peelingi są jednak zabiegiem przyjemnym, bo zwykle czujemy się po nich jakby młodsze, piękniejsze i jędrniejsze, o tyle z depilacją bywa różnie…

Konsekwencje depilacji mechanicznej – zacięcia i podrażnienia

Depilacja nóg oraz ud, nawet wykonana bardzo dokładnie i prawidłowo, może przynieść bardzo poważne konsekwencje dla kondycji naszej skóry. Standardowa maszynka z ostrzem wywołuje podrażnienia mechaniczne. Widoczne są one w postaci bolesnych krost, wysypki oraz czerwonych bruzd. Aby całkowicie zniknęły, potrzebnych jest kilka dni, a tych zazwyczaj nie mamy, gdy wybieramy się na wakacje.

 

Zaczerwienienia po depilacji ud nie wyglądają dobrze, a zmiany potrafią być bardzo bolesne. Dyskomfort na wakacjach nie pozwala prawdziwie wypocząć, a i na zdjęciach, skóra nie wypada tak dobrze, jak sobie tego życzyłyśmy.

 

Alternatywą dla depilacji maszynką jest zabieg przeprowadzony woskiem lub urządzeniem elektrycznym. Dają nieco bardziej zadowalające efekty, ale konieczność ich systematycznego wykonywania jest bardzo podobna do depilacji mechanicznej.

Marzenie każdej kobiety, czyli gładkie nogi

Każda kobieta marzy o gładkich nogach. Wyobraźmy sobie sytuację, w której nie musiałybyśmy golić nóg, co drugi dzień. Z pewnością zaoszczędziłybyśmy mnóstwo czasu, ale i bólu, a niespodziewane wycieczki na basen nie wprawiałyby nas w niepotrzebny stres.

 

Dzięki gładkim nogom, mogłybyśmy częściej eksponować tę część ciała, która w przypadku kobiet jest wyjątkowo sexi. Przecież nogi oraz uda, w szortach prezentują się wyjątkowo ponętnie. A co, gdyby tak skorzystać z profesjonalnych zabiegów depilacji ciała?

Depilacja laserem – oszczędność na całe życie

Marzeniem kobiety są gładkie nogi, a z depilacją laserową można osiągnąć taki efekt szybko i stosunkowo tanio. Bo choć na pierwszy rzut oka koszt zabiegów wydaje się wysoki, to przeprowadzając prostą kalkulację szybko zauważymy, że to się opłaca.

 

Kilka zabiegów – od 5 do 8, daje efekty w postaci całkowitego zniknięcia owłosienia. Każdy z nich jest, co ważne, bezbolesny i trwa kilkanaście minut. Przeprowadzony bezpiecznie i z udziałem przygotowanego do tego personelu – nie stwarza żadnych efektów ubocznych.

 

Przede wszystkim, dzięki depilacji laserowej uda,  raz na zawsze żegnamy się z problemem wrastających włosków, które w zależności od intensywności występowania i wrastania, potrafią bardzo mocno wpływać na komfort kobiety.

Depilacja laserowa LightSheer Duet, jak to działa?

Zabieg przeprowadza się dużą głowicą o powierzchni około 2×3 cm. Specjalna głowica Vacum delikatnie zasysa skórę i w ten sposób lepiej absorbuje energię, a  także głębiej penetruje wiązkę światła.

 

Czas trwania zabiegu depilacji laserowej ud to około 15-20 minut i dla uzyskania najlepszego efektu, warto przeprowadzić go w kilku cyklach. Przede wszystkim jest jednak całkowicie bezbolesny. Pomiędzy przeprowadzanymi zabiegami, golimy nogi standardowo maszynką.

 

Efekt? Gładkie nogi, bez wrastających włosków już do końca życia. Więcej czasu na przyjemności, większa pewność siebie i wakacje od golenia! Prawda, że brzmi zachwycająco?

 

źródło: Partner MK
Oceń artykuł
2 komentarze
 • Jemilla 4 września, 2019

  Sama rownież jestem zdania, ze warto zdecydować się na depilacje laserową:
  https://chrzanowski24.pl/artykuly-promo/depilacja-laserowa-pozbadz-sie-wloskow-na-zawsze-020834905

  Rzadko jednak zdarza się, by depilacja nie była możliwa do przeprowadzenia. Z dobrodziejstw lasera korzystają zarówno mężczyźni jak i kobiety, którzy chcą pozbyć się obowiązku codziennej depilacji podstawowymi metodami, lub cierpią na nadmiar owłosienia, który przyczynia się do niskiego poczucia własnej wartości oraz kompleksów.

  Sama jestem bardzo zadowolona z tego, ze nie musze już codziennie bawić się maszynką jak to było wcześniej.

 • 안전카지노 14 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/pozbadz-sie-wlosow-z-nog-na-zawsze/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ