Tuesday, April 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Pozbądź się monotonii w związku

Pozbądź się monotonii w związku

Sprawdź jak urozmaicić swoje życie seksualne

Pozbądź się rutyny w swoim związku/ fot. materiały prasowe

Czujesz, że między Wami nie jest tak jak dawniej? Namiętność przygasa, coraz rzadziej macie ochotę na zbliżenia i nie wiesz co z tym zrobić? Monotonia prędzej czy później wkrada się w każdy związek, jest to zupełnie naturalne. Codzienne obowiązki, zmęczenie, stres, te wszystkie czynniki nie sprzyjają udanemu pożyciu. Nie oznacza to jednak, że należy się poddać i przestać próbować. Niekiedy wystarczy trochę więcej starań czy niewielka zmiana. Podpowiadamy, co zrobić, aby na nowo wzbudzić pożądanie!

Pozbądź się rutyny w swoim związku/ fot. materiały prasowe

Zbuduj odpowiednią atmosferę
To, czy danego dnia mamy ochotę na zbliżenie, bardzo często zależy od naszego nastroju. Trudno oczekiwać, że osoba zmęczona i rozdrażniona będzie skłonna do łóżkowych igraszek. Rola zmysłowej atmosfery bywa pomijana, a to duży błąd. Warto więc o nią zadbać. Zacząć można już nawet kilka godzin wcześniej. Pikantne smsy zaskoczą partnera, w ten sposób możemy wziąć udział w namiętnej grze. Po powrocie do domu z pewnością atmosfera będzie gorąca. Jeżeli dodajemy do tego romantyczną kolację, świece, olejki do masażu lub nastrojową muzykę to wieczór zaliczymy do udanych.

Odgrywanie ról – zapomnij o szarej codzienności
Każdy z nas marzy czasem o tym, aby wcielić się w rolę innej osoby. Przebrania erotyczne dają nam tę możliwość. Dedykowane są zarówno kobietom, jak również mężczyznom. Dostępne są różne stroje, Panie mogą przebrać się za seksowną policjantkę, nauczycielkę, pielęgniarkę czy stewardessę. Mężczyźni mogą za to zdecydować się na przebranie strażaka bądź ratownika wodnego. Odgrywanie ról wniesie zupełnie nowe doznania do życia intymnego. Pomagają pozbyć się skrępowania i spełniają najskrytsze fantazje. W seksownym stroju kobiety od razu poczują się pewniejsze siebie. Jeżeli przebrania nie są jednak w Waszym stylu, to może warto poszukać erotycznej bielizny, która podkreśli atuty sylwetki.

Sprawdź jak urozmaicić swoje życie seksualne/ fot. materiały prasowe

Wypróbuj gadżety erotyczne
Życie seksualne może okazać się niezwykle różnorodne, o ile o to zadbamy. Jednym ze sposobów na jego urozmaicenie jest zastosowanie gadżetów erotycznych. Które z nich wybrać? Asortyment tego rodzaju jest niezwykle bogaty, nie brakuje wśród niego propozycji stworzonych dla par. Do gry wstępnej przydatny będzie m.in. masażer łechtaczkowy. Występuje także w wersji mini, zakładanej na palec. To idealny wybór dla osób, które dotąd nie testowały akcesoriów erotycznych. Dobrym wyborem są również specjalne zestawy z kajdankami, opaską na oczy czy piórkiem do masażu. Dla osób nieco bardziej zaawansowanych polecane są wibratory. Pary, które lubią wspólne rozgrywki mogą zdecydować się na zakup gry erotycznej. Różne wyzwania podgrzeją atmosferę i sprawią, że noc stanie się ciekawa.

Udane życie seksualne to jeden z czynników składających się na udany związek. Po namiętnej nocy atmosfera pomiędzy partnerami ulega poprawie, podobnie jak nasze samopoczucie. Warto więc czasami nieco bardziej zaszaleć i nie bać się eksperymentów. Być może odkryjecie zupełnie nowe formy przyjemności, a przy okazji dowiecie się osobie czegoś nowego.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ