Friday, February 23, 2024
Home / Kultura  / Powitaj wiosnę z Kliniką La Perla

Powitaj wiosnę z Kliniką La Perla

Po długich, szarych zimowych dniach już niebawem za oknem oficjalnie zagości wiosna! Wiesz już jak ją powitać?

Po długich, szarych zimowych dniach już niebawem za oknem oficjalnie zagości wiosna! Wiesz już jak ją powitać? Najlepiej z Kliniką La Perla. W dniach 19-22 marca zapraszamy na Dni Wiosny podczas których na naszych klientów czeka wiele atrakcji m.in. bezpłatne konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej i dietetykiem, warsztaty makijażu oraz loteria wizytówkowa z wieloma atrakcyjnymi nagrodami.

AI188_promocje_MARZEC_2015-768x1024-wiosna

Eksperci Kliniki La Perla przygotowali specjalnie dla was m.in. zabiegi pokazowe, dzięki którym będzie można poznać działanie naszych najnowocześniejszych urządzeń, które przygotują skórę do nadejścia lata jak, ujędrniające i dogłębnie nawilżające Geneo, dzięki któremu cera zyskuje zdrowszy, promienny wygląd, czy Liporadiologię Vinci, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry, zarówno twarzy jak i ciała.

Dodatkowo 19.03 Klinika La Perla zaprasza na warsztaty makijażu z wizażystą marki Douglas, podczas których będzie można poznać najnowsze światowe trendy w makijażu , oraz 21.03. na konsultacje ze stylistą Runway Concept który pomoże w doborze stylizacje odpowiednich do figury oraz zaprezentuje wiosenne nowości prosto z wybiegów.
Zapraszamy wszystkich, którzy pragną na wiosnę obudzić w sobie piękno. Zachęcamy do rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 692 209 715. Szczegóły na www.klinikalaperla.pl

Klinika La Perla SPA „Kraków”
Hotel Holiday Inn Krakow City Centre
ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ