Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Powiększanie penisa nigdy nie było tak proste – sprawdź, jak to zrobić!

Powiększanie penisa nigdy nie było tak proste – sprawdź, jak to zrobić!

Niby to liczą się nie wymiary, ale figlarność, ale

Czy on zafundował sobie powiększanie penisa?

fot. Pexels

Na poczucie męskości wpływa bardzo wiele czynników. Część z nich zależy od kultury, w której żyjemy, inne dotyczą indywidualnych aspektów wewnętrznych, a jeszcze kolejne opierają się na obrazie ciała, jaki ma dany mężczyzna. Co ciekawe, okazuje się, że nawet około 50 proc. panów nie jest zadowolonych z wielkości swojego penisa – specjaliści z Bieńkowscy Clinic wiedzą, jak można pomóc rozwiązać ten problem. Tak, powiększenie penisa jest możliwe!

 

Męskość na celowniku

Dla wielu panów problemy związane ze sferami intymnymi są bardzo trudne do omawiania. Mogą powodować kompleksy, ale też wstyd, odbierający wręcz chęć do zbliżeń seksualnych czy nawet patrzenia na swoje ciało (nie mówiąc już o pokazywaniu go komuś innemu). Warto jednak wiedzieć, że dla specjalistów z zakresu medycyny estetycznej absolutnie nie jest to temat tabu. Bardzo często spotykają w swoich gabinetach pacjentów, którzy są niezadowoleni z długości i obwodu prącia.

 

Co więcej, nie zawsze jest to tylko kwestia aspektów wizualnych, lecz także doznań w czasie seksu – wielu mężczyznom zależy na tym, by ich partnerki miały większą satysfakcję ze zbliżeń. Kobieca anatomia jest zaś skonstruowana tak, że najbardziej wrażliwe i unerwione są zewnętrzne narządy płciowe (wargi sromowe i przede wszystkim łechtaczka), a także pierwsze 6-10 cm pochwy. Penisy większości mężczyzn osiągają taką długość w czasie wzwodu (średnia to około 12-15 cm), dlatego też – jeśli motywacją do zabiegu jest właśnie aspekt związany ze zwiększeniem satysfakcji partnerki – specjaliści skupiają się nie tyle na wydłużeniu, co przede wszystkim na powiększeniu obwodu penisa, a konkretnie: nasady członka oraz żołędzi. Wracając jednak do samego początku – na czym dokładnie polega zabieg powiększania penisa i czy jest bezpieczny?

Powiększanie penisa – prosto, szybko, bezpiecznie

Jeszcze względnie niedawno męskie narządy płciowe można było powiększyć tylko poprzez skomplikowany zabieg chirurgiczny, który wykonywany był z znieczuleniu ogólnym i wiązał się z dużym ryzykiem powikłań. Dziś powiększanie penisa jest znacznie bezpieczniejsze, szybsze i stosunkowo mało inwazyjne. W Bieńkowscy Clinic stosuje się w tym celu specjalistyczny preparat, który bazuje na kwasie hialuronowym wysokiej gęstości, bądź – w niektórych przypadkach – pochodzącą od pacjenta, pobraną podczas tego samego zabiegu tkankę tłuszczową. Środek zostaje podany w odpowiedni obszar, co dzieje się zupełnie bezboleśnie, a pierwsze rezultaty obserwowane są natychmiastowo!

 

• Zabieg przeprowadzany opisaną tu metodą trwa zaledwie 30-45 minut.
• Nie wymaga hospitalizacji – jeszcze tego samego dnia mężczyzna wraca spokojnie do domu.
• Całość nie jest bolesna, ponieważ podaje się bardzo precyzyjne znieczulenie miejscowe.
• Efekty możliwe są do zaobserwowania bezpośrednio po zabiegu, ale finalnie ocenia się je po około 2-3 tygodniach.
• A przez jaki okres mogą się utrzymać? Zwykle jest to około 1,5-2 lata, co związane jest z właściwościami kwasu hialuronowego. Po tym czasie można powtórzyć zabieg.
• Co ważne, rekonwalescencja nie jest wymagająca, ponieważ opiera się przede wszystkim na utrzymywaniu przez około 2 tygodnie abstynencji seksualnej. Pozostałe wskazania są dokładnie przedstawiane przez lekarza, który zna dany przypadek – dzięki temu może zindywidualizować zalecenia i odpowiednio dopasować je do bieżących potrzeb.

 

Jak można łatwo wnioskować, powiększenie penisa nie jest współcześnie skomplikowanym zabiegiem. Jeśli więc mężczyzna czuje taką potrzebę, warto skonsultować ją ze specjalistą. Tym bardziej, że duże niezadowolenie z tego, jak wyglądają narządy płciowe, może realnie odbić się nie tylko na samopoczuciu, lecz także bliskich relacjach i jakości życia seksualnego. Nawet jeśli bowiem partner czy partnerka będą w pełni akceptować penisa mężczyzny, jego samoocena może wywołać różnego rodzaju hamulce, konflikty, niechęć do zbliżeń czy nawet budowania jakichkolwiek związków. To zaś tylko zwiększy dyskomfort psychiczny – istne błędne koło! Szkoda na to czasu, emocji i zdrowia, zwłaszcza, że specjaliści mogą ten problem rozwiązać.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o powiększaniu penisa przy pomocy kwasu hialuronowego? Umów się na konsultację wstępną – eksperci w Bieńkowscy Clinic (Bydgoszcz i Częstochowa) wszystko Ci wyjaśnią: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ