Saturday, July 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Porządki w wielkim stylu!

Porządki w wielkim stylu!

Factory wraca z akcją Stylowy Recykling!

Każdy, kto w dniach 24-25 czerwca przyniesie ze sobą 3 kg ubrań otrzyma bon o wartości 10 zł! / fot. materiały prasowe

Ostatni weekend czerwca to weekend Stylowego Recyklingu w centrach Factory! To już 4 edycja akcji organizowanej przez centra outletowe. Jeśli masz w swojej szafie zalegające ubrania, które nie pamiętają kiedy je ostatnio założyłaś, mamy bardzo dobrą wiadomość. Uporządkuj swoją garderobę, a niepotrzebną odzież przynieś do Factory. Otrzymasz za nie bony zakupowe do Factory

Każdy, kto w dniach 24-25 czerwca przyniesie ze sobą 3 kg ubrań otrzyma bon o wartości 10 zł! / fot. materiały prasowe

Każdy, kto w dniach 24-25 czerwca przyniesie ze sobą 3 kg ubrań otrzyma bon o wartości 10 zł! / fot. materiały prasowe

To nie koniec pozytywnych wieści! Twoje ubrania trafią do osób potrzebujących, ponieważ partnerem akcji jest Polski Czerwony Krzyż. Nadszedł więc czas na zrobienie porządków i odświeżenie swojej garderoby!
Zrób porządki w szafie
Ominęły cię wiosenne porządki w garderobie? Bardzo dobrze, teraz masz wyjątkową szansę na pozbycie się niepotrzebnych ubrań. Jeśli twoja szafa się nie domyka, to znak, że uporządkowanie garderoby jest nieuniknione. Z badań wynika, że na co dzień chodzimy jedynie w 20% naszych wszystkich ubrań. Większość z nich zalega na półkach i zajmuje cenne miejsce. Z reguły jeśli nie założyłaś czegoś przez dwa sezony, istnieje bardzo mała szansa, że jeszcze to zrobisz!
Oddaj ubrania i odbierz kartę podarunkową Factory
Stylowy Recykling to akcja organizowana przez outlety Factory w trzech miastach Polski –
w Krakowie, Poznaniu oraz w Warszawie (w Factory Annopol oraz w Factory Ursus). Każdy, kto w dniach 24-25 czerwca przyniesie ze sobą 3 kg ubrań otrzyma bon o wartości 10 zł. W ten sposób można pozbyć się 10 kg zbędnej odzieży. W tym czasie w Factory rozpoczyna się legendarna Rozprzedaż, dlatego możemy się założyć, że nie będziesz miała problemu ze skompletowaniem na nowo swojej garderoby.
Pomóż potrzebującym
Centra proponują odświeżenie garderoby w szczytnym celu, ponieważ współpraca z PCK łączy przyjemne z pożytecznym. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w akcji Stylowy Recykling ma nie tylko szansę na zdobycie bonów zakupowych, ale także pomoc potrzebującym. Ubrania można oddawać w specjalnie wyznaczonej strefie z kontenerem, czynnej w godzinach otwarcia danego centrum.
A to dopiero początek! Tegoroczna edycja Stylowego Recyklingu jest zapowiedzią nowego projektu Factory – , którego szczegóły poznamy już pod koniec sierpnia tego roku. Factory przygotowuje specjalny cykl eventów dla wszystkich miłośników nadawania rzeczom drugiego życia. Dlatego jeśli masz w szafie więcej ubrań, które chciałabyś by przeszły metamorfozę – zachowaj je. Z naszą pomocą zyskają nowe oblicze już tej jesieni!
Regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej www.factory.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ